دادگاه نتانیاهو با حضور شاهدان پرونده شش ماه دیگر شروع می‌شود

29/04/1399 01:36 ب.ظ

در پایان جلسات استماع دادگاه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، قاضی دادگاه اعلام کرد که محاکمه آقای نتانیاهو برای رسیدگی به اتهامات فساد مالی شش ماه دیگر (ژانویه ۲۰۲۱) آغاز می‌شود. آقای نتانیاهو اولین نخست وزیر اسرائیل است که در دوره زمامداری محاکمه می‌شود. او متهم به گرفتن رشوه، کلاه‌برداری و خیانت در امانت است.

بنیامین نتانیاهو اولین نخست وزیر اسرائیل است که در دوره زمامداری محاکمه می‌شود

در پایان جلسات استماع دادگاه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، قاضی دادگاه اعلام کرد که محاکمه آقای نتانیاهو برای رسیدگی به اتهامات فساد مالی شش ماه دیگر (ژانویه ۲۰۲۱) آغاز می‌شود. قاضی ریوکا فریدمن فلدمن گفت که با شروع محاکمه در ماه ژانویه شاهدان پرونده سه روز در هفته در دادگاه حاضر می‌شوند و شهادت می‌دهند.

آقای نتانیاهو اولین نخست وزیر اسرائیل است که در دوره زمامداری محاکمه می‌شود. وکلای مدافع آقای نتانیاهو در جلسه روز یکشنبه ۱۹ ژوئیه (۲۹ تیر) از قاضی خواستند که دادگاه رسیدگی به اتهامات را به دلیل شیوع ویروس کرونا شش ماه به تعویق بیندازد.

یکی از وکلای آقای نتانیاهو در این جلسه گفت"برای من سخت است که با یک شاهدی روبرو شوم که ماسک به صورت دارد و بفهمم که حقیقت را می‌گوید یا نه." آقای نتانیاهو در این جلسه حضور نداشت. در اولین جلسه استماع که در ماه مه با حضور متهم برگزار شد، توافق شد که دو ماه به وکلای او فرصت داده شود و بعد از آن تاریخ رسیدگی به اتهامات مشخص شود. headtopics.com

وکلای آقای نتانیاهو در جلسه اخیر هم وقت بیشتری برای مطالعه پرونده خواستند و گفتند که پرونده بسیار حجیم است و دادستانی در تشکیل و ارائه آن اشتباهات زیادی کرده است.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

پیشنهاد پیگرد قضائی دادستان در دادگاه انتظامی؛ روز سی و سوم اعتصاب کارگران هفت تپه

حکم دادگاه قانون اساسی آلمان: دولت در دسترسی به داده‌های شهروندان آزاد نیست | DW | 17.07.2020دادگاه قانون اساسی آلمان رأی داده است که مسئولان اجازه ندارند با دستاویز مقابله با بزهکاری یا پیکار با تروریسم، به داده‌های سایبری شهروندان در اینترنت و تلفن هوشمند به طور نامحدود دسترس داشته باشند.

وکلای ۳ متهم محکوم به اعدام: با بررسی مجدد پرونده موافقت شدبه گفته خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا دیوان عالی کشور با بررسی مجدد پرونده سه محکوم به اعدام اعتراضات آبان ماه سال ۱۳۹۸ موافقت کرده است.

پرسپولیس یک - فولاد صفر/ حرکت اقتصادی پرسپولیس به سمت جام چهارمهفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال؛ پرسپولیس یک - فولاد صفر/ حرکت اقتصادی پرسپولیس به سمت جام چهارم

از سرگیری پروازهای امارات به تهران پس از ۶ ماهپس از شش ماه توقف، پروازهای خطوط هوایی امارات به تهران مجددا از سر گرفته شد و صبح امروز اولین پرواز در فرودگاه امام خمینی تهران به زمین نشست.

حکم اعدام سه متهم اعتراضات آبان ماه 'متوقف شد'وکلای سه جوان محکوم به اعدام در پرونده اعتراضات آبان ماه ۱۳۹۸ اعلام کرده‌اند که اجرای حکم موکلان آنها فعلا متوقف شده است.