داستان مرد عاشق در جستجوی جنس!

14/02/2020 12:57:00 ب.ظ

بادکنک, ولنتاین

- شیشه، کراک، گرد، قرص... چی می‌خوای؟ مرد خسته برقی در چشمانش درخشید و گفت: + موادی نیستم. چیزه. چطور بگم. بادکنک می‌خوام برای ولنتاین ! - داداش اشتباه گرفتی. ما اینکاره نیستیم. برو اینجا وای نسا! داستانکی طنز از شراگیم زندsharagim_zand 👇 اخبار_ایران

مرد پالتو پوش بدون آنکه حرفی بزند، سیگار نصفه نیمه اش را به او داد و سر تا پایش را برانداز کرد. سالها کار خلاف او را به این مهارت رسانده بود که بداند چه کسی مشتری ست و چه کسی تنها عابر است.+ موادی نیستم... چیزه...چطور بگم... بادکنک می‌خوام برای ولنتاین!

حالا دیگر باید برگ آخرش را رو می‌کرد. یا الان یا هیچوقت...- خدا لعنت کنه چنگیز رو که تا سر ما رو بالای دار نفرسته ول نمی‌کنه. وسط خیابون آخه اومدی دنبال بادکنک ولنتاین؟ فکر کردی اینجا کجاست؟ صدایش را پایین می‌آورد- بسم الله! ماشالله خلاف ت هم سنگینه ها... پول مول چی؟ پول مول که داری؟

ادامه مطلب:
ایران وایر »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

sharagim_zand 😂😂😂

اطلاعیه هواشناسی درباره احتمال وقوع بهمن در استان‌های شمالیاخطار هواشناسی درباره احتمال وقوع بهمن در استان‌های شمالی بر اساس اطلاعیه سازمان هواشناسی کشور در پی افزایش نسبی دما در استان‌های اردبیل،گیلان و مازندران احتمال وقوع بهمن در این مناطق پیش‌بینی می‌شود.

درسدن ۷۵ سال پیش در آتش بمب‌های متفقین سوختکورت ونه‌گات در جریان بمباران سال ۱۹۴۵ در «سلاخ‌خانه شماره ۵» زندانی بود و از مرگ در زیر آتش بمب‌های هواپیماهای همقطارانش نجات یافت. کار بزرگی دارید انجام میدید،،،متشکرم. خیلی وحشتناکه در مدت دو روز ۲۵هزار غیر نظامی توسط بمب های متفقین کشته شدند نتیجه اینکه هیتلر و متفقین در کشتار مردم بیگناه باجی به هم نمیدادند و بقول معروف سرو ته یک کرباس بودند

رویکرد تجاری ما نگاه به همسایگان و شرق است/ مذاکره با اتحادیه اوراسیا برای تعادل‌بخشی در تعرفه‌هارئیس کل گمرک ایران اظهار داشت: هرچند صحبت از این موضوع در حال حاضر زود است اما در آینده باید از طریق مذاکره با اتحادیه اوراسیا به تعادل بخشی در تعرفه‌ها برسیم. بلاهت از سر و رویش می ریزد..تو چکاره ای که این حرفها را میزنی؟!

دلار در ایران به بالاترین میزان در بهمن‌ماه رسید

تبعه ایرانی با ۴ کیلوگرم مخدر صنعتی در ترکیه بازداشت شدیک تبعه ایرانی که قصد داشت از شهر وان ترکیه به استانبول سفر کند توسط پلیس دستگیر شد. در چمدان او مقادیری مواد مخدر صنعتی کشف شد. از قاچاقچی مواد مخدر کثیف تر نداریم. باید حبس تا صد سالگی بدن براش. عجب احمقی!! قوانین ترکیه برا مواد مخدر خیلی سخت و سنگینه ،اعدام هم که ندارن بدبخت شد میپوسه تو زندانشون

