آزار جنسی, رسوایی جنسی‌, جو بایدن, دموکراتها

آزار جنسی, رسوایی جنسی‌

دادستان نیویورک: فرماندار کومو چند زن را مورد آزار جنسی قرار داده است

دادستان نیویورک: فرماندار کومو چند زن را مورد آزار جنسی قرار داده است

03/08/2021 08:30:00 ب.ظ

دادستان نیویورک: فرماندار کومو چند زن را مورد آزار جنسی قرار داده است

یکی از کارمندان پیشین فرمانداری نیویورک گفته است که اندرو کومو، دست خود را زیر بلوز این زن کرده است و او را مورد تعرض قرار داده است.

لتیتا جیمز، دادستان کل ایالت نیویورک روز سه‌شنبه ۳ اوت اعلام کرد تحقیقات مستقل نشان می‌دهد اندرو کومو، فرماندار دموکرات این ایالت چندین زن را مورد آزار جنسی قرار داده است.اظهارات خانم جیمز بعد از آن بیان م‌شود که چند ماهی شایعات در خصوص تعرض جنسی این فرماندار دموکرات به چندین زن منتشر شده بود.

سرلشکر سلامی: امروز یک آمریکای شکست‌خورده، فراری و افسرده را شاهد‌یم/ دنیا به ایستادگی ملت ‌ایران در برابر ابرقدرت‌ها‌ غبطه می‌خورد- اخبار آذربایجان شرقی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim انهدام یک تیم تروریستی در آذربایجان غربی / هلاکت 2 عنصر ‌ضدانقلاب‌ و بازداشت تعدادی از تروریست‌ها- اخبار آذربایجان غربی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim حزب پوتین پیروزی در انتخابات پارلمانی روسیه را جشن می‌گیرد | DW | 20.09.2021

جیمز همچنین با اشاره به اینکه آقای کومو با این اقدام خود، قوانین ایالت نیویورک را نقض کرده اظهار داشت: «او با برقراری تماس‌های نامطلوب که رضایت زنان را به همراه نداشته محیط کار ناامنی برای دیگران ایجاد کرده و چندین نفر از کارمندان کنونی و پیشین فرمانداری نیویورک را مورد آزار جنسی قرار داده است.»

دادستان کل ایالت نیویورک همچنین اضافه کرد که آقای کومو دست به اقدامات تلافی‌جویانه علیه دست‌کم یکی از کارکنان سابق فرمانداری که تلاش داشته تعرض جنسی او را رسانه‌ای کند، انجام داده است. قرار است شواهد به دست آمده به همراه تحقیقات انجام شده در گزارشی که به این منظور به دست آمده منتشر شود. headtopics.com

شکایت ۳۴ زن از وبسایت پورن هاب به اتهام بارگذاری ویدیوهایی از تجاوز و آزار جنسیدست‌کم ۸ زن که دستیار یا کارمند فرمانداری نیویورک بوده‌اند در این پرونده گفته‌اند که با حرکات و اقدامات نامناسب کومو مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند. در همین زمینه یکی از کارمندان زن پیشین آقای اندرو کومو گفته است او سال گذشته، بدون رضایت دست خود را زیر بلوز او برده است.

کومو همواره اتهامات مربوط به آزار جنسی را رد کرده و خود را در این پرونده بی‌گناه دانسته است. او همچنین به درخواست‌ها از سوی دموکرات‌ها برای استعفا از این سمت پاسخ منفی داده است. ادامه مطلب: euronews فارسی »

تیراندازی در دانشگاهی در شرق روسیه دست‌کم ۶ کشته و چند مجروح بر جای گذاشت

مهاجم، یکی از دانشجویان همان دانشگاه بوده که به سوی بقیه حاضران شلیک کرده و پس از این حمله بازداشت شده است.

