دادستانی سوئد برای حمید نوری تقاضای صدور حکم حبس ابد کرد

08/02/1401 05:41 ب.ظ

هنوز حکم نهایی دادگاه حمید نوری صادر نشده است و دادگاه او طی روزهای آینده با ارائه دفاعیات نهایی وی ادامه پیدا خواهد کرد.

هنوز حکم نهایی دادگاه حمید نوری صادر نشده است و دادگاه او طی روزهای آینده با ارائه دفاعیات نهایی وی ادامه پیدا خواهد کرد. ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه هفتم اردیبهشت در دیدار باتحولات منطقه‌ای و جهانی، ارزش همکاری‌های راهبردی ایران و چین را بیش از گذشته نشان می‌دهد، و افزود که زمینه‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری‌های بزرگ در ایران وجود دارد.

ایران و چین فروردین ۱۴۰۰ یک «سند همکاری جامع ۲۵ ساله» امضا کردند و حسین امیر عبداللهیان، وزیر خارجه ایران دی‌ماه پارسال از اجرایی شدن این سند خبر داد. تاکنون هیچ گزارشی درباره مفاد این سند منتشر نشده است و این موضوع هشدار فعالان سیاسی و اقتصادی را برانگیخته و آن را به «قرارداد ترکمنچای جدید» تشبیه کرده‌اند.

آقای رئیسی در دیدار با وزیر دفاع چین گفته است ظرفیت‌های «بی‌نظیر» ایران در حوزه حمل‌ونقل بین‌‌ منطقه‌ای، ظرفیت‌های ایران در امنیت انواع انرژی و همچنین همکاری‌های زیرساختی منطقه‌ای، بسترهای جدی برای همکاری و سرمایه‌گذاری هستند. headtopics.com

الان خامنه ای قرمساق چلاق مغز دستور گروگان گیری از سوئد را صادر می‌کند.

این گزارش از قول آقای فنگ نیز نوشته است که تقویت روابط بین ایران و چین همواره و بخصوص در شرایط بحرانی و ناآرام کنونی جهان برای منطقه و جهان «امنیت‌آفرین» است.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

صدور کیفرخواست نهایی برای حمید نوری؛ تایید وقوع اعدام‌ها در گوهردشتدر هشتاد و هشتمین جلسه رسیدگی به اتهامات حمید_نوری دادیار سابق قوه قضاییه و متهم به مشارکت در قتل عام زندانیان سیاسی در تابستان ۱۳۶۷ ،کیفرخواست نهایی توسط دادستان‌های پرونده به هیات دادستانی ارایه شد. دادخواهی کشتار۶۷

دادگاه نظامی میانمار آنگ سان سوچی را به پنج سال زندان محکوم کرددادگاه نظامی میانمار آنگ سان سوچی را به پنج سال زندان محکوم کرد او که سال گذشته توسط ارتش از قدرت برکنار شد، اتهام دریافت طلا و ششصد هزار دلار رشوه از یک همکار ارشد سیاسی خود را رد کرده است. ⬇️ بیشتر بخوانید: 🔴 بزودی نظرسنجی های خبرگزاری مستقل پستو نیوز ، بر روی میز_سیاستمداران_جهان خواهد رفت ✔️لطفا در نظر سنجی پستونیوز شرکت کنید👇 👈👈👈👈 ✅پستو نیوز ، یک رسانه نیست ، یک رساناست سانسور_ری_استارت_تاوان_جهانی_دارد

رسیدگی به دو پرونده در دادگاه مطبوعاتسخنگوی هیات منصفه مطبوعات گفت: در روزدوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی دو پرونده رسیدگی شد.

