دادستان نیویورک: فرماندار کومو چند زن را مورد آزار جنسی قرار داده است

03/08/2021 08:30:00 ب.ظ

دادستان نیویورک: فرماندار کومو چند زن را مورد آزار جنسی قرار داده است

آزار جنسی, رسوایی جنسی‌

دادستان نیویورک: فرماندار کومو چند زن را مورد آزار جنسی قرار داده است

یکی از کارمندان پیشین فرمانداری نیویورک گفته است که اندرو کومو، دست خود را زیر بلوز این زن کرده است و او را مورد تعرض قرار داده است.

لتیتا جیمز، دادستان کل ایالت نیویورک روز سه‌شنبه ۳ اوت اعلام کرد تحقیقات مستقل نشان می‌دهد اندرو کومو، فرماندار دموکرات این ایالت چندین زن را مورد آزار جنسی قرار داده است.اظهارات خانم جیمز بعد از آن بیان م‌شود که چند ماهی شایعات در خصوص تعرض جنسی این فرماندار دموکرات به چندین زن منتشر شده بود.

جیمز همچنین با اشاره به اینکه آقای کومو با این اقدام خود، قوانین ایالت نیویورک را نقض کرده اظهار داشت: «او با برقراری تماس‌های نامطلوب که رضایت زنان را به همراه نداشته محیط کار ناامنی برای دیگران ایجاد کرده و چندین نفر از کارمندان کنونی و پیشین فرمانداری نیویورک را مورد آزار جنسی قرار داده است.»

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

این یعنی فرهنگ غربی .... دیگه داد وبیداد نمیخواد.. میخواد هرکی باشه... بالاتر از ترامپ که نیست... والسلام

روحانی می گوید در هشت سال گذشته «بخشی از واقعیت» را به مردم نگفته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. هیچ وقت واقعیت را نگفته‌است. روحانی در این هشت سال دره نریده نگذاشته است. آنهایی را هم که گفته واقعیت نبوده نگون بخت کردن مردم لازم به گفتن ندارد خود مردم درک دارند میفهمند فقط متاسفانه کمی تنبلند ولی اگه اقدام کنند آنچنان خواهند کرد که یه امام دیگه رو این دفعه از کره مریخ بپذیرند ویکصد سال دیگر در نوع دیگری از فلاکت مدرن زندگی کنند

آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خیلی ممنون از اطلاع رسانی بنده تا قبل از این خبر فکر میکردم حمله توسط گوزن های شاخدار سیبری انجام شده بود... مسئول حمله به تاسیسات کرج و نطنز کی بود ؟ چرا ان زمان خفه شده بودید ؟ الان هم خفه شید مثل ان موقع . به قول یه بنده خدایی زمان بزن در رو تمام شد بزنید میخورید زدید خوردید بزنید بازم میخورید پس بتمرکید سر جای خودتان و دست از پا خطا نکنید bishonarim حلقه محاصره و تحریم مردمو بیشتر کنن عرضه دیگه ای ندارن

آمریکا نیز ایران را مسئول حمله به تانکر اسرائيلی شناخت | DW | 01.08.2021پس از اسرائيل و بریتانیا، آمریکا نیز ایران را مسئول حمله به نفتکش تحت مدیریت اسرائيل در سواحل دریای عمان شناخت. آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا وعده 'پاسخی مناسب' به این حمله داد. Hypocrites. They were silent when Israel assassinated Iranian scientists and attacked Iran’s ships. - - اول اینکه این یک اتهام است . دوم اینکه برای شماها اینگونه اعمال به معنای دفاع و حفظ منافع است و اگر ایران اینکارراکرده باشد پاسخ مناسب میدهید . دوران بزن ودررو تمام شد.پاسخ محکم به هراقدامتان خواهیم داد. این که دانشمندان ایرانی رادرتهران ترورمیکنید درسته واگرایران ...!!!؟

