دادگاه عالی ورزش، تصمیم حذف استقلال از آسیا را تایید کرد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

دادگاه عالی ورزش، تصمیم حذف استقلال از آسیا را تایید کرد امروز، سه‌شنبه AFC خبر داد که دادگاه عالی ورزش تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر جذف استقلال از لیگ قهرمانان را تایید کرده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم‌های استقلال و پرسپولیس را به دلیل مشکلات ساختاری و نداشتن مجوز حرفه ای از لیگ قهرمانان امسال کنار گذاشت. همچنین باشگاه گل‌گهر نتوانست مجوز لازم برای حضور در این رقابت‌ها را کسب کند. در همین راستا، استقلالی‌ها با شکایت به دادگاه عالی ورزش ( CAS) خواهان تجدید نظر در رای AFC شدند اما این شکایت راه به جایی نبرد.

امروز، سه‌شنبه کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد که دادگاه عالی ورزش تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر جذف استقلال از لیگ قهرمانان را تایید کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دادگاه کشتار ۶۷؛ شاهد دیگری از «زندان گوهردشت» علیه حمید نوری شهادت دادحمید اشتری در دادگاه گفت که حمید نوری «​​​​​​​خودش را یک آدم جدی و خشک نشان می‌داد. من بعد از اعدام‌ها او را زیاد دیدم و حالت مغرورانه راه رفتن او بعد از اعدام‌ها بیشتر جلوه داشت». تواب_های_داستان_سرا_همگی_ ازروی کتاب سراسردروغ_ شیاد_ایرج_مصداقی_روخوانی_می_کنند🤣👺🤣🤣
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ساخت پنل‌های خورشیدی از گیاهان و تولید انرژی از «نور غیرمستقیم» خورشیداین دانشجوی فیلیپینی قصد دارد به کمک این مواد گیاهی، نخ و پارچه‌هایی بسازد که به کمک آنها بتوان لباس‌هایی تهیه کرد که قادر به جذب نورفرابنفش خورشید و تبدیل آن به برق باشند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دومین جلسه دادگاه جمشید شارمهد برگزار شد؛ ادامه قرائت کیفرخواست با اتهام‌هایی سنگین🔺دومین جلسه دادگاه جمشید_شارمهد برگزار شد؛ ادامه قرائت کیفرخواست با اتهام‌هایی سنگین ▪️نماینده دادستان، اتهام‌هایی از جمله انفجار در محل کفشداری مقبره آیت‌الله خمینی در سال ۸۸، و بمب‌گذاری در حسینیه شیراز را علیه جمشید شارمهد مطرح کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید اینها همه اتهاماتی هستن د که جمشید_شارمهد آزادانه در لوس آنجلس بدانها اعتراف و افتخار کرد. تروریست_پیر او ب احتمال اَعدام یا حَبس اَبَد خواهد شُد مگر آنکه صد ها میلیون دلار اروپایی ها بدهند تا گروگان آزاد بِشَوَد خامنه‌ای به اتهام جنایت علیه بشریت باید محاکمه شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خانواده آلمان: واکسیناسیون باید از ۱۸ سالگی اجباری شود | DW | 20.02.2022وزیر خانواده آلمان می‌گوید، با وجود کاهش موارد ابتلا به کرونا در این کشور واکسیناسیون باید برای بزرگسالان اجباری شود. به گفته او، تنها با مصونیت‌زایی می‌توان با 'جهش‌های خطرناک' این ویروس مبارزه کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آلمان ۱۹ کشور را از فهرست مناطق پرخطر کرونایی حذف کرد | DW | 20.02.2022با اعلام فهرست جدید موسسه تحقیقاتی روبرت کخ، لیست انتخاب شهروندان آلمانی‌ برای مسافرت بلندتر شد. دولت فدرال آلمان ۱۹ کشور از جمله اسپانیا، ایالات متحده، تونس و هند را از فهرست طبقەبندی شدە مناطق پر خطر کرونایی حذف کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فون‌درلاین: اروپا خود را از وابستگی به گاز روسیه آزاد می‌کند | DW | 20.02.2022رییس کمیسیون اتحادیه اروپا در یک مصاحبه گفت، زمستان سال آینده اروپا دیگر به گاز روسیه وابسته نخواهد بود. فون‌درلاین همچنین از قرار گفت‌وگوی تلفنی صدراعظم آلمان با رییس جمهور روسیه در روز دوشنبه خبر داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »