خیز فرماندهان سپاه پاسداران برای جایگزینی روحانی

20/12/1399 03:34:00 ب.ظ

خیز فرماندهان سپاه پاسداران برای جایگزینی روحانی العربية

فرماندهان برجسته سپاه پاسداران ایران، بسترسازی لازم برای انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در تابستان به گزارش روزنامه آمریکایی نیوزویک، فرماندهان سپاه پاسداران امیدوارند که از موج محافظه‌کارانه‌ داخلی که در ماه‌های گذشته، پس از شکست برجام، شکل گرفته، بهره‌مند شوند.

پس از آنکه در انتخابات مجلس سال گذشته، کمترین درصد مشارکت مردم در انتخابات به ثبت رسید، جناح تندرو، اکثریت مجلس را در دست گرفتند. از آن زمان، جناح افراطی، دولت روحانی را در هر مرحله، مربوط به هر گونه ابتکار عمل در روند مذاکره با ایالات متحده و یا حتی پشتیبانی از برجام، هدف انتقاد بی‌امان خود قرار داده‌اند.

جوان‌ترین فرمانده سپاه پاسداران شاید یکی از برجسته‌ترین نامزدهای انتخابات ژوئن آینده، سعید محمد، یکی از جوان‌ترین ژنرال‌های سپاه باشد که چند تا روز پیش از استعفا از سمت خود، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا بود.

سعيد محمد ورود این ژنرال جوان به راس هرم قدرت در قرارگاه خاتم الانبیا، نشانه نزدیکی او به علی خامنه‌ای رهبر نظام و اعتماد او به سعید محمد است. بر اساس گزارش مرکز مطالعاتی تونی بلر، اگرچه محمد (با مدرک دکترای مهندسی عمران) در دوران مسئولیت خود در سپاه، از تجربه جنگی زیادی برخوردار نبود، اما بر اساس توانایی‌های تکنوکراتیک، آموزشی و اقداماتش در گسترش فعالیت‌های اقتصادی و سودآور برای سپاه، نردبان ترقی را به سرعت پیمود. headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

سیلاب مهیب در فاروج خراسان‌شمالی/ حضور استاندار در منطقه سیل‌زده/ روایتی از لحظه وقوع سیل + فیلم- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

شروع خیز بلند کرونا در کشور /جریمه ۲۰۰ هزار تومانی برای نقض قرنطینه مبتلایان در عیدسخنگوی ستاد کرونا: خیز بلند کرونا در کشور شروع شده البرز و ایلام وارد پیک کرونا شدند آمار بستری‌های روزانه از ۱۳۰۰ گذشت در ۱۰ روز آینده مرگ‌های ۳ رقمی ادامه‌دار می‌شود ۱۵ هزار بیمار کرونا که به سفر رفتند، به ازای هر روز سفر ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند

محبوبیت بی‌سابقه سبزها در آلمان و خیز بربوک برای جانشینی مرکلحزب سبزهای آلمان در حالی در نظرسنجی‌ها به محبوب‌ترین حزب آلمان تبدیل شده است که در انتخابات پارلمانی سال ۲۰۱۷ تنها ۸.۹ درصد آراء را کسب کرده بود.

دورهمی سیزده بدری در بوستان ها و فضای سبز ممنوع/ احتمال خیز چهارم بیماری در کشورسخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به کاهش چشمگیر پروتکل های بهداشتی و احتمال خیز چهارم بیماری در کشور، گفت: در روز طبیعت به سر می بریم و با توجه به شرایط بیماری در کشور، دورهمی و تجمع در بوستان‌ها و فضاهای سبز ممنوع است. اما بیاین رای بدهید؟ بیلاخ سیزده بدر تو فضای باز تعطیله ولی ازدحام مردم تو صف های خرید مرغ دولتی آزاده از فردا ازدحام تو خط مترو تهران، کرج متروی داخل شهر آزاده لعنت به خودتون و مدیریت کروناتون لعنت بدولت بیلیاقتان

خیز کرونا فرانسه را تعطیل کرد | DW | 01.04.2021امانوئل مکرون، رئیس‌ جمهوری فرانسه از اعمال محدودیت‌های کرونایی در سراسر این کشور خبر داد. او مبارزه با ویروس کرونا را 'مسابقه با زمان' خواند و گفت، مدارس فرانسه برای سه هفته تعطیل شده است. اینم که هی شل میکنه، هی سفت میکنه عملکرد اروپا در مقابله با کرونا ضعیف بود

هشدار به شهروندان هندیجانی در استان خوزستان/خیز جدید افزایش موارد سرپایی و بستری کرونا/ ۱۰ مورد بستری و ۶۶ مورد مثبت در یک روز گذشتهمدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان با اشاره به افزایش تعداد موارد مثبت بیماری کرونا و بستری در شهرستان، به مردم هشدار جدی داد و اعلام وضعیت بحرانی بیماری کرونا در شهرستان کرد.