این یعنی فرهنگ غربی .... دیگه داد وبیداد نمیخواد.. میخواد هرکی باشه... بالاتر از ترامپ که نیست... والسلام

روحانی می گوید در هشت سال گذشته «بخشی از واقعیت» را به مردم نگفته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. هیچ وقت واقعیت را نگفته‌است. روحانی در این هشت سال دره نریده نگذاشته است. آنهایی را هم که گفته واقعیت نبوده نگون بخت کردن مردم لازم به گفتن ندارد خود مردم درک دارند میفهمند فقط متاسفانه کمی تنبلند ولی اگه اقدام کنند آنچنان خواهند کرد که یه امام دیگه رو این دفعه از کره مریخ بپذیرند ویکصد سال دیگر در نوع دیگری از فلاکت مدرن زندگی کنند

آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خیلی ممنون از اطلاع رسانی بنده تا قبل از این خبر فکر میکردم حمله توسط گوزن های شاخدار سیبری انجام شده بود... مسئول حمله به تاسیسات کرج و نطنز کی بود ؟ چرا ان زمان خفه شده بودید ؟ الان هم خفه شید مثل ان موقع . به قول یه بنده خدایی زمان بزن در رو تمام شد بزنید میخورید زدید خوردید بزنید بازم میخورید پس بتمرکید سر جای خودتان و دست از پا خطا نکنید bishonarim حلقه محاصره و تحریم مردمو بیشتر کنن عرضه دیگه ای ندارن

آمریکا نیز ایران را مسئول حمله به تانکر اسرائيلی شناخت | DW | 01.08.2021پس از اسرائيل و بریتانیا، آمریکا نیز ایران را مسئول حمله به نفتکش تحت مدیریت اسرائيل در سواحل دریای عمان شناخت. آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا وعده 'پاسخی مناسب' به این حمله داد. Hypocrites. They were silent when Israel assassinated Iranian scientists and attacked Iran’s ships. - - اول اینکه این یک اتهام است . دوم اینکه برای شماها اینگونه اعمال به معنای دفاع و حفظ منافع است و اگر ایران اینکارراکرده باشد پاسخ مناسب میدهید . دوران بزن ودررو تمام شد.پاسخ محکم به هراقدامتان خواهیم داد. این که دانشمندان ایرانی رادرتهران ترورمیکنید درسته واگرایران ...!!!؟

پلیس برلین ۵۰۰ معترض به محدودیت‌های کرونایی را بازداشت کرد | DW | 01.08.2021هزاران نفر در اعتراض به محدودیت‌های کرونایی در برلین به خیابان‌ها آمدند. مجوزی برای برگزاری این تظاهرات صادر نشده بود. گزارش‌هایی درباره درگیری پراکنده بین ماموران پلیس برلین و شرکت‌کنندگان در این تظاهرات منتشر شده است. ... و اینگونه در مورد خود مینویسند! سمت شما 'شاهدان عینی' نداره؟ خاک توو سره پلیس المان ، بابا تفنگو بزارین رو رگبار و‌ بسم‌الله ، بعدشم بگین اینا اغتشاش‌گر بودن و از یه کوس‌کش صاحابی از خارج از کشور تامین میشدن..

بیش از 4 میلیارد و 140 میلیون دوز واکسن کرونا در جهان تزریق شده استبیش از 4 میلیارد و 140 میلیون دوز واکسن کرونا در جهان تزریق شده است بیش از 4 میلیارد و 140 میلیون دوز واکسن ضد کووید-19 تاکنون در سراسر جهان تزریق شده و ترکیه هشتمین کشور از لحاظ میزان واکسیناسیون است.

انگلیس: ایران در حمله به کشتی اسرائیلی مقصر استانگلیس: ایران در حمله به کشتی اسرائیلی مقصر است دومنیک راب، وزیر امور خارجه 3انگلیس طی بیانیه‌ای ایران را در حمله به یک کشتی اسرائیلی در اقیانوس هند مقصر دانسته و این حمله را محکوم کرد. ایشان درباره حملات وقت و بی وقت صهیونیستها به سوریه نظری ندارن؟