دادگاه انتاریو ایران را به پرداخت غرامت به خانواده ۶ قربانی هواپیمای اوکراینی محکوم کرد

14/10/1400 09:25 ق.ظ

دادگاه انتاریو ایران را به پرداخت غرامت به خانواده ۶ قربانی هواپیمای اوکراینی محکوم کرد جزئیات بیشتر🔽

به گزارش شبکه سی‌بی‌سی نیوز کانادا، شاهین مقدم، مهرزاد زارعی و علی گرجی سه تن از شاکیان این پرونده هستند. این شبکه پیشتر گفته بود باقی شاکیان از بیم انتقام‌جویی حکومت ایران نام خود را فاش نکرده‌اند.ادوارد بلوبابا، قاضی دادگاه عالی انتاریو حکم خود را در تاریخ ۳۱ دسامبر (۱۰ دی) صادر کرد، اما این حکم روز دوشنبه توسط آرنولد اعلام شد.

ادوارد بلوبابا، قاضی دادگاه عالی انتاریو حکم خود را در تاریخ ۳۱ دسامبر (۱۰ دی) صادر کرد، اما این حکم روز دوشنبه توسط آرنولد اعلام شد. قاضی بوبابا پیشتر در ماه مه سال گذشته میلادی این حادثه را «عمدی» خوانده و گفته بود: «با ارزیابی احتمالات دریافتم که حملات موشکی به پرواز ۷۵۲ عمدی بوده و به طور مستقیم عامل تمام سرنشینان هواپیما بوده است.»

ادامه مطلب:
euronews_pe »

Bottom line,there is a clear indication of crime against humanity.Canadians and the world knows it, but JustinTrudeau and his minions are dancing around the issue 8n hopes of negotiating?!what kinda negotiation is left on table when they murder ur family?! Answer us prime min. عامل اصلی که باعث این حادثه تأسف بار آمریکا و اسرائیل است، که اعتراف هم کرده اند در ترور دولتی سردار سلیمانی و یارانش، از نظر حقوق بین المللی این دو کشور باید محاکمه و جریمه حادثه غم انگیز هواپیمای مسافربری اوکراین را بپردازند....

همه خلیج ها اسم دارن بغیر از این خلیج؟ اینجا اسمش خلیج فارسه و محاکمه هم چیز خوبی هست برای کسانی که ترور یا کشتار انجام دادن. البته تا اونجایی که من میدونم ایران مسئولیت هواپیما رو گردن گرفته. بقیه این کشتارها و ترور ها و پاکسازی نژادی در دنیا هم باید مشخص بشن. هواپیمای اوکراینی که غیر عمد بود ، میخوایین محاکمه کنید؟ باشه ولی اولش بیایید ترامپ و پمپئو رو محاکمه کنید که عمدی و بصورت کاملا آشکار جنایت کردند.

واقعا خدا جانباختگان را بیامرزه ولی کشتی بفرست تا بگیریمش ببینیم چی توشه😁 هیچ گوهی نمیخورید اون دو تابعیتی‌ها ایرانی بودن و طبق قوانین ایران تابعیت کاناداییشون اعتبار نداره واسه همین دولت کانادا نمیتونه زیاده روی کنه وگرنه جواب قانونی میگیره پروردگاراونهایی روکه درسانحه شلیک هواپیمای اکراینی به رحمت ایزدی رفتندرودرآرامش ابدی مصون بداره.وبه تمام بازماندگان اونهاواقعاصبرعطاکنه چون سخته.ولی گوه تودهن این وکیل وهرکسی که میخوادازاین سانحه دلخراش برای خودش دکون بازکنه!یکعده بیگناه مردند،بعداین آشغال داره خودشومشهورمیکنه!

ایران تابعیت دوگانه رو قبول نداره. انگار که دولت کانادا هم تابعیت دوگانه ایرانی کانادایی ها رو اونجایی که قانون مجبورش نکنه قبول نداره وگرنه حداقللل اطلاعات غلط به دادگاه نمیداد تشریف بیارید برای لایک گرفتن ایشون رو تحسین کنید Sajjad_Abedii sadeghZibakalam کس ننه‌ی دولت کانادا با شما کیرمونم نمی‌تونین بخورین

به خلیج فارس هم گفت خلیج!

محکومیت ایران به پرداخت ۱۰۷ میلیون دلار غرامت به خانواده شش تن از قربانیان هواپیمای اوکراینیرئیس دادگاه اونتاریو در حکم خود گفته که بر اساس شواهد و ادله‌ای که توسط شاکیان و کارشناسان ارائه شده است، سرنگونی هواپیما توسط موشک‌های سپاه «عامدانه» بوده است. هواپیمای مسافربری آسان ترین وبیدفاع ترین هدف برای پدافند ست چندسال پیش هم دردریای سیاه یک هواپیمای مسافربری دیگر اوکراین با موشک یک رزمایش که در نزدیکی آنجا بود زده شد.اما عمد یا غیر عمد بودن آن نباید ما را به خریت تاریخی ایرانی برگرداند که کل جهاز نظامی و دفاعی خود را تخریب کنیم

سگ خورد دروغگو رو 🤣🤣🤣

سرمازدگی جان زن پناهجوی افغانستانی را در مرز ایران و ترکیه گرفت

سعودی و اردن نقش بی‌ثبات کننده ایران در منطقه را بررسی کردندسعودی همواره از نقش بی‌ثبات کننده ایران در منطقه و پشتیبانی تهران از شبه‌نظامیان در تعدادی از کشورهای عربی انتقاد کرده و خواستار متوقف شدن این‌گونه اقدامات

نیویورکر: واشینگتن تغییر رویکرد در قبال ایران را بررسی می‌کندشواهد زیادی مبنی بر شکست دیپلماسی آمریکا در مسیر جلوگیری ایران از دستیابی به سلاح هسته‌ای وجود دارد. همین امر باعث شده تا جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا و

شناسایی 159 مورد ابتلا به سویه اومیکرون در ایرانشناسایی 159 مورد ابتلا به سویه اومیکرون در ایران محمد هاشمی، سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران با انتشار مطلبی در توئیتر اعلام کرد که تاکنون 159 مورد قطعی ابتلا به سویه اومیکرون ویروس کرونا در این کشور شناسایی شده است.

اتحادیه واردکنندگان دارو: داروی چینی را به اسم تولید داخل می‌فروشند

به گزارش شبکه سی‌بی‌سی نیوز کانادا، شاهین مقدم، مهرزاد زارعی و علی گرجی سه تن از شاکیان این پرونده هستند. این شبکه پیشتر گفته بود باقی شاکیان از بیم انتقام‌جویی حکومت ایران نام خود را فاش نکرده‌اند.

ادوارد بلوبابا، قاضی دادگاه عالی انتاریو حکم خود را در تاریخ ۳۱ دسامبر (۱۰ دی) صادر کرد، اما این حکم روز دوشنبه توسط آرنولد اعلام شد.

قاضی بوبابا پیشتر در ماه مه سال گذشته میلادی این حادثه را «عمدی» خوانده و گفته بود: «با ارزیابی احتمالات دریافتم که حملات موشکی به پرواز ۷۵۲ عمدی بوده و به طور مستقیم عامل تمام سرنشینان هواپیما بوده است.»

وی با تأکید بر نتیجه ارزیابی‌هایش مبنی بر این که «در زمان حادثه هیچ گونه درگیری مسلحانه در منطقه در جریان نبوده»، همچنین این اقدام ایران را «اقدام تروریستی» خوانده بود.