خون شهدای مدافع حرم راه قدس را باز می‌کند/ مقابله به مثل یمنی‌ها یک دفاع مشروع است/ کشورهای اسلامی با الهام‌گیری از اسلام ناب محمدی تمدن نوین اسلامی ایجاد کنند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 56 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سرلشکر صفوی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه تهران: خون شهدای مدافع حرم راه قدس را باز می‌کند/ مقابله به مثل یمنی‌ها یک دفاع مشروع است/ کشورهای اسلامی با الهام‌گیری از اسلام ناب محمدی تمدن نوین اسلامی ایجاد کنند

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سرلشکر سیدیحیی رحیم‌صفوی امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه این هفته تهران گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و پیروزی دفاع مقدس وضعیت نظام سلطه جهانی را به هم ریخت. پیروزی‌های ما و حتی پیروزی‌های مدافعان حرم برآمده از ارزش‌های عاشورای حسینی است. فرزندان شما که در غرب کشور جنگیدند اگر روز عاشورا بودند در کنار حضرت ابا عبدالله حسین حضور داشتند.

سرلشکر صفوی اظهار داشت: همه سیاستمداران منطقه‌ای قدرت نفوذ انقلاب اسلامی و مقاومت از دریای مدیترانه تا دریای سرخ و یمن را درک می‌کنند. این امر توانسته اهداف آمریکا و دست‌نشاندگان آن‌ها را با شکست مواجه کند.

وی در مقایسه رهبری سیدحسن نصرالله و نتانیاهو گفت: کدامشان شجاعت دارند؟ جمهوری اسلامی یکی از پرافتخارترین نظام‌ها طی ۲۰۰ سال گذشته است چراکه ایران تواسنته در دل تعادل و موازنه منطقه‌ای قرار بگیرد. البته رهبری ما و ملت ما به دنبال صلح پایدار در منطقه و جهان هستند البته نه صلحی که پمپئو از آن اسم برد. آقای پمپئو رئیس سیا بود کار آن‌ها دروغ گفتن است. آمریکایی‌ها در سیاست‌شان در قبال ایران با شکست مواجه شده‌اند. در هژمونی قدرت به شکست رسیدند. ترامپ به سرنوشت شش رئیس‌جمهور قبل از خودش نگاه کند.

وی با بیان اینکه آنچه که می‌گویم برآمده از ۴۰ سال تجربه مدیریتی‌ام در سپاه است، عنوان کرد: صادقانه بشارت و امید می‌دهم که ایجاد تمدن نوین اسلامی شدنی است. تاریخ تمدن‌های بزرگ نشان داده بروز و ظهور قدرت‌های تمدنی که توانسته‌اند جهان را تغییر دهند برخوردار از منظومه‌های اخلاقی و انسانی استوار بوده است. تحولات عمیق آینده را باید در ایدئولوژی‌های صلح‌خواه و عدالت‌خواه جست‌و‌جو کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک خبرنگار ایرانی نوشت: جمهوری اسلامی به رسانه‌ها دیکته می‌کند، صداوسیما یکه‌ می‌تازد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: حمله به تاسیسات نفتی آرامکو یک 'اقدام جنگی' است | DW | 19.09.2019وزیر امور خارجه آمریکا پذیرش مسئولیت حمله به تاسیسات نفتی از سوی شورشیان حوثی را دروغ خوانده است. او صراحتا گفته است که این حمله کار ایران بوده است. ایران نسبت به اظهارات پمپئو واکنش تندی نشان داده است. نه په چی بود جنگه دیگه پمپو اینا برای اینکه ضعف سیستماشون و اقرار کنن یجورایی دارن به این گوسفندا دلداری میدن که اره حریفت قدره و ناغافل بهتون ریده 😉 فرض کنید که ایران بوده! دستشون واقعا درد نکنه!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: حمله به تاسیسات نفتی عربستان سعودی «اقدام به جنگ» استمایک پمپئو : حمله به تاسیسات نفتی عربستان_سعودى «اقدام به جنگ » است به گزارش خبرگزاری رویترز، آقای پمپئو روز چهارشنبه ۲۷ شهریور ماه در جده گفت: «این حمله علیه عربستان سعودی و خاک آن‌ها انجام شده و اقدام به جنگ مستقیم علیه آن‌‌ها محسوب می‌شود.» VoiceOfIranianPrisoners به پمپ آب بگو ریدی از یمن بخوری لنگ ایران بندازی 😃😃😃😃😃 پاسخ امریکا به جمهوری اسلامی باید نظامی و پشیمان کننده باشد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پدر من هم به عنوان یک مرد آمریکایی فکر می‌کرد وزنه‌برداری مناسب دخترش نیست«وقتی برای اولین‌بار می‌خواستم سراغ وزنه‌برداری بروم به پدرم گفتم و از چهره‌اش مشخص بود که زیاد خوشحال نیست. پدر من هم به عنوان یک مرد آمریکایی فکر می‌کرد وزنه‌برداری چندان با زن بودن تناسب ندارد. حالا اما این‌طور فکر نمی‌کند.» اینها بخشی از حرف‌های زنی است که از رویای وزنه‌برداری به نایب‌رئیسی فدراسیون جهانی وزنه‌برداری رسید.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

سعودی در نامه‌ای به شورای امنیت: با یک حمله سازمان‌یافته تروریستی مواجه‌ایمپادشاهی عربی سعودی با ارسال نامه‌ای به شورای امنیت سازمان ملل متحد تأکید کرد که با یک حمله تروریستی گاو شیرده باید بیشتر به اربابان شیر بدهد سقوط رژیم جنایتکار عربستان بسیار نزدیک است
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

«وعده» ترامپ به یک رهبر خارجی؛ رویارویی کنگره آمریکا با سازمان‌های اطلاعاتیواشنگتن پست روز چهارشنبه گزارش داد که یک مامور اطلاعاتی به دنبال «وعده» نگران کننده رئیس جمهوری آمریکا به یک رهبر خارجی تصمیم به شکایت رسمی به بازرس کل سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده گرفته است. خب چرا ما باید نگران بشیم؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »