دادستان تهران بازداشت دختر سرلشکر صالحی را تکذیب کرد

06/06/1398 01:27:00 ب.ظ

دو روز پس از شروع محاکمه عمار صالحی فرزند سرلشکر عطالله صالحی فرمانده پیشین ارتش جمهوری اسلامی ایران در دادگاه رسیدگی به مفاسد مالی بانک سرمایه، یک مقام ارشد قضایی در جمهوری اسلامی ایران بازداشت دختر فرمانده پیشین ارتش را رد کرده است.

دو روز پس از شروع محاکمه عمار صالحی فرزند سرلشکر عطالله صالحی فرمانده پیشین ارتش جمهوری اسلامی ایران در دادگاه رسیدگی به مفاسد مالی بانک سرمایه، یک مقام ارشد قضایی در جمهوری اسلامی ایران بازداشت دختر فرمانده پیشین ارتش را رد کرده است. پنجره همرسانی را ببندید Mizan Image caption فاطمه صالحی دختر سرلشکر صالحی مشاور عالی بانک حکمت ایرانیان وابسته به ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده است دو روز پس از شروع محاکمه عمار صالحی، فرزند سرلشکر عطالله صالحی، فرمانده پیشین ارتش ایران در دادگاه...

پنجره همرسانی را ببندید Mizan Image caption فاطمه صالحی دختر سرلشکر صالحی مشاور عالی بانک حکمت ایرانیان وابسته به ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده است دو روز پس از شروع محاکمه عمار صالحی، فرزند سرلشکر عطالله صالحی، فرمانده پیشین ارتش ایران در دادگاه رسیدگی به مفاسد مالی بانک سرمایه، یک مقام ارشد قضایی ایران بازداشت دختر فرمانده پیشین ارتش را رد کرده است.

علی القاصی دادستان تهران در پاسخ به سئوالی درباره بازداشت فاطمه صالحی، دختر سرلشکر صالحی و خواهر زاده محمد شریعتمداری وزیر کار، گفته است: موضوع را"بررسی کردیم این فرد در سیستم قضایی ما پرونده‌ای ندارد".

در روزهای اخیر گزارش هایی از بازداشت فاطمه صالحی به ظن فساد مالی و آزادی او با قید وثیقه از سوی کاربران شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته بود. خانم صالحی نامزد انتخابات شورای شهر شده بوده و مشاور عالی بانک حکمت ایرانیان وابسته به ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده است. این بانک به خواست آیت الله علی خامنه ای با هدف آنچه"ارتقاء منزلت اجتماعی و بهبود معیشت کارکنان نیروهای مسلح" خوانده شده در سال ۱۳۸۹ تاسیس شده بود.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

حواشی انتصاب و برکناری پرحرف و حدیث «سیدمیعاد صالحی»/ پای بازی‌های سیاسی در میان است یا خیر عمومی؟سیدمیعاد صالحی با همان عجله‌ای که به عنوان رئیس صندوق بازنشستگی کشوری منصوب شد، کنار رفت. انتصاب غیرقانونی، عملکرد عوام پسندانه و میل به شفاف‌سازی تمام چیزهایی بود که او از آنها در این چند ماه بهره گرفت.

پرونده سکه ثامن هفته آینده به دادگاه ارسال می شوددادستان تهران درباره ممنوع‌الخروجی پگاه_آهنگرانی: این فرد به دلایل اتهام امنیتی و جرم عمومی ممنوع‌الخروج شده است.

محمدعلی نجفی با وثیقه آزاد شدتهران- ایرنا- وکیل مدافع محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران اعلام کرد: نجفی که به اتهام قتل همسر دوم خود در زندان به سر می‌برد، با تودیع وثیقه از زندان آزاد شد.

دادگاه شبنم نعمت زاده به زودی برگزار می شودرئیس شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی: پرونده شبنم_نعمت‌زاده، دختر وزیر اسبق صمت، و گروه شاملویی تا ۱۵ روز آینده مطرح خواهد شد. اتهامات مطرح شده در کیفرخواست شامل مسائلی در زمینه دارو و قاچاق است.

کیفرخواست پرونده سکه ثامن صادر شد/پرونده مهناز افشار مفتوح است- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimدادستان عمومی و انقلاب تهران: *کیفرخواست پرونده سکه ثامن صادر شد *مهناز_افشار پرونده‌اش مفتوح است *پگاه آهنگرانی بدلایل اتهام امنیتی ممنوع‌الخروج شده است *بازداشت فاطمه صالحی صحت ندارد *بازداشت پورمختار و آزادی این فرد با قید وثیقه صحت ندارد

«قتل همسر، پسر و دختر» توسط پدر خانواده/ دیه‌ام را می‌بخشم، اعدامم کنیدمردی که هفت سال پیش به طرز فجیعی همسر و دو فرزندش را به قتل رسانده بود، روز گذشته دیه خود را به اولیای دم بخشید و از قاضی خواست تا او را از برزخی که در آن گرفتار شده نجات دهد و هر چه سریعتر اعدامش کنند.