خوزه خوزه اسطوره موسیقی مکزیک درگذشت

07/07/1398 06:34:00 ب.ظ

🔺خوزه خوزه اسطوره موسیقی مکزیک درگذشت ⚡️خوزه خوزه، طی پنج دهه با ترانه هایی احساسی در دل مردم جا گرفت. او چند بار نامزد دریافت جایزه گرمی شد و آکادمی ضبط لاتین در مراسم اعطای جوایز گرمی موسیقی لاتین در سال ۲۰۰۴، جایزه «برتری در موسیقی» را به او اعطا کرد.

خوزه خوزه، خواننده محبوب مکزیکی، در ۷۱ سالگی از دنیا رفت. همسر انوشه آشوری مهندس زندانی در ایران، اتهام جاسوسی علیه او را «ساختگی» خواند همسر انوشه آشوری، یک مهندس ایرانی بریتانیایی زندانی در ایران اتهامات نسبت داده شده به او را ساختگی خوانده و خواستار آزادی او شده است.

شری (شهرزاد) ایزدی بهنام، که یک کارزار اینترنتی را برای امضای نامه درخواست آزادی همسرش به راه انداخته، در متنی که به همین مناسبت نوشته آورده است که همسرش یک مهندس عمران ۶۵ ساله است که حدود دو سال پیش برای دیدن مادر ۸۶ ساله اش به ایران رفت و بازداشت شد.

سخنگوی قوه قضائیه ایران یک ماه پیش اعلام کرد انوشه آشوری به اتهام جاسوسی برای اسرائیل به ۱۲ سال زندان و پرداخت ۳۳ هزار یورو محکوم شده است. این در حالی است که همسر آقای آشوری اعلام کرده است که او هیچگاه درگیر فعالیت های سیاسی نبوده است و مهمترین علاقه او در زندگی اختراع و ساخت خانه های مقاوم در برابر زلزله بوده است. headtopics.com

/**/ /**/ /**/ پس از حکم «ارس امیری»؛ جمهوری اسلامی دو فرد دیگر را به اتهام جاسوسی به ۱۲ سال زندان محکوم کرد به گفته او، همسرش مردی آرام، با وجدان، و مهربان است و به جای بودن در کنار خانواده، در حال سپری کردن عمر خود با «اتهام‌های ساختگی» در یک زندان طاقت فرسا و بدنام است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

ترن هوایی مکزیک جان دو نفر را گرفتدر اثر خارج شدن یک ترن هوایی از ریل در شهربازی مکزیکوسیتی، تاکنون حداقل ۲ نفر کشته و دو نفر نیز زخمی شده‌اند. شاهدان عینی گفته‌اند که قربانیان از آخرین ردیف ترن هوایی به بیرون پرت شده بودند.

صنف تولیدکنندگان آثار موسیقی «برج میلاد» را تحریم کردمجمع صنفی تولیدکنندگان آثار موسیقی و شنیداری در نامه‌ای سرگشاده با انتقاد از افزایش نرخ اجاره بهای مرکز همایش‌های این مجموعه، از تحریم برگزاری کنسرت‌ها در این مکان خبر داد.