آغاز تبلیغات انتخابات مجلس؛ کارگزاران سازندگی: با دلی خونین شرکت می‌کنیمدر حالی که شورای عالی سیاستگداری اصلاح طلبان از ارائه فهرست خودداری کرده‌، حزب کارگزاران سازندگی اعلام کرد که «با دلی خونین» در انتخابات شرکت می‌کند. در انتخابات شرکت نمیکنم چون بیشرف نیستم با 'دلی پر خون' از اینکه چرا بیشتر اشرافی گری و لیبرالیسم رو رواج ندان؟! چرا بیشتر فرصت سوزی نکردن؟! چرا بیشتر بیت المال رو حیف و میل نکردن؟! چرا بیشتر در آتش فتنه ها ندمیدند؟! چرا بیشتر فاصله طبقاتی ایجاد نکردند؟! چرا بیشتر از این به امضای کری اعتماد نکردن؟! اینا دلشون خیلی خونه بیجا میکنید نان در خون مردم میزنید! هم شما و هم کارگزاران قاتل!

از صبح بی هدف و سرگردان در شهر چرخیده بود.به گزارش ایسنا بر اساس اطلاعیه سازمان هواشناسی کشور امروز (۲۴ بهمن ماه) آب شدن برف، جاری شدن روان‌آب و سیلاب در مسیل‌ها، بالا آمدن آب رودخانه‌ها  و احتمال وقوع بهمن در دامنه کوهستان‌ها و نواحی کوهپایه‌ای در مناطق مستعد در دامنه‌های البرز واقع در گیلان، غرب مازندران و شرق اردبیل تا ظهر فردا (۲۵ بهمن ماه) پیش‌بینی می‌شود.Aa هفتادوپنج سال پیش در چنین روزهایی بمب‌افکن‌های متفقین شهر درسدن در شرق آلمان را با خاک یکسان کردند.مهدی میراشرفی در گفت‌وگو با ایلنا در مورد نقش گمرک کشور در تجارت با اتحادیه اوراسیا گفت: در حال حاضر گمرک ۱۰ برنامه بصورت مشوق برای کسانی که به دنبال استفاده از تعرفه‌های ترجیحی هستند در نظر گرفته است چون رویکرد ما در تجارت، تنوع سازی شرکای تجاری و نگاه به همسایگان و شرق است، بنابراین قصد داریم از امکانات موجود به نحو احسن استفاده کنیم.

به همه جا سرک کشیده بود بلکه بتواند کسی را پیدا کند که نیازش را برآورده کند. به او گفته بودند شاید در پارک شهر کسانی باشند که بتوانند کمک کنند. در ادامه این اطلاعیه آمده است: با ورود سامانه بارشی طی امروز (۲۴ بهمن ماه) بارش برف در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، غرب کردستان، شمال کرمانشاه و ارتفاعات البرز در استان‌های زنجان، قزوین، البرز و تهران  و فردا (۲۵ بهمن‌ماه) بارش باران در استان‌های گلستان و شرق مازندران، بارش برف در استان‌های خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز شرقی تا اواخر وقت فردا (۲۵ بهمن ماه) پیش‌بینی می‌شود. اما آنجا هم خبری نبود. هواپیماهای متفقین مرکز ایالت زاکس را با حدود ۳۹۰۰ تن با بمب‌ شخم زدند. در پارک فروشندگان مواد دوره اش کرده بودند و همه جور پیشنهادی به او داده بودند، اما به محض اینکه می‌فهمیدند او به دنبال چه چیزی آمده است با اضطراب و نگرانی دور می‌شدند. براساس اعلام سازمان هواشناسی کشور وزش باد شدید در استان‌های قزوین، البرز و تهران و به همراه گرد وخاک در استان‌های قم، سمنان، شمال اصفهان، شمال شرق مرکزی، نیمه شرقی یزد و برخی مناطق خراسان رضوی برای فردا (۲۵ بهمن ماه) همچنین وزش باد شدید با احتمل آسیب رساندن به گلخانه‌ها و سازه‌های موقت به همراه خیزش گرد و خاک در استان‌های سیستان و بلوچستان و نیمه شرقی کرمان برای روز شنبه (۲۶ بهمن ماه) پیش‌بینی‌می‌شود. دست آخر یکی از ساقی های قدیمی پارک که دلش برای او سوخته بود به سراغش آمده بود و گفته بود از کسانی شنیده که در ضلع شمالی میدان انقلاب کسی می‌ایستد که شاید بتواند او را کمک کند. البته این برنامه قسمتی از کنترل غیرمحسوس ما است و در ماه‌های آتی با خریداری سایر آنتن‌های که به این شبکه اضافه می‌شوند امیدواریم تمام راه‌های ترانزیتی کشور را زیر پوشش RFID ببریم تا محموله‌های داخلی و خارجی رصد بشوند.

