خوشحالی مردم ترکیه از اعلام خبر کشف میدان گازی جدید توسط اردوغان

26/07/1399 11:40 ب.ظ

مردم ترکیه به دنبال اعلام کشف میدان گازی جدید در دریای سیاه توسط رییس‌جمهور اردوغان خوشحالی خود را ابراز کردند. - خبرگزاری آناتولی

مردم ترکیه به دنبال اعلام کشف میدان گازی جدید در دریای سیاه توسط رییس‌جمهور اردوغان خوشحالی خود را ابراز کردند. - خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه امروز از کشف میدان گازی جدید در دریای سیاه خبر داد و به دنبال آن، شهروندان در سراسر کشور که پای تلویزیون منتظر اعلام «مژده گازی» بودند، خوشحالی خود را از این خبر ابراز کردند.

برخی از شهروندان در استان زونگولداک که در قهوه‌خانه‌ها، سخنرانی اردوغان را گوش می‌دادند، پس از اعلام این خبر با شور و شعف خاصی کف زدند. ابراهیم سزر، یکی از این شهروندان به خبرنگار آناتولی گفت: از آنجا که رییس‌جمهور اردوغان این خبر را در آب‌های ارغلی از توابع استان زونگولداک اعلام کرد به عنوان ساکنان این منطقه بسیار هیجان‌زده شدیم. امیدواریم این ذخایر در مدیترانه نیز کشف شود. انشاءالله کشورمان با اقتصاد قدرتمند به اهداف 2023 خود دست خواهد یافت. از رئیس‌جمهور اردوغان تشکر می‌کنیم.

ادامه مطلب:
aa_persian »

TEBRIKLER. BAŞIN DALGALANSIN CAN TURKIYE

وضعیت سهمگین کرونا در کشور / غلبه بر بیماری مستلزم تقویت همکاری مردمسخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه بیش از یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر در جهان جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده اند، گفت: چیره شدن بر این بیماری نوپدید و حل این چالش جهانی مستلزم تقویت همکاری مردم در عمل به توصیه های بهداشتی و نهادینه شدن حفظ مسئولیت پذیری اجتماعی در همه مردم است. لعنت بر شما و اون نظام سراسر کثافتتون آقای AmbChangHua

بیشترین خودکشی‌ها در شهرهای صنعتی استان رخ می دهد/فقر مردم ، علت بیشتر این اتفاقات استنماینده بوشهر در شورای عالی استان‌ها با اشاره به اینکه بیشترین قتل و خودکش‌ها در شهرهای صنعتی این استان رخ می دهد، گفت: بهتر است مسئولان سریع‌تر برای جلوگیری از این اتفاقات و حل مشکلات مردم به دادشان برسند.

کشته شدن یک شهروند بلوچ به دست نیروهای دریابانی؛ مردم سیریک دست به تجمع زدند

ویدئو؛ اعتراض‌ها علیه خشونت پلیس در نیجریه ادامه دارداز سوی دیگر ارتش نیجریه صبح پنجشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که آماده اجرای «قانون و نظم» است اما از تظاهرات مردم جلوگیری نکرد.

قتل عام عراق را لرزاند؛ 8 گلوله به سر و سینهپس از ربوده‌شدن 12 شهروند عراقی توسط یک گروه مسلح ناشناس نیروهای پلیس در استان «صلاح‌الدین» از کشف این گروه مسلح در واقع از خامنه‌ای_جنایتکار و سپاه_پاسداران تروریستی فرمان قتل عام را گرفته اند این نحوه کشتار وحشیانه درست الگوی کشتار ۱۵۰۰ نفری قیام کنندگان آبان در ایران می‌باشد.انحلال_سپاه_پاسداران خامنيي_اخطر_من_اسلحه_الدمار المالکی العراق Iraq Iran viva protests این بار اول نیست که گروه های تروریستی شیعه مسلمانان اهل سنت را قتل عام میکنند و سالهاست که نسل کشی راه انداختند الکاظمی خود مزدور فرقه تبهکار خامنه ای است عراق اگر صلح و آسایش می خواهد باید مزدوران خامنه ای را از عراق اخراج کند پارلمان عراق جلسه می گذاره تا ترور را محکوم کند ولی به سرمنشأ ترور و تروریسم اشاره نمی کند پدر خوانده تروریسم در خاور میانه همان حکومت ایران

توزیع کمک‌های بشردوستانه هلال احمر ترکیه در آذربایجان آغاز شدتوزیع اقلام بشردوستانه اهدایی جمعیت هلال ترکیه میان مردم جمهوری آذربایجان از امروز آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی

مردم ترکیه به دنبال اعلام کشف میدان گازی جدید در دریای سیاه توسط رییس‌جمهور اردوغان خوشحالی خود را ابراز کردند.زونگولداک/ خبرگزاری آناتولی

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه امروز از کشف میدان گازی جدید در دریای سیاه خبر داد و به دنبال آن، شهروندان در سراسر کشور که پای تلویزیون منتظر اعلام «مژده گازی» بودند، خوشحالی خود را از این خبر ابراز کردند.

برخی از شهروندان در استان زونگولداک که در قهوه‌خانه‌ها، سخنرانی اردوغان را گوش می‌دادند، پس از اعلام این خبر با شور و شعف خاصی کف زدند.

ابراهیم سزر، یکی از این شهروندان به خبرنگار آناتولی گفت: از آنجا که رییس‌جمهور اردوغان این خبر را در آب‌های ارغلی از توابع استان زونگولداک اعلام کرد به عنوان ساکنان این منطقه بسیار هیجان‌زده شدیم. امیدواریم این ذخایر در مدیترانه نیز کشف شود. انشاءالله کشورمان با اقتصاد قدرتمند به اهداف 2023 خود دست خواهد یافت. از رئیس‌جمهور اردوغان تشکر می‌کنیم.

فرسات دوغان، یکی دیگر از شهروندان نیز گفت: تحولات را از نزدیک پیگیری کردم، از اظهارات رئیس جمهور‌ کشورمان بسیار خوشحال شدم.