دادستان کل ایران: توقیف کشتی کره‌ای بر اساس شکایت یکی از سازمان‌ها صورت گرفت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

دادستان کل ایران: توقیف کشتی کره‌ای بر اساس شکایت یکی از سازمان‌ها صورت گرفت دادستان کل کشور ایران اعلام کرد که نفتکش_کره‌ای بنا به شکایت یکی از سازمان‌های این کشور توقیف شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دادستان کل کشور ایران اعلام کرد که نفتکش کره‌ای بنا به شکایت یکی از سازمان‌های این کشور توقیف شده است.محمد جعفر منتظری، دادستان کل کشور ایران در حاشیه نشست شورای عالی استان‌ها در مورد آلودگی هوای تهران در ارتباط توقیف کشتی کره جنوبی توسط سپاه پاسداران این کشور گفت: این اقدام براساس شکایت یکی از سازمان‌ها انجام شده و اقدامات لازم درباره این موضوع درحال انجام است.

به گزارش خبرگزاری یونهاپ، هیئت دیپلماتیک کره‌ جنوبی امروز برای رایزنی در مورد آزادی نفتکش و سرنشینان آن با مقامات ایرانی به این کشور عازم شدند. گفتنی است؛ ماموران نیروی دریایی سپاه پاسداران ایران دیروز نفتكش «هانكوک» با پرچم كره‌جنوبی که حامل 7200 تن مواد شيميايی نفتی و از بندر الجبیل عربستان سعودی عازم امارات متحده عربی بود را در آبهای خلیج توقیف کردند. این نفتکش همراه با خدمه‌های آن که از کره‌جنوبی، ویتنام، اندونزی و میانمار هستند به اسکله بندرعباس منتقل شده است.

لازم به ذکر است 20 دریانورد شامل 5 تن کره‌ای، 11 تبعه میانمار، 2 تن اندونزیایی و 2 تبعه ویتنام هنگام توقیف کشتی در آن حضور داشتند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دادستان کل دیوان دادگستری اروپا مجارستان را به نقض قوانین مهاجرتی اتحادیه اروپا متهم کرددادستان کل دیوان دادگستری اروپا می گوید دولت ویکتور اوربان در سال ۲۰۱۸ میلادی قوانین مهاجرتی اتحادیه اروپا را نقض کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دادستان کل استرالیا: اتهام تجاوز جنسی حقیقت ندارد، چند هفته استراحت می‌کنمتعدادی از نمایندگان پارلمان استرالیا از احزاب مخالف هفته گذشته اعلام کردند که نامه‌ای دریافت کرده‌اند که در آن یکی از اعضای کابینه به تجاوز جنسی به دختری ۱۶ ساله در سال ۱۹۸۸ متهم شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

با تایید سنا، مریک گارلند دادستان کل آمریکا شد🔺با تایید سنا، مریک گارلند دادستان کل آمریکا شد مریک گارلند، قاضی فدرال در یک دادگاه تجدید نظر بود و گزینه باراک اوباما، رئیس جمهوری سابق آمریکا، برای یک کرسی «دیوان عالی» هم بود
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دادستان کل ترکیه با مراجعه به دادگاه قانون اساسی خواستار انحلال «حزب دموکراتیک خلق‌ها» شددادستان کل ترکیه با مراجعه به دادگاه‌قانون‌اساسی خواستار انحلال «حزب‌دموکراتیک‌خلق‌ها» شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دادستان کل کشور: هنوز برای فیلتر کلاب‌هاوس تصمیم‌گیری نشده است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »