داروهای کشف شده در عراق ساخت عراق است+ سند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

داروهای کشف شده در عراق ساخت عراق است معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران اعلام کرد که اسناد و اطلاعات واصله از کامیون‌های توقیف شده بیانگر این است که داروهای ساخت کشور عراق در این محموله وجود دارد.

به گزارش ایسنا، مهرداد جمال ارونقی در رابطه با ماجرای اخیر کشف محموله چند صدهزار دلاری دارو در عراق که ظن قاچاق و یا صادرات از ایران در مورد آن مطرح بود جزریات تازه ای اعلام کرد.

ارونقی گفت: تصاویر دریافتی از محموله داروی توقیف شده توسط ارتش عراق نشان می دهد که این داروها در شرکت داروئی تولید شده اند و مبدأ این داروها از سلیمانیه به مقصد بصره بوده است که در خانقین به ظن قاچاق متوقف شده اند.

معاون امور گمرکی گمرک ایران انتشار اخباری مبنی بر اینکه این داروها از طریق ایران و با ساخت داخل به کشور عراق صادر شده است را مردود اعلام نموده و اعلام کرد در حال حاضر صادرات دارو وکالاهای اساسی و ضروری ممنوع بوده و گمرکات اجرائی کشور علی الخصوص گمرکات مرزی حساسیت لازم را در این خصوص اعمال می کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

منظورتون اینه که از عراق بار زدن آوردن ایران چرخوندن و دوباره برگردوندن عراق و کلی هزینه حمل و نقل اضافی پرداخت کردن؟؟؟؟ من که سواد کافی برای محاسبه این عمل حرفه ای رو ندارم. ولی کارشناسای اقتصادی ج.ا معتقدند منطقه دیگه!!!!!

حالا حی خالی ببندید و شعر بگید... لعنت بر خامنه ای و این رژیم کثیف اسلامی

😂 آره آره

سناریوی دروغ

چقدر دروغ بس است دیگر

عراق چیپسم تولید نمیکنه آخه داروش کجا بود؟؟ ا

بابا تو خوبی ولمون کن دیگه داری ک.. شعر میگی

معاونت وزرات بهداشت تأئید کرد و گفت در حال پبگیری‌ست بعد شما داری ماله می‌کشی؟ ادعاها و حرف‌ها متناقض دلیل بر انجام کار خلاف است.

دروغ میگی مثل آخوند

ایسنا یه روزی 'خبرگزاری' بود. به چه روز افتاده....واقعا از انتشار خبر اینکه محموله داروی قاچاق، ساخت عراق است به حداقل عقل خودتون شک نمی کنید؟

شما اینقدر خرید، یا دوست دارید به این مشهور باشید و خودتون رو به خریت زدید!؟ دارو های عراقی به محل تولید خودش قاچاق شد؟! از طریق ایران!؟ چرا شما اینقدر دستپاچه اید؟! چرا لب مرز توقیف نشد؟! اگر قاچاق بود مدیر عقل کل گمرک میومد بگه قاچاقه،ما زیرسیبیلی رد کردیم؟ حماقت دروغ

حالا هردفعه یه چیز جدید کشف کنید شما نابغه ها، اگه ما بگیم ندیدیم قبول میکنید، جون مادرتون ول کنید.

حالا هی همش بزن...

خودتی.مگر دیوانه هستن خودبه خوشون قاچاق کنند؟؟؟

خود عراق باید بگه نه ایران شما هم هر حرف مفتی رو به عنوان خبر پخش کنین

یه عمرِ جمهوری اسلامی به شعور مردم داره توهین میکنه

عراق دارو توليد مي كنه مي فرسته ايران دور دور😆😆

بیچاره عراقی ها خودشونم باور ندارن که تولید کننده دارو هستن دشداشه و چفیه شونم از چین وارد میکنن بعد دارو سازی دارن تولیدشونم کامیونی

مصبیتی نیست که آخوند ها بر سر ملت ایران نیاورده باشند . انسولين_نیست

دروغگو سگه! دروغگو دشمن خداست ‌...

یعنی فروختن جایی دیگه بعد دوباره خریدن و قاچاقی وارد کشور خودشون کردن؟ یه چی بگو بگنجه نه دیگه همچین چیزی

بالا و پایین شمارو گاییدن بابا یعنی میشه دولت دروغگو، رهبر دروغگو، خبرگزاری دروغگو همین میشه وقتی شاه رو بدی آخوند جاش تحویل بگیری. لعنت به همتون

این دروغ پاییزه

بابا بگید اصلا ما مرز مشترک با عراق نداریم وخلاص

پس از این قرار مرض داشتند داروها را دور دنیا بچرخانند و به مبدا قاچاق بکنند ؟ زبانزدی هست که می فرماید : ( دانا اندیشد و گوید ) .

