خیار هم گران شد/ هرکیلوگرم 10 تا 17 هزار تومان- اخبار کشاورزی - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnim

02/09/1399 11:50:00 ق.ظ

خیار هم گران شد؛ کیلویی ۱۰ تا ۱۷ هزار تومان این محصول نیز مانند گوجه فرنگی در میادین میوه و تره بار عرضه نمی‌شود گفتنی است قیمت محصولات جالیزی با توجه به ورود به فصل سرما افزایش می‌یابد اما قیمت‌هایی که امسال برای این محصولات می‌بینیم، عجیب و غریب است!

قیمت هر کیلوگرم خیار در تهران به 9700 تومان تا 17 هزار تومان افزایش یافته و این محصول نیز مانند گوجه فرنگی در میادین میوه و تره بار شهرداری عرضه نمی‌شود. گفتنی است که قیمت محصولات جالیزی مانند گوجه فرنگی و خیار در این مقطع سال با توجه به ورود به فصل سرما افزایش می یابد و بازار در اختیار محصولات گلخانه ای و تولیداتی است که از جنوب کشور می آید اما قیمت هایی که امسال برای این محصولات می بینیم، عجیب و...

گفتنی است که قیمت محصولات جالیزی مانند گوجه فرنگی و خیار در این مقطع سال با توجه به ورود به فصل سرما افزایش می یابد و بازار در اختیار محصولات گلخانه ای و تولیداتی است که از جنوب کشور می آید اما قیمت هایی که امسال برای این محصولات می بینیم، عجیب و غریب است.

صادرات بیش از اندازه صیفی جات به کشور های همسایه نیز در هفته های اخیر سرو صدای زیادی به پا کرده است، به طوری که با توجه به تفاوت قیمت بالایی این محصولات با داخل کشور دارد به حدی محصولات به عراق و پاکستان صادر می شود که بخشی از این محصولات پس زده می شود و موجب قیمت شکنی در بازار آنها می شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

سلمان رشدی: نویسنده با قدرت کلماتش می‌تواند بیش از دشمنانش دوام بیاورد

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی هندی‌الاصل می‌گوید: «نویسندگان می‌توانند از دشمنانشان، بیشتر دوام بیاورند.» ادامه مطلب >>

تعجب نداره عشقم . سال دیگه مرزهای ۲۰ هزار تومن رو هم رد میکنه !