گفته بود اگر مشکوک شد و اعتماد نکرد بگو از طرف چنگیز دوکله آمده ای. انتهای پیام. به علاوه ده‌ها هزار غیرنظامی آلمانی همزمان با پیشروی ارتش سرخ اتحاد جماهیر شوروی به سوی آلمان، به این شهر پناه آورده بودند. با نشانی‌هایی که گرفت راهی میدان انقلاب شد. اما آنجا هم خبری نبود. یک ساعتی اطراف میدان پرسه زده بود و دیگر خسته و ناامید شده بود. تظاهرات مخالفان نماد"ضد جنگ" در شهر درسدن آلمان AP پنجشنبه شب، همزمان با هفتاد و پنجمین سالگرد ویرانی درسدن، هزاران نفر با تشکیل یک زنجیره انسانی یاد ده‌ها هزار قربانی بمباران درسدن را گرامی داشتند. در لحظاتی که دیگر به فکر رفتن بود، چشمش به شخص بلند قامتی افتاد که کنار سینمای بالای میدان ایستاده بود و سیگار می‌کشید.

پالتوی بلندی بر تن داشت و یقه های پالتو را تا نزدیک گوشهایش بالا کشیده بود. به دلش افتاد که این همان کسی ست که نشانی اش را گرفته بود. وانه‌گات که خود از آلمانی‌تبارهای آمریکا است در جریان جنگ دوم و در زمان خدمت در ارتش ایالات متحده اسیر شد و به درسدن انتقال یافت. به سمتش رفت و کنارش ایستاد و پاکت سیگارش را بیرون آورد. + داداش آتیش داری؟ مرد پالتو پوش بدون آنکه حرفی بزند، سیگار نصفه نیمه اش را به او داد و سر تا پایش را برانداز کرد. سالها کار خلاف او را به این مهارت رسانده بود که بداند چه کسی مشتری ست و چه کسی تنها عابر است. در سلاخ‌خانه شماره پنج، هر جا از مرگ و میر، از یک پشه روی آب گرفته تا ده‌ها هزار قربانی بمباران درسدن صحبت به میان می‌آید، یک تکیه کلام تکرار می‌شود: «بله رسم روزگار چنین است.

- چیز دیگه هم می‌خوای؟ همه چی دارم ها... شیشه، کراک، گرد، قرص..

. چی می‌خوای؟ مرد خسته برقی در چشمانش درخشید و گفت...: + موادی نیستم.

.. چیزه...

چطور بگم... بادکنک می‌خوام برای ولنتاین! چهره مرد پالتوپوش تغییر کرد و با صدای آرام اما تحکم آمیز گفت: - داداش اشتباه گرفتی. ما اینکاره نیستیم.

برو اینجا وای نسا...! حالا دیگر باید برگ آخرش را رو می‌کرد. یا الان یا هیچوقت.

.. + تو رو خدا کارم رو راه بنداز. من رو چنگیز دوکله فرستاده. اسم چنگیز خان که آمد همه چیز عوض شد.

.. مرد پالتوپوش گفت: - خدا لعنت کنه چنگیز رو که تا سر ما رو بالای دار نفرسته ول نمی‌کنه. وسط خیابون آخه اومدی دنبال بادکنک ولنتاین؟ فکر کردی اینجا کجاست؟  + از صبح دارم می‌گردم به خدا. دیگه این زانوهام توان نداره.