صعود بدون شکست فولاد به یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاتیم فوتبال فولاد ایران با تساوی مقابل شباب الاهلی امارات، به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد

«اسرائیل هیوم»: شانس دستیابی به توافق نهایی در وین نزدیک به صفر استرسانه‌های اسرائیلی به نقل از چند مقام دیپلماتیک خبر دادند که ارزیابی تل‌آویو از احتمال موفقیت مذاکرات هسته‌ای وین تغییر یافته و به گفته آن‌ها، شانس امضای اهرب طالما سنحت لك الفرصة هذا هو الموعد النهائي الخاص بك حانت نهاية ظلمك هذا هو التحذير الأخير القدس لنا StopHazaraGenocide

دیدگاه: ۱۶ سال حبس بعد از دو سال بازداشت و بازجویی (نگاهی به حکم دادگاه انقلاب برای علی یونسی و امیرحسین مرادی) گفت‌وگو با رضا یونسیدر دیدگاه بشنوید: ۱۶ سال حبس بعد از دو سال بازداشت و بازجویی (نگاهی به حکم دادگاه انقلاب برای علی یونسی و امیرحسین مرادی) گفت‌وگو با رضا یونسی 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:

رئیسی در دیدار وزیر دفاع چین: اجرای موفق برنامه همکاری‌های جامع ۲۵ ساله در اولویت استرئیس‌جمهوری ایران می‌گوید روابط «راهبردی» با چین را فارغ از تحولات بین‌المللی و بر اساس اعتماد سیاسی متقابل دنبال می‌کنیم و اجرای موفق برنامه همکاری‌های جامع ۲۵ ساله دو کشور در این راستا اولویت دارد.

ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه هفتم اردیبهشت در دیدار باتحولات منطقه‌ای و جهانی، ارزش همکاری‌های راهبردی ایران و چین را بیش از گذشته نشان می‌دهد، و افزود که زمینه‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری‌های بزرگ در ایران وجود دارد.

ایران و چین فروردین ۱۴۰۰ یک «سند همکاری جامع ۲۵ ساله» امضا کردند و حسین امیر عبداللهیان، وزیر خارجه ایران دی‌ماه پارسال از اجرایی شدن این سند خبر داد. تاکنون هیچ گزارشی درباره مفاد این سند منتشر نشده است و این موضوع هشدار فعالان سیاسی و اقتصادی را برانگیخته و آن را به «قرارداد ترکمنچای جدید» تشبیه کرده‌اند.

آقای رئیسی در دیدار با وزیر دفاع چین گفته است ظرفیت‌های «بی‌نظیر» ایران در حوزه حمل‌ونقل بین‌‌ منطقه‌ای، ظرفیت‌های ایران در امنیت انواع انرژی و همچنین همکاری‌های زیرساختی منطقه‌ای، بسترهای جدی برای همکاری و سرمایه‌گذاری هستند.

این گزارش از قول آقای فنگ نیز نوشته است که تقویت روابط بین ایران و چین همواره و بخصوص در شرایط بحرانی و ناآرام کنونی جهان برای منطقه و جهان «امنیت‌آفرین» است.

وزیر دفاع چین همچنین با محمدرضا آشتیانی همتای ایرانی خود دیدار کرده است.

آقای آشتیانی در این دیدار بر همکاری ایران و چین برای مقابله با آنچه که «یک‌جانبه‌گرایی آمریکا» خواند، تاکید کرد.

رسانه‌ها و وزارت دفاع چین هنوز گزارشی از سفر روز چهارشنبه آقای فنگ به تهران و مذاکرات انجام شده نداده‌اند.

وزیر دفاع چین در سفر خود به تهران همچنین با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دیدار کرده است.

محمد باقری در این زمینه به خبرنگاران گفته است که روابط نیروهای مسلح ایران و چین در سال‌های اخیر «رو به توسعه» بوده است و تاکنون رزمایش‌هایی را به طور مشترک در دریای عمان برگزار کرده‌ایم.

با استفاده از گزارش‌های سایت ریاست‌جمهوری ایران، خبرگزاری فارس، رادیو فردا/د.خ/ک.ر