پلیس برلین ۵۰۰ معترض به محدودیت‌های کرونایی را بازداشت کرد | DW | 01.08.2021هزاران نفر در اعتراض به محدودیت‌های کرونایی در برلین به خیابان‌ها آمدند. مجوزی برای برگزاری این تظاهرات صادر نشده بود. گزارش‌هایی درباره درگیری پراکنده بین ماموران پلیس برلین و شرکت‌کنندگان در این تظاهرات منتشر شده است. ... و اینگونه در مورد خود مینویسند! سمت شما 'شاهدان عینی' نداره؟ خاک توو سره پلیس المان ، بابا تفنگو بزارین رو رگبار و‌ بسم‌الله ، بعدشم بگین اینا اغتشاش‌گر بودن و از یه کوس‌کش صاحابی از خارج از کشور تامین میشدن..

بیش از 4 میلیارد و 140 میلیون دوز واکسن کرونا در جهان تزریق شده استبیش از 4 میلیارد و 140 میلیون دوز واکسن کرونا در جهان تزریق شده است بیش از 4 میلیارد و 140 میلیون دوز واکسن ضد کووید-19 تاکنون در سراسر جهان تزریق شده و ترکیه هشتمین کشور از لحاظ میزان واکسیناسیون است.

انگلیس: ایران در حمله به کشتی اسرائیلی مقصر استانگلیس: ایران در حمله به کشتی اسرائیلی مقصر است دومنیک راب، وزیر امور خارجه 3انگلیس طی بیانیه‌ای ایران را در حمله به یک کشتی اسرائیلی در اقیانوس هند مقصر دانسته و این حمله را محکوم کرد. ایشان درباره حملات وقت و بی وقت صهیونیستها به سوریه نظری ندارن؟

Aa لتیتا جیمز، دادستان کل ایالت نیویورک روز سه‌شنبه ۳ اوت اعلام کرد تحقیقات مستقل نشان می‌دهد اندرو کومو، فرماندار دموکرات این ایالت چندین زن را مورد آزار جنسی قرار داده است.آرشیو حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، روز یکشنبه ۱۰ مرداد در آخرین جلسه هیات دولت دوازدهم با اشاره به عملکرد خود به عنوان رئیس جمهوری گفت: «بخشی از واقعیت را به مردم نگفتیم و از نظر من نمی‌شد آنها را بیان کنیم به دلیل اینکه من آنها را مفید نمی‌دانستم.آنتونی بلینکن، وزیر خارجه ایالات متحده (آرشیو) آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، بعد از ظهر یکشنبه ۱۰ مرداد و به دنبال همتای بریتانیایی خود، با صدور بیانیه‌ای حمله به کشتی مرسر استریت را به شدت محکوم کرد.ایران آمریکا نیز ایران را مسئول حمله به تانکر اسرائيلی شناخت پس از اسرائيل و بریتانیا، آمریکا نیز ایران را مسئول حمله به نفتکش تحت مدیریت اسرائيل در سواحل دریای عمان شناخت.

اظهارات خانم جیمز بعد از آن بیان م‌شود که چند ماهی شایعات در خصوص تعرض جنسی این فرماندار دموکرات به چندین زن منتشر شده بود. جیمز همچنین با اشاره به اینکه آقای کومو با این اقدام خود، قوانین ایالت نیویورک را نقض کرده اظهار داشت: «او با برقراری تماس‌های نامطلوب که رضایت زنان را به همراه نداشته محیط کار ناامنی برای دیگران ایجاد کرده و چندین نفر از کارمندان کنونی و پیشین فرمانداری نیویورک را مورد آزار جنسی قرار داده است. روحانی توضیح نداد در کدام موضوع ها «بخشی از واقعیت را به مردم» نگفته است اما تاکید کرد که آنچه را که به مردم گفته «چیزی برخلاف واقعیت نبوده است.» دادستان کل ایالت نیویورک همچنین اضافه کرد که آقای کومو دست به اقدامات تلافی‌جویانه علیه دست‌کم یکی از کارکنان سابق فرمانداری که تلاش داشته تعرض جنسی او را رسانه‌ای کند، انجام داده است. او جمهوری اسلامی را متهم به استفاده فزاینده از این جنگ‌افزار در سراسر منطقه کرده است. قرار است شواهد به دست آمده به همراه تحقیقات انجام شده در گزارشی که به این منظور به دست آمده منتشر شود. به گفته رئیس جمهوری ایران، آیت الله خامنه ای «۱۳ دی‌ ماه سال ‌گذشته برای بازگشت آمریکا به برجام» و تعهدات برجامی ایران «به ما اعلام کرده بودند که چه کاری انجام بدهیم. شکایت ۳۴ زن از وبسایت پورن هاب به اتهام بارگذاری ویدیوهایی از تجاوز و آزار جنسی دست‌کم ۸ زن که دستیار یا کارمند فرمانداری نیویورک بوده‌اند در این پرونده گفته‌اند که با حرکات و اقدامات نامناسب کومو مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند. در این حمله که در هفتم مرداد انجام شد یک بریتانیایی و یک رومانیایی کشته شدند.

در همین زمینه یکی از کارمندان زن پیشین آقای اندرو کومو گفته است او سال گذشته، بدون رضایت دست خود را زیر بلوز او برده است.» او از توضیح جزییات «گرفتاری» دولت خودداری و تنها به گفتن اینکه «الان جای بحث آن نیست» اکتفا کرد، اما روحانی در هفته های گذشته از عملکرد مجلس در ایجاد مانع برای لغو تحریم ها انتقاد کرده است.» دیپلمات ارشد آمریکا در انتهای بیانیه خود ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های قربانیان این حمله خاطرنشان ساخته است: «با شرکایمان درباره گام‌های بعدی در حال همکاری هستیم و با دولت‌های منطقه و فراتر از آن درباره پاسخی مناسب که در راه است در حال مشورت هستیم. کومو همواره اتهامات مربوط به آزار جنسی را رد کرده و خود را در این پرونده بی‌گناه دانسته است. او همچنین به درخواست‌ها از سوی دموکرات‌ها برای استعفا از این سمت پاسخ منفی داده است.» روحانی از مردم خواست « اگر عیب و نقصی» داشته او را «عفو کنند. این در حالیست که جو بایدن در ماه مارس گفته بود اگر اتهامات کومو اثبات شود، او باید از سمت خود کنار رود.» صبح روز یکشنبه، نفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل نیز در جلسه هفتگی کابینه خود به طور مستقیم ایران را مسئول حمله پهپادی به نفت‌کش مرسر استریت دانست. خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داده که کومو یکی از چهار گزینه‌ای بوده که جو بایدن برای سمت وزارت دادگستری در نظر گرفته است. گفت وگوهای هسته ای ایران برای احیای توافق برجام از جمله مهمترین پرونده های ناتمام است که از دولت روحانی به دولت رئیسی تحویل داده خواهد شد. بلینکن در این دیدار به اسرائيل وعده داد که در تحقیقات برای بررسی حقایق در این مورد به این کشور کمک کند.

وزارتخانه‌ای که جو بایدن هنوز گزینه نهایی خود را انتخاب نکرده است. .» وزیر خارجه آمریکا همزمان هشدار داد که چنان‌چه مقامات جمهوری اسلامی به فعالیت‌های مرتبط با برنامه هسته‌ای خود ادامه دهند، دیگر با بازگشت به برجام نمی‌توان به طور کامل به دستاوردهای حاصل از آن توافق دست یافت. حمله به نفت‌کش ام‌وی مرسر استریت که پنجشنبه ٧ مرداد در آبهای آزاد و در شمال دریای عرب صورت گرفت، نخستین حمله مرگبار به یک کشتی تجاری در منطقه است.