تو رو خدا کارم رو راه بنداز... عشقم منتظره! - همینه دیگه. عشق و عاشقی و ولنتاین بازیش مال شماست.

بدبختی و حبس و گرفتاریش مال ماست.  صدایش را پایین می‌آورد - چه رنگی می‌خوای حالا؟ + قرمز... ازاین قرمزایی که شبیه قلبه ! - بسم الله! ماشالله خلاف ت هم سنگینه ها.

.. پول مول چی؟ پول مول که داری؟ + آره...

دارم. - دنبالم بیا.  اینجا خطریه...

من جلو می‌رم شما یه ده قدم پشت سرم بیا. مرد خسته به دنبال ساقی بادکنک راه می‌افتد. از خیابان اصلی وارد یک خیابان فرعی و از آنجا وارد یک کوچه نسبتا خلوت می‌شوند. چند قدم داخل کوچه که می‌روند مرد پالتوپوش می‌‌ایستد و سر و ته کوچه را برانداز می‌کند.  - پول الان همراهته؟ + بله.

.. بله...

چقدر می‌شه؟ - ببین داداش من! قلبی ها گرون تره. حکمش سنگینه... صد و پنجاه چوق آب می‌خوره برات!  + برای عاشقای خسته تخفیف نداره؟ - چند تا می‌خوای؟ + یکی دیگه برادر من.

.. خدا یکی یار یکی! - داداش آروم تر. هی یار یار نکن! می‌خوای کل مامورا رو بریزی اینجا..

. وایسا همینجا الان میام... مرد پالتوپوش به سرعت دور می‌شود.

چند دقیقه بعد برمی‌گردد و بسته کوچکی را کف دست مشتری اش می‌گذارد. - بذار جیبت... صد و سی بده خیرشو ببینی!  + صد نمی‌شه؟ به خدا منم کارمندم.

.. - کارمند رو چه به عشق و عاشقی؟  داداش قیمت عمده فروشی دارم بهت می‌دم. یارو اومده بود چهل تا خرید به همین قیمت دادم. غلط نکنم حرمسرایی چیزی داشت.

چشمکی می‌زند و ادامه می‌دهد:  - شما صد و بیست بده! مرد پول را می‌شمرد و تحویل می‌دهد. - ایشالا به شادی استفاده کنین. فقط یه چیزی. اینا جنسش خوبه ولی داداش گلم زیاد بادش نکن..

. همین که اندازه یه توپ فوتبال شد گره بزن بده بهش بره... + نمی‌ترکه که؟ - نترس.

.. ولی واسه احتیاط زیر پتویی چیزی بادش کن...

این همکار ما برای مصرف شخصی خودش امروز صبح داشت یکی باد می‌کرد بده زیدش. ناغافل ترکید... شانسش همون موقع گشت از جلوی خونه ش رد می‌شد و صدا رو شنید.

.. + گرفتنش؟ - آره دیگه داداشم...

خونه رو محاصره کردن. تهشم یارو تسلیم نشد کماندو از پنجره اومد تو... بنده خدا هرچی التماس کرد که برای تولده و به ولنتاین ربطی نداره قبول نکردن.

.. خلاصه زیاد بادش نکن که شر نشه برات. + دست شما درد نکنه - ببین منو..

. خدایی نکرده اگه گرفتنت بگو بادکنکو از قبل داشتی ها... نگی از کجا گرفتی! + خیالتون راحت باشه.

.. چشم...

چشم. - عزت زیاد داداش... مرد پالتو پوش صداشو می‌اره پایین.

.. - ولنتاینتم مبارک.. .

مراقب باش... سال دیگه هم اگه عشقت پابرجا بود بیا پیش خودم. مرد خسته و عاشق پیشه ساقی بادکنکی خود را در آغوش می‌کشد و با خوشحالی و دوان دوان دور می‌شود.

لینک‌های مرتبط .