دادگستری آمریکا به پرونده رشوه‌ برای دریافت عفو از سوی ترامپ رسیدگی می‌کند - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

دادگستری آمریکا به پرونده رشوه‌ برای دریافت عفو از سوی ترامپ رسیدگی می‌کند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

توضیح تصویر،

روز سه‌شنبه، اول دسامبر، اسناد علنی شده دادگاه نشان داد که کارآگاهان دادگستری از تابستان گذشته تحقیق درباره یک «برنامه مخفیانه لابی‌گری» که احتمالا با تلاش برای ارتباط برقرارکردن با مقام‌های کاخ‌سفید همراه بوده را آغاز کرده‌اند. رسانه‌های آمریکا روز چهارشنبه، دوم دسامبر، گزارش کردند که آقای ترامپ در چند روز گذشته درباره احتمال استفاده از قدرت خود برای عفو اعضای خانواده خود از جمله پسر ارشدش و جرد کوشنر، دامادش به همراه ایوانکا، دخترش با دستیاران خود سخن گفته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کیرشم نمیتونید بخورید مثل قضیه دخالت روسیه که خودتون رو جرررررر دادید آخرش کیر خر هم دست تون رو نگرفت

چند سال است بدون هیچ شرمی به نفع ایران در مقابل آمریکا ایستاده اید تا برجام حفظ شود. حالا کثافت شمائید یا ترامپ؟ ایران یک کشور فاسد و کثیف است و شما هم حامی اش هستید و ترامپ دشمنش. برای اولین بار از قتل عام 60 میلیون اروپایی در جنگ دوم خوشحالم و امید جنگ بدتری را برایتان دارم.

چهار سال اخبار فیک و تهوع آورتان کافی نیست؟ فساد دنیا شمائید.

به همه پرونده ها و فسادها و جنایات دونالد ترامپ و اطرافیان فاسد او -خصوصا مایک پمپئوی گردن کلفت-رسیدگی کنید! Qasem Soleimani ؛ US strike on Iran general was unlawful, UN expert says

این‌هم‌یک‌تلاش دیگه که‌محکوم به شکسته. چرا از جلسات شنود شاهدان‌تقلب در ایالات‌مختلف آمریکا خبر نمیگذارید؟! اینها خبر نیست؟! شرم بر شما که وجدانتان را فروخته اید.

آیت‌اللهِ عزیز، در کنار پوشش اخبار این‌چنینی ، اخبار جلسات شکایات و یا سخنرانی ۴۵ دقیقه‌ای ترامپ یا دفاعیات وکلای ترامپ ، یا شهادت شاهدان قسم‌خورده در خصوص تقلب را هم پوشش بده. حداقل حفظ ظاهر کن. مهم نیست چه کسی پیروز میشود. از غرض‌ورزی شبکه‌تان بیش از پیش رونمایی نکنید.

من حرفهام را زدم. من دیگه کامنت نمی گذارم. هرکاری خواستید بکنید. من فقط از ترامپ حمایت می کنم برای جنگ, برای تقاص خون اینهمه کشته و اعدامی درچهل سال برای حذف کل حکومت خمینی.

ترامپ با جنگ مردم ایران رانمی کشد. دقیق چند تانقطه رامی زند.

جوبایدن , از برجام حمایت می کند. ترامپ انتخاب بشود حکومت ایران راتضعیف کرده بایک جنگ یک هفته ای چند نقطه را می زند و حکومت خامنه ای فاسد و حسن روحانی فاسد و خاتمی فاسد راحذف می کند که چهل سال اینهمه قتل و اعدام انجام دادند

کلا خصلت کفتار همینه حتی به سگ هم رحم نمیکنه

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.