دادستان‌ها یکی از اولویت‌های خود را کمک به تولید و تولیدکنندگان قرار دهند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 56 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دادستان کل کشور: *قضات نسبت به استفاده از پابند الکترونیک برای محکومان ترغیب شوند *عده‌ای از زندانیان هستند که در ضمن اجرای حکم می‌توانند از این پابندها برخوردار شوند

به گزارش ایسنا به نقل از دادستانی کل کشور، حجت الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور در بخش پایانی نوزدهمین همایش سراسری دادستان‌های کل کشور با قدردانی از همه کسانی که اقدام به برگزاری این همایش کرده و مطالب خود را در این جلسه ارائه دادند، اظهار داشت: لازم است از ریاست قوه قضاییه، ریاست دفتر رییس قوه قضاییه و سایر همکاران نیز تشکر کنم که ترتیب برگزاری این همایش را فراهم کردند.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری گفت: دادستان باید دائما این دغدغه را داشته باشد که خدمتگزار مردم است و خدمت کردن در این جایگاه یک توفیق الهی است. وی در ادامه به موضوع نظارت بر زندان‌ها اشاره‌ای کرد و گفت: نظارت بر زندان‌ها از اهمیت ویژه‌ای در دوره تحول برخوردار است و در این خصوص مشکلات گسترده‌ای داریم؛ اما با تعامل و همکاری خوبی که با سازمان زندان‌ها و ادارات تابعه شکل گرفته است در تلاش هستیم تا کاستی‌ها و مشکلات برطرف شوند.حجت الاسلام والمسلمین منتظری با تاکید بر بحث استفاده از پابند الکترونیک، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تلاش‌ها و جلسات مختلفی که تشکیل گردیده به لحاظ تهیه پابند، توافقات خوبی صورت گرفته و بسیاری از نواقص برطرف شده است.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری در خصوص ارتباط دادسراها با ضابطین هم گفت: در خصوص ارتباط با ضابطین باید برنامه ریزی بهتری صورت گیرد تا مسائل و مشکلات پیش رو برطرف گردد، چون یکی از تکالیف ما این است که ضابطین را آموزش دهیم و پس از آموزش‌های لازم برای آن‌ها کارت ضابطیت صادر گردد. وی ارتقای استفاده از ظرفیت‌های ائمه جماعات، مراکز فرهنگی و امثالهم را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: از طریق تریبون‌های مذهبی و معنوی می‌توان بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را کاهش داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ترتیب این چلغوز هم بدن ، ملت یک خبر شاد بشنوند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.