گازی, ارزوروم

گازی, ارزوروم

خوشحالی مردم ترکیه از کشف بزرگ‌ترین میدان گازی در دریای سیاه

خوشحالی مردم #ترکیه از کشف بزرگ‌ترین میدان #گازی در دریای سیاه

21/08/2020 11:24:00 ب.ظ

خوشحالی مردم ترکیه از کشف بزرگ‌ترین میدان گازی در دریای سیاه

اعلام خبر کشف بزرگ‌ترین میدان گازی در دریای سیاه از سوی رئيس‌جمهور اردوغان باعث خوشحالی مردم ترکیه شد. - خبرگزاری آناتولی

21.08.2020ارزروم/ خبرگزاری آناتولیمردم استان‌های ارزروم و ایغدیر در پی اعلام مژده بزرگ توسط رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه مبنی بر کشف بزرگ‌ترین میدان گازی در دریای سیاه ابراز خوشحالی کردند.آلپ کلیج یکی از ساکنان ارزروم به خبرگزاری «آناتولی» گفت روزهاست که بی صبرانه منتظر اعلام این مژده بزرگ بوده است.

نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند

او گفت: می‌دانم که دولت بودجه بالایی را به تامین انرژی اختصاص می‌دهد این اتفاق بزرگ را به مردم و دولت‌مان تبریک می‌گویم. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

مردم فعلا بلیت ترکیه نخرند/ احتمال لغو پروازهای ترکیه/ برای محرم به عراق پرواز نداریمدبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی اظهار داشت: هرچند ترکیه اعلام کرده است که از اول سپتامبر یعنی یازدهم شهریور، پروازهای ایران را از سرمی‌گیرد اما احتمال لغو پروازها در این تاریخ وجود دارد. بنابراین مردم احتیاط کنند و فعلا بلیت نخرند چراکه اگر پروازها کنسل شود بازپس گیری پول از ایرلاین خارجی دردسرهایی برای افراد خواهد داشت.

کسی نمی‌تواند عزاداری محرم را از مردم بگیرد/کره جنوبی به خاطر بازنگرداندن پول پاسخگو باشدمعاون اول رییس جمهور با اشاره به شهادت ۱۱۴ نفر از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در دوران مقابله با شیوع بیماری کرونا گفت: ما انسان‌هایی که بزرگترین سرمایه‌های کشور هستند و خدمات مهمی به جامعه ارائه کرده اند را از دست دادیم، پیام بزرگ شهدای فداکار جامعه پزشکی و کادر درمانی، فداکاری، انسان دوستی، نوع دوستی و از خود گذشتگی است که در تاریخ ایران ثبت و ماندگار خواهد شد.

گلایه جامعه از روند پرداخت بیمه‌ بیکاری/ وام‌های پرداختی به مردم با سودهای کلان بیشتر شبیه لطیفه است/ رئیس‌جمهور درباره یک میلیارد دلار برداشته شده از صندوق توسعه ملی گزارش دهدیک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: قریب یک میلیون نفر هنگام شیوع بیماری بیکار شدند که حدود ۹۰۰ هزار نفر برای بیمه بیکاری ناشی از کرونا ثبت‌نام کرده‌اند اما گزاراشات مردمی می‌گوید پرداخت‌های بیمه بیکاری مناسب نیست.

رئیس جمهوری تاجیکستان با بلندگو به مردم بدخشان افغانستان وعده کمک داد - BBC News فارسیامام علی رحمان، رئیس جمهوری تاجیکستان، در صحبتی غیر معمول از طریق بلندگو با باشندگان ولسوالی شکی ولایت بدخشان افغانستان صحبت کرده است. مردم ولسوالی شکی از آقای رحمان خواسته‌ اند تا برای تهیه آب آشامیدنی، خدمات بهداشتی، تامین برق و خدمات مخابراتی این ولسوالی را کمک کند. در پاسخ آقای رحمان به باشندگان این ولسوالی وعده همکاری داده است.

غرضی: فروش اوراق نفت به مردم غیرقانونی و غیرشرعی استمحمد غرضی، وزیر نفت دوران جنگ، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:فروش اوراق_نفت به مردم غیرقانونی و غیرشرعی است/در روزهای جنگی توانستیم بازار نفت‌مان را به خوبی تنظیم کنیم این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

تظاهرات همبستگی مردم اسرائیل با قربانی ۱۶ ساله تجاوز گروهی | DW | 21.08.2020هزاران تن از شهروندان اسرائیل برای همبستگی با دختری که گفته می‌شود توسط ۳۰ مرد مورد تجاوز جنسی قرار گرفته به تظاهرات پرداختند. نخست‌وزیر اسرائیل در این رابطه از 'جنایت علیه بشریت' سخن گفته است.