دادگاه تجدید‌نظر بلژیک حکم 20 سال زندان اسدالله اسدی را تایید کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

دادگاه تجدید‌نظر بلژیک حکم 20 سال زندان اسدالله اسدی را تایید کرد العربيه_فارسى

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دادگاه تجدیدنظر آنتورپ در بلژیک حکم اسدالله اسدی، دیپلمات ایرانی که به اتهام اقدامات «تروریستی» به 20 سال زندان محکوم شده بود را تایید کرد.

دیمیتر دی پیکو، وکیل پرونده اسدی در دادگاه صبح چهارشنبه به خبرنگار «العربیه» در بلژیک گفت موکلش از حق تجدید نظر در مورد حکم 20 سال زندان که دادگاه کیفری آنتورپ در ماه فوریه گذشته علیه او صادر کرد، صرف نظر کرده است.نسيمه نعامی- امير سعدرني مهرداد عارفانی- اسدالله أسدی دبیرخانه «شورای ملی مقاومت ایران» بازوی سیاسی «سازمان مجاهدین خلق» با صدور بیانیه‌ای خواستار «محاکمه و اخراج مأموران و مزدوران اطلاعات و سپاه پاسداران از اروپا، ابطال پاسپورت‌های پناهندگی و تابعیت آنها و تعطیل سفارتخانه‌ها و مراکز رسمی و غیررسمی رژیم ضرورت مقابله با تروریسم و جنایت‌های بعدی و لازمهٔ امنیت کشورهای اروپایی» شد.

گفت سردمداران این رژیم که سرنخ صدور تروریسم در چهار دهه گذشته دست آنها بوده، باید در برابر عدالت قرار گیرند.در این بیانیه آمده است، مریم رجوی، رئیس شورای ملی مقاومت، ضمن هشدار نسبت به «هر گونه زد و بند» با رژیم تهران گفت: « سردمداران این رژیم که سرنخ صدور تروریسم در 4 دهه گذشته دست آنها بوده، باید در برابر عدالت قرار گیرند».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

امروز_اسدی_فردا_خامنه‌ای تمام 💐

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موکل من سیستم قضایی بلژیک را برای رسیدگی به پرونده‌ خود قبول نداردوکیل دیپلمات ایرانی بازداشت شده در بلژیک گفت: موکل من سیستم قضایی بلژیک را برای رسیدگی به پرونده‌ خود قبول ندارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دو کنشگر مدنی اهل جلفا به دادگاه احضار شدند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آیا خواهرانم می‌توانند از حضور مادر مبتلا به آلزایمرم در دادگاه کشور محل اقامتمان جلوگیری کنند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تاخیر در ارسال محموله‌های واکسن کرونا؛ اتحادیه اروپا شرکت آسترازنکا را به دادگاه می‌کشانداین روند قانونی بر ضد آسترازنکا در حالی در پیش گرفته شده که گزارش برخی موارد خون‌لختگی پس از دریافت واکسن تولیدی این شرکت بسیاری از کشورهای اروپایی را بر آن داشته تا برای استفاده از این واکسن محدودیت‌هایی را وضع کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش ظریف به شلیک هشدار آمریکایی‌ها به سوی قایق‌های ایرانی در خلیج فارسوزیر خارجه کشورمان در توییتی به شلیک ۳۰ تیر هشدار به قایق‌های تندروی سپاه پاسداران از سوی ناوهای آمریکایی واکنش نشان داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش سخنگوی حزب حاکم ترکیه به حملات هوایی اسرائیل به غزهسخنگوی حزب عدالت و توسعه ترکیه حمله هوایی اسرائیل به نوار غزه را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »