دادگاهی در دانمارک سه عضو گروه تروریستی الاحوازیه را مجرم شناخت- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

15/11/1400 04:29 ب.ظ

محکومیت ۳ تروریست الاحوازیه در دانمارک یک دادگاه در دانمارک سه عضو گروه تروریستی الاحوازیه را به دلیل تامین مالی و حمایت از فعالیت‌های تروریستی علیه ایران و همچنین جاسوسی مجرم شناخت

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید خبرگزاری رویترز به نقل از یک رسانه محلی دانمارکی به نام «ریتازو» نوشت که این سه فرد از دو سال قبل دستگیر شده‌اند.

این تروریست‌ها ممکن است به‌خاطر جرایم متعدد از جمله ارائه اطلاعات درباره سازمان‌ها و افراد دانمارکی و خارجی به سازمان اطلاعات سعودی تا 12 سال زندانی شوند.

پیش از این نیز، دادگاهی در هلند یک عضو گروه تروریستی فوق‌الذکر را به چهار سال زندان محکوم کرده بود. گروهک الاحوازیه عامل حمله تروریستی در شهر اهواز بود که روز شنبه 31 شهریور 1397 در جریان مراسم رژه نظامی نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس اتفاق افتاد. در این حمله 25 نفر از افراد حاضر برای تماشای مراسم از جمله شماری از زنان و کودکان شهید شدند.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

....منا و شیما سیلاوی که پدرشان یوسف سیلاوی و به عربستان فرار کرده پس عملیات چند ترور، که در حوادث ترور اهواز همدست هستند هنوز در بلژیک آزادانه می گردنند...

کرونا در ایران؛ ۷۷ شهر در وضعیت قرمز و آماده‌باش در همه مراکز درمانیهمزمان با افزایش بیش از ۶۰ درصدی آمار بستری کرونا طی یک هفته در ایران، وزارت بهداشت از آماده‌باش همه مراکز درمانی کشور برای مقابله با موج ششم این بیماری خبر داد. کـــــــــــــــــــوسکشهای خدا کیری پرچم🇹🇷🇹🇷 کثافت کوسکون نامو جندتونو روی تاریخ ایران می اندازید ولی ار چین لجن خوار واکسن نمیگیرید کرونارو ریشه کن کنید دنیارا گاییده خود کوسکششون یک مبتلا نداره ریـــــــــــــــــــــــدم 💩💩💩تو قـــــرانتون

محکومیت سه ایرانی در دانمارک به اتهام جاسوسی برای عربستان | DW | 04.02.2022سه تن از اعضای گروه 'جنبش مبارزه عربی برای آزادی اهواز' در دادگاهی در دانمارک مجرم شناخته شدند. اتهام آنها 'تبلیغ برای ترور' و جمع آوری اطلاعات برای سرویس‌های اطلاعاتی عربستان سعودی است. The black flags that will support the Imam Al-Mahdi will come from Pakistan. In April 2015, Muhammad Qasim bin al-Karim saw Prophet Muhammad SAW in a dream explaining to him where the black flags would come from. Is Qasim the awaited Mahdi? تیتر خبرتون واضح نیست! چطور الان ایرانی شدن ولی اگر به همین جرم یا هر جرمی ( به حق یا ناحق) در ایران دستگیر بشن، روی قومیتشون به شدت تاکید می‌کنید؟ mr_yousefi_

فن در لاین: اتحادیه اروپا تحریم‌های قویتری را علیه مسکو آماده کرده استبه گفتۀ او در این بستۀ تحریمی خط لوله جنجالی «نورد استریم۲» نیز قرار دارد و اینکه این خط لوله درنهایت به بهره برداری برسد یا خیر، به رفتار روسیه بستگی دارد. من در کلام این خانم هیچوقت قدرت نمی بینم

فرمانده سنتکام: ایران بدترین فاجعه انسانی را در یمن رقم زده است🔺فرمانده سنتکام: ایران بدترین فاجعه انسانی را در یمن رقم زده است ▪️ژنرال کنت مک‌کنزی، فرمانده سنتکام، با اشاره به مناقشه داخلی یمن گفت، فرمانده جدید نیروی قدس آن کنترلی که قاسم_سليمانی روی گروه‌های خطرناک شبه‌نظامی داشت ندارد. ⬇️ بیشتر بخوانید: هههههههه نیروی هوائی امارات و عربستان سعودی مردم بیچاره یمن را بمب باران میکنند و محاصره اقتصادی نموده اند یا ایران عجب!عربستان كه زن وبچه روبه خاك وخون ميكشه،لابدداره ازيمينى هادفاع ميكنه!!! خداياخودت ظهوركن!!!

آمریکا: روسیه در حال برنامه‌ریزی یک حمله ساختگی است تا تهاجم به اوکراین را آغاز کندادعای جدید در حالی از سوی جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا مطرح شده که با وجود تلاش‌های دیپلماتیک ایالات متحده و متحدانش برای کاهش تنش‌ها در منطقه، تقویت قوای نظامی روسیه در امتداد مرزهای اوکراین همچنان ادامه دارد. euronewspe مثل ۱۱ سپتامبر خودشون😂 euronewspe Muhammad Qasim, the man with blessed dreams for Islam and Pakistan. His followers present him as Imam Mahdi. What are the message in his dreams ? In Islam true dreams have influenced the course of history. Qasim never claimed that he is the Imam Mahdi. He just said that he got dreams from Allah then ordered to spread those dreams. Many of Muhammad Qasim's dreams have already come true and there are more till end of times (Qiyamah).

مرگ ۱۲ مهاجر در سرمای زمستان؛ ترکیه و یونان یکدیگر را متهم می‌کنندبه‌ دنبال یخ‌زدگی و مرگ ۱۲ مهاجر در نزدیکی مرز ترکیه با یونان بر اثر سرما، آنکارا و آتن یکدیگر را مقصر این فاجعه معرفی کردند. یونان پنهانی بدترین برخورد را با پناهجو میکنه شاهد لخت کردن انها و لخت مادرزاد رها کردنشان در مرز ترکیه توسط پلیس یونان بودم به چشمم یونان صد در صد متهم است، چونکه بارها و بارها مهاجرینی که به سمت کشور یونان به مقصد اروپا می‌رفتند رو زمانیکه دستگیر میکردند، همه لباس هاشون رو از تنشون در آورده پس به طرف ترکیه می‌فرستادند.

، منابع خبری گزارش داده‌اند دادگاهی در دانمارک سه عضو گروهک تروریستی «الاحوازیه» را به دلیل تأمین مالی اقدامات تروریستی علیه ایران با همکاری رژیم عربستان سعودی مجرم شناخت.

خبرگزاری رویترز به نقل از یک رسانه محلی دانمارکی به نام «ریتازو» نوشت که این سه فرد از دو سال قبل دستگیر شده‌اند. این تروریست‌ها ممکن است به‌خاطر جرایم متعدد از جمله ارائه اطلاعات درباره سازمان‌ها و افراد دانمارکی و خارجی به سازمان اطلاعات سعودی تا 12 سال زندانی شوند.

پیش از این نیز، دادگاهی در هلند یک عضو گروه تروریستی فوق‌الذکر را به چهار سال زندان محکوم کرده بود.

گروهک الاحوازیه عامل حمله تروریستی در شهر اهواز بود که روز شنبه 31 شهریور 1397 در جریان مراسم رژه نظامی نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس اتفاق افتاد. در این حمله 25 نفر از افراد حاضر برای تماشای مراسم از جمله شماری از زنان و کودکان شهید شدند.

وزیر خارجه دانمارک پس از وقوع این حمله با محکوم کردن آن، گفته بود در صورتی که عاملان یا حامیان این حمله ارتباطی با دانمارک داشته باشند، برای آن‌ها تبعاتی خواهد داشت.