دادگاه کره جنوبی: عروسک‌های سکس منافی عفت عمومی نیست و واردات آن آزاد است

06/11/1399 07:30 ب.ظ

دادگاهی در سئول اجازه واردات عروسک‌های انسان نمایی را صادر کرد که در ابعاد واقعی یک انسان و با هدف برقراری رابطه جنسی طراحی و ساخته شده‌اند.

دادگاهی در سئول اجازه واردات عروسک‌های انسان نمایی را صادر کرد که در ابعاد واقعی یک انسان و با هدف برقراری رابطه جنسی طراحی و ساخته شده‌اند. شرکت کره‌ای وارد کننده این عروسک‌ها با اعتراض به تصمیم گمرک گیمپو، شکایت حقوقی خود را تقدیم دادگاه سئول کرد.

این دادگاه پس از رسیدگی به این پرونده، با صدور حکم آزادی واردات عروسک‌های سکس اعلام کرد که این نوع عروسک‌ها به این دلیل که به وضوح اعضا یا رابطه جنسی را نمایش نمی‌دهند، منافی عفت عمومی نیستند و موجب تخریب اخلاق عمومی نمی‌شوند.

در ادامه این حکم همچنین تاکید شده که این عروسک‌ها در حریم خصوصی مردم مورد استفاده قرار می‌گیرد و از این روی دولت با توجه به لزوم حفظ عزت و آزادی مردم، حق مداخله در مسایل شخصی آنها را ندارد. رقص میله ربات‌ها در لاس وگاس

گمرک گمپو اعلام کرده که علیه تصمیم دادگاه درخواست تجدیدنظر کرده و همچنان برای ممنوعیت واردات عروسک‌های سکس تلاش خواهد کرد. به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید پیشتر و در ژوئن سال ۲۰۱۹ نیز دادگاهی در کره جنوبی در جریان رسیدگی به پرونده‌ای مشابه، رای به مجاز بودن واردات این عروسک‌ها داده بود. با این حال، دویست هزار کره‌ای با ارسال طوماری به دفتر رئیس جمهوری این کشور خواستار ممنوعیت واردات عروسک‌های سکس از سوی دولت شده بودند. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

تماشای فیلم‌های کره جنوبی در کره شمالی مجازات مرگ داردتماشای فیلم‌های کره جنوبی در کره شمالی مجازات مرگ دارد رسانه دولتی کره جنوبی از قول یکی از قانونگذاران این کشور گزارش کرد، از این به بعد هر کسی که در کره شمالی بابت توزیع یا استفاده از فیلم‌های کره جنوبی بازداشت شود مجازات تا ۱۵ سال حبس یا مرگ خواهد داشت Luar biasa,mengigat apa dampaknya..!

شهروند کره شمالی پس از ۶ ساعت شنای شبانه خود را به کره جنوبی رسانددر مدت بیش از سه ساعت، دوربین‌های مداربسته پایگاه مرزی کره جنوبی هشت بار حضور او را ثبت کرده بودند و در این مدت دو بار نیز زنگ‌های خطر به صدا در آمده بود، اما باز هم مرزبانان متوجه این موضوع نشده بودند.

دادگاه تجدید نظر هلند: مقررات منع تردد تا رای نهایی دادگاه برقرار می مانددادگاه هلندی که مقررات منع آمد و رفت دولت هلند بدلیل شیوع ویروس کرونا را خلاف حقوق اساسی شهروندان خوانده و از دولت خواسته بود تا این مقررات را لغو کند، بدلیل برگزاری دادگاه تجدیدنظر در روز جمعه این حکم را به حالت تعلیق درآورد.

کره شمالی، همسایه جنوبی خود را به ارسال بالن‌های آلوده به کرونا متهم کردپیونگ یانگ نسبت به امکان آلوده بودن اعلامیه‌های تبلیغاتی ارسالی از طرف سئول به داخل خاک این کشور به شهروندان خود هشدار داد. کافر همه را به کیش خود پندارد

پسر ۱۲ ساله‌ با سود ۴۳٪ در بورس؛ نماد تجارت خرده‌فروشی در کره جنوبییک پسربچه ۱۲ ساله با کسب درآمد چشمگیر در بازار سهام کره جنوبی به نمادی از موفقیت در تجارت خرد در این کشور بدل شده است. !!!؟؟؟ 😎 Germany