خورشید دودآلود آسمان سانفرانسیسکو را نارنجی و آخرالزمانی کرد

20/06/1399 10:31 ب.ظ

مردم سانفرانسیسکو و برخی نقاط دیگر ایالت کالیفرنیا صبح چهارشنبه را با مشاهده آسمانی نارنجی که از آن خاکستر می‌بارید، آغاز کردند.

مردم سانفرانسیسکو و برخی نقاط دیگر ایالت کالیفرنیا صبح چهارشنبه را با مشاهده آسمانی نارنجی که از آن خاکستر می‌بارید، آغاز کردند.

در برخی مناطق این ایالت شدت دود ناشی از آتش‌سوزی مناطق جنگلی به حدی بود که تشخیص روز از شب برای مردم دشوار شده بود. همین امر موجب شده تا برخی از فعالان شبکه‌های اجتماعی با به اشتراک گذاشتن تصاویر محو شدن خورشید از شدت دود و پیوند زدن آن با بیماری کووید۱۹ و گرمای شدید هوا به فرضیه بافی‌های آخرالزمانی روی بیاورند. شدت آتش‌سوزی‌ها در ایالت کالیفرنیا به حدی است که با وجود نجات صدها نفر از محاصره شدگان در آتش‌سوزی جنگل ملی سیرا، تاکنون ۸ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

پژوهش جدید: کمبود ویتامین «د» خطر ابتلا به کووید۱۹ را افزایش می‌‌دهد🔺پژوهش جدید: کمبود ویتامین «د» خطر ابتلا به کووید۱۹ را افزایش می‌‌دهد ⚡️یک پژوهش نشان می‌دهد که کمبود ویتامین «د» (ویتامین «دی» یا D) می‌تواند خطر ابتلا به کووید۱۹ را بالا ببرد.

گزارش‌گران بدون مرز موج تازه سرکوب روزنامه‌نگاران را محکوم کرد

مجلس هفته آینده وضعیت بازار مسکن و بورس را بررسی می‌کندیک عضو هیات رییسه مجلس: *قیمت خودرو پرواز کرده و به عرش رسیده *آقایان می‌دانند که قیمت خودرو به کجا رسیده است *در این شرایط آقایان تنها تماشاچی هستند قالیباف: مجلس هفته آینده وضعیت بازار مسکن و بورس را بررسی می‌کند

فعلا بلیت پروازهای ترکیه را نخرید/ واگذاری فرودگاه‌های عسلویه و ماهشهر به شرکت فرودگاه‌هارییس سازمان هواپیمایی کشوری: *فعلا بلیت پروازهای ترکیه را نخرید *هنوز تاریخ انجام پروازهای ترکیه مشخص نیست *فرودگاه ماهشهر ایمنی مناسبی ندارد *این فرودگاه را به علاوه فرودگاه عسلویه به شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران واگذار کردیم

یک قانونگذار نروژی پرزیدنت ترامپ را نامزد دریافت جایزه صلح نوبل کرد🔺یک قانونگذار نروژی پرزیدنت ترامپ را نامزد دریافت جایزه صلح_نوبل کرد ⚡️در پی به نتیجه رسیدن توافق صلح تاریخی میان اسرائیل و امارات متحده عربی با میانجی‌‌گری دولت پرزیدنت ترامپ، یک قانونگذار نروژی رئیس جمهوری آمریکا را نامزد دریافت جایزه صلح نوبل کرد.

آمریکا قصد دارد واردات از سین‌کیانگ چین را ممنوع کند - BBC News فارسیایالات متحده آمریکا قرار است صادرات کلیدی از منطقه سین‌کیانگ چین به آمریکا را به دلیل ادعاهایی مبنی بر این که محصولات این منطقه با استفاده از نیروی کار اجباری تولید شده، منع کند.