دادگاه تجدیدنظر حکم فرشته طوسی را تایید کرد

01/07/1398 04:56:00 ب.ظ

امیر رئیسیان، وکیل فرشته طوسی خبر داده که حکم یک سال و نیم حبس تعزیری فرشته طوسی، در دادگاه تجدید نظر عینا تایید شده است. اتهام این فعال دانشجویی و مدافع حقوق زنان «فعالیت تبلیغی علیه نظام» عنوان شده است. اخبار_ایران

امیر رئیسیان ، وکیل فرشته طوسی خبر داده که این حکم روز گذشته به وی ابلاغ شده است. فرشته طوسی دانشجوی کارشناسی ارشد رشته‌ جامعه‌شناسی دانشگاه علامه طباطبایی، تیر ماه سال ۹۷ از سوی دادگاه انقلاب به یک سال و نیم حبس تعزیری محکوم شد.

خانم طوسی همچنین به دو سال ممنوع الخروجی و محرومیت از حضور در احزاب و گروه‌های سیاسی، شبکه‌های اجتماعی، رسانه‌ها و مطبوعات محکوم شده بود. دادگاه تجدید‌نظر تمامی مفاد این حکم دادگاه بدوی را تائید کرده است.

طوسی پیش‌تر به دلیل حضور در مراسم ۱۶ آذرماه سال ۱۳۹۵ در تجمع «انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش» بازداشت شده بود. اتهام این دانشجو «فعالیت تبلیغی علیه نظام» عنوان شده است. این فعال دانشجویی و مدافع حقوق زنان ۱۸ دی ماه سال ۹۳ هم به همراه همسر خود سجاد درویش فعال سابق دانشجویی دانشگاه علامه بازداشت شده بود. headtopics.com

خروش_دانشجو

The Islamic Regime has sentenced Ms Fereshteh Toosee to 1.5 years in prison for Defending Women’s Rights. And JZarif tells USAdarFarsi and others that Iranians are not sent to prison for their thoughts and opinions! Islamic Regime was born by lies and exists through more lies!

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

ترامپ صحبت با رئیس جمهور اوکراین درباره جو بایدن را تایید کرددونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا تایید کرده که در جریان مکالمه تلفنی با ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، درباره جوبایدن و پسرش که عضو هیات مدیره یک شرکت گاز اوکراینی است، صحبت کرده است. پذیرش این مساله احتمال استیضاح آقای ترامپ را بیش از پیش مطرح کرده است.

مدیر بنادر استان هرمزگان رفع توقیف استینا ایمپرو را تایید کردیک مقام محلی در استان هرمزگان ایران رفع توقیف نفتکش استینا ایمپرو را تایید کرده و گفته این نفتکش به زودی بندرعباس را ترک خواهد کرد. این نفتکش، که تحت پرچم بریتانیا حرکت می‌کرده و شرکت مالک آن سوئدی است، بیش از دو ماه پیش توقیف شد. مبارک تون باشه چرا؟؟؟؟

دیوان عالی ایران حکم محمد علی نجفی را نقض کردوکیل محمد علی نجفی:‌ «معتقدیم قتل رخ‌داده در این پرونده شبه‌عمد بوده است ... اگر قانع شوند که قتل، شبه‌عمد است موضوع از ماده ۶۱۲ قانون مجازات اسلامی خارج و مجازات حبس برای موکل منتفی می‌شود». این قاتل نیست دخترش قتل رو انجام داده مگه دیوان عالی کشور ماهیتی هم وارد پرونده میشه ، شکلی بررسی نمیکنه !؟ اینکه در خصوص عدم تحقیقات داره اظهار نظر میکنه در ماهیت پرونده داخل شده .

سازمان استاندارد وجود 'ضایعات در گندم' را تایید کردسازمان استاندارد وجود 'ضایعات در گندم' را تایید کرد سازمان ملی استاندارد ایران: بررسی‌های ما نشان می‌دهد که در خرید تضمینی گندم در مواردی برای اینکه بتوانند پول بیشتری از خریدار گندم دریافت کنند، گندم را با ناخالصی‌هایی مخلوط کرده‌اند. از فردا باید خودمون گندم بخریم آرد کنیم پیش به سوبی عصر پارینه سنگی

کشف زمین خواری 50 هزار میلیاردی در تهران توسط وزارت اطلاعات- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 کشف زمین‌خواری ۵۰ هزار میلیاردی در تهران توسط وزارت اطلاعات اراضی مذکور به مساحت تقریبی ۸۵ هزار مترمربع که در منطقه شهرک غرب تهران واقع شده و قسمتی از بوستان ایران زمین و بزرگراه شهید همت را در بر می‌گیرد

محکومیت یک فعال دانشجویی به ۱۸ ماه حبستهران-ایرناپلاس- با رای شعبه‌ ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران، فرشته طوسی که به تازگی از دانشگاه علامه طباطبائی تهران فارغ‌التحصیل شده است، به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام از طریق شرکت در ویژه‌ برنامه روز دانشجوی انجمن اسلامی دانشجویان آزاداندیش این دانشگاه در سال ۹۵، به ۱۸ ماه حبس تعزیری محکوم شده است. جرم برای سیاسی بودن افراد،خلاف علم وخلاف دین است لکن براساس جهل مرکب کارشناسی کشور،برای ان جرم درنطرگرفته می شودکه بایددانش ذی ربط اصلاح شودتااززیان به مردم وکشورجلوگیری شود.