دادگاه انگلیس: حاکم دبی با بدافزار اسرائیلی از همسر سابقش جاسوسی کرده است

14/07/1400 10:14 ب.ظ

دادگاه عالی انگلیس اعلام کرد، حاکم دبی دستوراتی را در خصوص جاسوسی از تلفن‌ همسر سابقش و تلفن‌های تیم وکلایش در چارچوب 'کمپین ارعاب و تهدید مستمر' در جریان دعوای حقوقی‌اش برای گرفتن حضانت دو فرزندش صادر کرده است.

دادگاه عالی انگلیس اعلام کرد، حاکم دبی دستوراتی را در خصوص جاسوسی از تلفن‌ همسر سابقش و تلفن‌های تیم وکلایش در چارچوب 'کمپین ارعاب و تهدید مستمر' در جریان دعوای حقوقی‌اش برای گرفتن حضانت دو فرزندش صادر کرده است. این در حالی است که حاکم دبی نتایج این دادگاه را رد و در بیانیه‌ای اعلام کرد: دائما این ادعاها را انکار کرده و به انکار آنها ادامه می‌دهیم و این نتایج با استناد به اطلاعاتی ناقص است.

محمد بن راشد گفت: نه امارت دبی و نه امارات طرفی در این تدابیر نیستند،‌ در جلسه استماع دادگاه مشارکت نکرده‌اند و در نتیجه نتایج حاصله دادگاه اصلا کامل نیستند.

حاکم دبی افزود: علاوه بر آن نتایجی که دادگاه به آنها رسیده با استناد به دلایلی است که برای من و مشاورانم فاش نشده از این رو من اصرار دارم که این نتایج به شیوه‌ای ناعادلانه محقق شده‌اند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

شهادت حسن گلزاری در دادگاه حمید نوری: صدای پرت شدن جنازه‌ها را می‌شنیدم

نمایندگان انگلیس و طالبان در افغانستان ملاقات کردندلندن – ایرنا – یک ماه پس از خروج نیروهای ناتو از افغانستان، دفتر نخست وزیری انگلیس روز سه‌شنبه (۱۳ مهر ۱۴۰۰) از نخستین سفر مقامات دولت لندن به افغانستان برای ملاقات با نمایندگان ارشد طالبان پس از سقوط کابل خبر داد. نمایندگان محترم مجلس مادرجه داران ارتش حقوقمون از معلمین و سازمان زندانها و...ضعیف تره و اینطور نشه هرکس درب مجلس اعتراض کرد بهش برسید. هرچی به اونها اضاف کردید باید درراستای عدالت به حقوق ماهم اضافه کنید ما شغلمون ازاونها خیلی سخت تر و خاص تره.به امیدرفع تبعیض و عدالت

موافقت دادگاه اسرائیل با «عبادت خاموش» یهودی‌ها در مسج‌الاقصیدادگاه اسرائیل اعلام کرد که یهودیان می‌توانند به صورت «خاموشانه» در مسجد الاقصی عبادت کنند. - خبرگزاری آناتولی

پناهجویان آتن - مختار رضاییپناهجویان آتن - مختار رضایی در این قسمت از مجموعه‌ی پناهجویان آتن با مختار رضایی آشنا می‌شویم. مختار همراه با همسر و دو فرزندش در آتن زندگی می‌کنند

سارقانی که مردم را عزادار می‌کنند/ سرقت تابلوهای دیجیتالی در مشهد/ شهروندان با نصب اپلیکیشن شهروندی از اتوبوس‌های فعال باخبر شوندگزارش ایلنا از سرقت تابلوهای راهنمایی و رانندگی در خراسان رضوی ؛ سارقانی که مردم را عزادار می‌کنند/ سرقت تابلوهای دیجیتالی در مشهد/ شهروندان با نصب اپلیکیشن شهروندی از اتوبوس‌های فعال باخبر شوند

آمریکا: در صورت شکست دیپلماسی با ایران «راه‌های دیگری» را در پیش خواهیم گرفتشماری از مقامات آمریکایی برای بررسی «راه‌های دیگر» در قبال ایران، در صورت شکست دیپلماسی، دیداری با همتایان اسرائیلی خود خواهند داشت.خبرگزاری «رویترز»، به دمکرات‌های ؟؟؟ امریکا اگر ذره ای غیرت و وجدان داشتند شکست دیپلماسی در ایران را از زمانی که فرزندانِ این آب و خاک ، تنها و بی کِس ، در مکتبخانه های جمهوری جهل و جنایت ، شکنجه و کُشته می شدند ، شکست خورده میدیدند و اینقدر رذیلانه سبب ادامه حیات این ماشین کشتار نمی شدند !!!

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه لندنی القدس العربی، دادگاه عالی انگلیس اعلام کرد، محمد بن راشد آل مکتوم،‌ حاکم دبی و نخست‌وزیر امارات از برنامه پگاسوس متعلق به شرکت ان‌اس‌او اسرائیل برای هک تلفن همراه هیا بن الحسین، خواهر ناتنی ملک عبدالله دوم، پادشاه اردن و تلفن‌های همراه برخی از نزدیکان از جمله وکلایش استفاده کرده است.

این در حالی است که حاکم دبی نتایج این دادگاه را رد و در بیانیه‌ای اعلام کرد: دائما این ادعاها را انکار کرده و به انکار آنها ادامه می‌دهیم و این نتایج با استناد به اطلاعاتی ناقص است.

محمد بن راشد گفت: نه امارت دبی و نه امارات طرفی در این تدابیر نیستند،‌ در جلسه استماع دادگاه مشارکت نکرده‌اند و در نتیجه نتایج حاصله دادگاه اصلا کامل نیستند.

حاکم دبی افزود: علاوه بر آن نتایجی که دادگاه به آنها رسیده با استناد به دلایلی است که برای من و مشاورانم فاش نشده از این رو من اصرار دارم که این نتایج به شیوه‌ای ناعادلانه محقق شده‌اند.

وی همچنین تصریح کرد: برای من به عنوان نخست‌وزیر مناسب نیست در امور شخصی حساس یا از طریق مشاورانم در دادگاهی خارجی ادله و شواهدی ارائه کنم.