دادستان کل ایران: پرونده قاسم سلیمانی را رها نمی‌کنیم

14/01/1401 09:40 ق.ظ

دادستان کل ایران گفته است پیگیری پرونده کشته شدن قاسم سلیمانی را «حتی اگر سال‌ها زمان ببرد»، رها نمی‌کنیم. در جریان مذاکرات هسته‌ای، آمریکا خواستار مختومه شدن این پرونده شده است.

دادستان کل ایران گفته است پیگیری پرونده کشته شدن قاسم سلیمانی را «حتی اگر سال‌ها زمان ببرد»، رها نمی‌کنیم. در جریان مذاکرات هسته‌ای، آمریکا خواستار مختومه شدن این پرونده شده است. به گفته آقای قربانی، بخش مربوط به پیاده کردن او از هواپیما به دست پلیس فرودگاه «کذب» است و او تابعیت کانادایی ندارد.

لس‌آنجلس تایمز به نقل از علیرضا اردکانی، مدیر اجرایی بنیاد غیرانتفاعی فرهنگ در لس‌آنجلس، که میزبانی برنامه‌های نوروزی با ارکستر سمفونیک پاسیفیک را برعهده دارد، روز چهارشنبه،‌ ۱۰ فروردین، خبر داده بود که علیرضا قربانی که قصد اجرای کنسرت در آمریکا را داشت پس از سوار شدن به هواپیما در فرودگاهی در تورنتوی کانادا توسط ماموران اداره مهاجرت آمریکا از هواپیما به بیرون انتقال داده شده است.

آقای اردکانی در ادامه گفته بود که «بازجویی» از این خواننده که «تابعیت کانادا» را هم دارد، حدود چهار ساعت طول کشیده و در نهایت به او گفته شده است که روادیدش لغو می‌شود و دیگر نمی‌تواند به آمریکا سفر کند.

علیرضا قربانی روز جمعه، ۱۲ فروردین، در ویدئویی گفت که در بخش کنترل پاسپورت فرودگاه تورنتو، افسر مربوط طبق «روند عادی» از او سوالاتی کرده و در همان جا و پیش از ورود به هواپیما به او گفته شده که به دلیل «قواعد و قوانینی» اجازه حرکت از بخش پاسپورت کنترل و پرواز برای ورود به خاک آمریکا با ویزای او وجود ندارد. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

مــــاه نزول ایات شیطانی قتلونامه مــــاه تزویروریا ماه بوی گه دهان ماه گران فروشی ماه گند اخلاقی ماه وطن فروشی ماه هویت فروشی ماه ناموس فروشی ماه عرب پرستی ماه شادی کشی ماه غم گستری ماه زن ستیزی ماه نجاست ماه تومحش ماه تحجر ماه تعفن برملت بیغیرت اسلام زده عرب پرست مبارک باد امریکا چون نمی خواهد خودش از برجام خارج شود شرطی می گذارد که ما از برجام خارج شویم یا حداقل اختلاف بین ما بیندازد

دادستان: روزه‌خواری در خودرو جرم است و با آن برخورد قانونی می‌شود | DW | 02.04.2022دادستان کل در نامه‌ای به فرمانده ناجا دستور داد 'روزه خواری در خودرو هم جرم است و مشمول برخورد قانونی خواهد بود'. ناجا نیز با صدور اطلاعیه‌ای از شهروندان خواست از هرگونه تظاهر به روزه خواری در ملاء عام خودداری کنند. شیشه دودی خیلی معلوم نمیشه😁😁🖐🖐🖐🖐 با خودرو سازان قاتل و جیره خواران آن هم برخورد می‌کنی یا باج و حق السکوت به طور چرب و چیلی رسیده؟ تظاهر به روزه‌خواری؟؟؟ هر کس روزه بگیره خره

مجلس عوام بریتانیا درباره پرونده نازنین زاغری و انوشه آشوری تحقیق می‌کندکمیته روابط خارجی مجلس عوام بریتانیا روند تحقیق درباره بازداشت و آزادی نازنین زاغری و انوشه آشوری را شروع کرده است.

قطعنامه وضعیت حقوق‌بشر در ایران، محکوم و فاقد هرگونه وجاهت قانونی استسعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت امور خارجه قطعنامه وضعیت حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایران و تصویب آن در نشست شورای حقوق بشر را کاملا مردود و فاقد وجاهت قانونی دانست. وی طرح این قطعنامه توسط انگلیس و سایر کشورهای غربی و تکرار ادعاهای بی‌اساس را مبتنی بر اطلاعات نادرست و مغرضانه اعلام کرد.

جیانی اینفانتینو: موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها در قلب من است!«جیانی اینفانتینو» رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او در مورد موضوع «ممنوعیت مجدد ورود زنان به ورزشگاه‌های ایران» سوال کرده بود گفت: «این موضوع در قلب من است.» اطلاع_رسانی

علم‌الهدی: جمهوری‌ترین نظام روی کره زمین، نظام اسلامی ایران استعلم‌الهدی در بخشی از صحبت‌هایش در مشهد گفت: «در کشورهای شرقی حزب و در کشورهای غربی لابی صهیونیست برای مردم تصمیم می‌گیرد و تنها این نظام در کره زمین است که خواست و اراده مردم برایش اهمیت دارد.» علم‌الهدی اخبار_ایران این که این مرد مزخرف زیاد میگه و همه اش از روی باد معده است حرفی نیست و اهمیتی هم برای مردم نداره ولی این حرفها توهین به شعور مردمه ، این خیلی درد اوره

لاوروف: حرکت در جهت به رسمیت شناختن غیرممکن بودن عضویت اوکراین در ناتو استوزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد، روسیه در حال آماده‌سازی پاسخی به پیشنهادهای اوکراین برای حل‌وفصل مناقشه‌ای است که در دور اخیر مذاکرات در استانبول مطرح شد؛ او همچنین گفت که ارتباطات آتی در دست آمادگی است. البته حركت بيشتر به سمت گوه خوردن و غلط كردن است!!!!

علیرضا قربانی، خواننده، درباره ممانعت از ورودش به خاک آمریکا توضیح دادعلیرضا قربانی، خواننده موسیقی سنتی ایرانی، در واکنش به خبر ممانعت از ورودش به آمریکا، ضمن تایید احتمال این اتفاق به دلیل «خدمت سربازی در سپاه» بخشی از اخبار منتشر شده در رسانه‌ها را تصحیح کرد.

به گفته آقای قربانی، بخش مربوط به پیاده کردن او از هواپیما به دست پلیس فرودگاه «کذب» است و او تابعیت کانادایی ندارد.لس‌آنجلس تایمز

به نقل از علیرضا اردکانی، مدیر اجرایی بنیاد غیرانتفاعی فرهنگ در لس‌آنجلس، که میزبانی برنامه‌های نوروزی با ارکستر سمفونیک پاسیفیک را برعهده دارد، روز چهارشنبه،‌ ۱۰ فروردین، خبر داده بود که علیرضا قربانی که قصد اجرای کنسرت در آمریکا را داشت پس از سوار شدن به هواپیما در فرودگاهی در تورنتوی کانادا توسط ماموران اداره مهاجرت آمریکا از هواپیما به بیرون انتقال داده شده است.

آقای اردکانی در ادامه گفته بود که «بازجویی» از این خواننده که «تابعیت کانادا» را هم دارد، حدود چهار ساعت طول کشیده و در نهایت به او گفته شده است که روادیدش لغو می‌شود و دیگر نمی‌تواند به آمریکا سفر کند.

علیرضا قربانی روز جمعه، ۱۲ فروردین، در ویدئویی گفت که در بخش کنترل پاسپورت فرودگاه تورنتو، افسر مربوط طبق «روند عادی» از او سوالاتی کرده و در همان جا و پیش از ورود به هواپیما به او گفته شده که به دلیل «قواعد و قوانینی» اجازه حرکت از بخش پاسپورت کنترل و پرواز برای ورود به خاک آمریکا با ویزای او وجود ندارد.

آقای قربانی در ادامه مشکل پیش‌آمده را ناشی از «ناهماهنگی بین کنسولگری آمریکا در تورنتو که برای او ویزا صادر کرده و افسر کنترل پاسپورت در فرودگاه» عنوان کرده و احتمال ممانعت از ورود به آمریکا به دلیل خدمت سربازی در سپاه را رد نکرد.

این خواننده همچنین تابعیت کانادایی خود را که روزنامه لس‌آنجلس تایمز در گزارش خود به آن اشاره کرده بود رد کرد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال ۲۰۱۹ از سوی دولت ترامپ در فهرست سازمان‌های تروریستی خارجی قرار گرفت. در حالی که ده‌ها سازمان در آن زمان در فهرست FTO (فهرست سازمان‌های تروریستی) قرار گرفتند، این نهاد نظامی جمهوری اسلامی تنها نهاد دولتی بود که توسط ترامپ در این فهرست قرار گرفت.

در پی صدور فرمان ترامپ مردان ایرانی که حتی سال‌ها پیش در سپاه خدمت اجباری سربازی را انجام داده‌اند با سخت‌گیری‌های بیشتری در مقایسه با قبل روبه‌رو شده و در مواردی این افراد حتی با وجود آن که خانواده‌‌شان در آمریکا زندگی می‌کنند موفق به سفر به این کشور نشده‌اند.