دادستانی نیویورک: ترامپ باید روزانه ١٠ هزار دلار جریمه شود | DW | 08.04.2022

19/01/1401 05:21:00 ب.ظ

به دنبال خودداری رئیس‌جمهو سابق آمریکا از انتشار اسناد مالی، دادستان کل نیویورک درخواست کردە که دونالد ترامپ با جریمه به انجام این کار وادار شود. دادستانی خواستار پرداخت روزانه ١٠ هزار دلار از جانب ترامپ شده است.

به دنبال خودداری رئیس‌جمهو سابق آمریکا از انتشار اسناد مالی، دادستان کل نیویورک درخواست کردە که دونالد ترامپ با جریمه به انجام این کار وادار شود. دادستانی خواستار پرداخت روزانه ١٠ هزار دلار از جانب ترامپ شده است. دادستان کل نیویورک در حالی بررسی شبهاتی است کە در مورد سازمان ترامپ وجود دارد.

از قرار معلوم سازمان ترامپ هنگام دریافت وام از یک بانک به طور مصنوعی ارزش املاک خود را افزایش داده و در موارد دیگری ارزش همان املاک را کمتر اعلام کرده تا مالیات یا حق بیمه کمتری بپردازد.

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید اعتراض وکیل ترامپ به گزارش گاردین در اواسط ماه فوریه دادستان کل نیویورک به ترامپ، دخترش ایوانکا و پسرش دونالد جونیور، دستور داده است تا در رابطه با فعل و انفعالات مالی خانواده ترامپ، تحت سوگند شهادت دهند.

همچنین دونالد ترامپ موظف شدە بود کە تا پایان ماه مارس اسناد مالیاتی و حسابداری سازمان ترامپ را به دادستانی تحویل دهد. اکنون دادستان کل نیویورک تائید کردە کە تا امروز هیچ کدام از اعضای خانوادە ترامپ به درخواست دادستانی عمل نکرده اند. headtopics.com

خانم جیمز گفتە است: «دادگاه باید فورا مداخله کند، زیرا هیچ کس بالاتر از قانون نیست». اما وکیل ترامپ این درخواست را رد کردە و آن را"فشار آزاردهنده و بی اساس" خوانده. به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

ترامپ اذعان کرد در انتخابات ۲۰۲۰ پیروز نشده؛ «ایران شادترین کشور بود»دونالد ترامپ در حالی ادعای «تقلب» در آن انتخابات را تکرار می‌کند که تمام ایالت‌ها و نهادهای فدرال سلامت آن رای‌گیری را تایید کرده‌اند. هیچ شکی در تقلب نیست ولی نه من نه شما میتونیم ثابت کنیم چون media با اوناست و در دست گروه ماهری در تقلب کردن بود. ولی از نظر mathematics شماره رایها جور در نمیاد شماها نبودید سال ۸۸ بر طبل تقلب و فتنه میزدید؟ پدرسوخته تر از خودتون، خودتونید!!! فهش هم ندید… تاسف داره که باید اینو اضاف کنم

هیولای تویوتا وارد می‌شود | DW | 08.04.2022🔬 مجله فناوری خودرو پرقدرت تویوتا کرولا جدید با موتور سه سیلندر، لپ‌تاپ‌های جدید دل با قدرت بیشتر، معادن الماس در عطارد، هواپیمای خورشیدی جدید و شاسی بلند برقی لوتوس بخش‌هایی از مجله فناوری این هفته است. ولی حسرت این خودروها باز بر دل مردم ایران خواهد ماند تا جیب خودشان پر بماند. تا ابن رژیم مافیای باشد آرزوی کمترین ها بر دل مردم خواهد ماند. چه خوب میشه که نمایندگی تویوتا ایران این سری از کرولا ها رو بتعداد زیاد وارد کنه و در دسترس مردم قرار بده

عامل تیراندازی مرگبار تل‌آویو به دست پلیس کشته شد | DW | 08.04.2022اسرائيل می‌گوید، مهاجم فسطینی که با حمله به یک کافه‌بار در تل‌آویو دو نفر را کشت در تبادل آتش با نیروهای امنیتی کشته شده است. در حمله شبانه این مهاجم در مرکز این شهر دست کم ۱۰ نفر زخمی شدند.

انتقاد شورای اروپا از نقض حقوق پناهجویان در کشورهای اروپایی | DW | 08.04.2022انتقاد شورای اروپا از نقض حقوق پناهجویان در کشورهای اروپایی شورای اروپا خودداری فزاینده و غیرقانونی کشورهای اروپایی از پذیرش پناهجویان را محکوم کرد و از آنها خواست استانداردهای دوگانه را کنار بگذارند و به موازین حقوق بشری پایبند باشند.

برای اولین بار یک زن سیاهپوست قاضی دیوان عالی آمریکا شد | DW | 08.04.2022کتانجی براون جکسون با تأیید سنا نخستین قاضی زن سیاهپوست دیوان عالی ایالات متحده آمریکا شد. او ابراز امیدواری کرده که انتخابش در این مقام الهام‌بخش زنان سیاهپوست دیگری باشند که قصد گام نهادن در این راه را دارند. و مثل او از پدوفیلی حمایت می‌کنند!

موسسه روبرت کخ؛ آلمان اوج موج ششم کرونا را پشت سر گذاشت | DW | 08.04.2022به گفته موسسه روبرت کخ، آلمان از نقطه اوج موج ششم کرونا عبور کرده است. شاخص ابتلا به کرونا کاهش ۱۹ درصدی نشان می‌دهد. شمار مبتلایان در گروه‌های سنی مختلف و همچنین تعداد تست‌ها و مراجعه بیماران به پزشکان هم کمتر شده است.