دروغ پشت دروغ پشت دروغ؟ ۴۰ سال دروغ بست‌ نیست! دزدان و چپاولگران از آقا گرفته تا سپاه و مجلس کمی خجالت!! تظاهرات_سراسرى

شمایی ک توییت رو زدی منظورم خوده ایسنا نیستا شخص شخص جنابعالی ک به عنوان کارمند داری اونجا کار مکنی و این خبر رو نوشتی بینی و بین الله چقدر بهت میدن این اراجیف رو ک خودت هم میدونی دروغه ب خورد ملت میدی؟! ایا اونقدری میدن ک ارزشش رو داشته باشه این نون حرامو ببری سر سفره بچه ات؟!

😄😄

وهاب‌ زاده، مشاور وزیر بهداشت:

ناموس هر چی آدم دروغگو رو سگ گ.. ید ، حرومزاده ها پول دیگه ندارین برا تخم سگهای جنده و ابنه ای که تو فرنگ دارید بفرستید افتادید به فروختن دارو و اعضای بدن مردم ،

عراق به دارو و انسولین نیاز داشت تمام

برای یه لقمه نان چه می کنید ؟؟

داروی ساخت عراق از ایران به عراق قاچاق میشه؟

آره تازه من شنیدم راننده یکی از کامیون ها بنیامین نتانیاهو بوده

هفته بعد! دارو؟ کدوم دارو! اصلا دارو چیه؟

یعنی خااااک عالم تو سرتون..... پت و مت جای شما بودن بهتر مدیریت میکردن این قاچاق رو

همش نزنید! بیشتر گندش درمیاد

کاش برای دروغ گفتن با هم هماهنگ بودین که ضایع نشین 😂

به خبرت به سندت به خود خبرگزاريت بايد 💩

موشک به هواپیما کار امریکا ست داروهای قاچاق مال عراق است آدرس لعنت کاخ سفید است چه جک های تلخی

سر دبیر ایسنا در کار قاچاق کالا بوده ؟ چرا هی ماله میکشی این قضیه رو ؟

ریدید حالا هی هم میزنید بوش بیشتر میاد

لطفا دیگه خفه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادعای گمرک ایران: داروهای کشف شده در عراق «کاملا غیر ایرانی» هستندچرا دری وری نشر میدین آخه، کی گفته 'ساخت' ایران؟ مگه داروهایی که داخل کشور داره مصرف میشه همش داخلیه؟ گفتیم مال ایرانه، و از کانالهایی که باز کردن واسه خرید دارو و غذا تهیه شده. آره ساخت ایران نیست داروی خارجیه با دلار ۴۲۰۰ی اومده داره با قیمت دلار ۳۳۰۰۰ ی فروخته میشه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

توضیح مقام‌های ایران درباره کامیون داروها در عراق: فقط ترانزیت شده بود - BBC News فارسیگمرک ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرده داروهای کشف شده در عراق ساخت ایران نیست. یکی از مقام‌های وزارت بهداشت هم گفته که عراق این داروها را از چند کشور از جمله ترکیه و امارات متحده عربی خریده و از طریق خاک ایران وارد استان دیاله کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هشت عضو داعش در عراق دستگیر شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آدم‌ربایی و کشتار جدید در استان صلاح‌الدین عراق | DW | 18.10.2020نمایندگان و مقامات محلی استان صلاح‌الدین عراق امروز یکشنبه ۲۷ مهر ماه (۱۸ اکتبر) در واکنش به ربودن و کشتن تعدادی از جوانان عراقی در این استان، خواستار خروج همه گروه‌های مسلح از این استان و واگذاری امنیت آن به نیروهای دولتی مسئول تامین امنیت داخلی شدند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ایزدی‌های عراق: خروج پ.ک.ک از سنجار برای صلح و ثبات منطقه ضروری استمعاون رئیس اداره کرد شمال عراق در امور ایزدی‌ها تصریح کرد که خروج گروه تروریستی پ.ک.ک از سنجار برای برقراری صلح و ثبات در این منطقه ضروری است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حامیان حشد شعبی مقر حزب دمکرات کردستان عراق را آتش زدند | DW | 17.10.2020خبرگزاری فرانسه و شماری از رسانه‌های کردی و داخلی عراق، از هجوم هواداران حشد شعبی به دفتر حزب دمکرات کردستان عراق در بغداد و آتش‌زدن این مقر گزارش داده‌اند. رسانه‌های ایران می‌نویسند این یک اقدام احساساتی هواداران بود. هوادارانی که قدم به قدم از سپاه تروریست دستور گرفتن، پس از سرنگونی جمهوری اسلامی تمام این رفتارای خودجوش در جا خفه میشن. تنهاراه بازگشت آرامش به عراق فقط وفقط سرکوب حشدالوحشی به وسیله امریکاست آمریکا یه جور ج.ا رو به حال خودش گذاشته که همه جوره تبدیل به سگ هار شده.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »