خودکشی جمعی ۶ زندانی در زندان ارومیه؛ یک نفر جان باخت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در روزهای گذشته، در زندان ارومیه حداقل ۶ زندانی خودکشی کرده‌اند که یکی از آن‌ها جان باخته‌ است. این زندانیان در پی یک درگیری در بند ۱ و ۲ این زندان به بند «امن» منتقل شده بودند. آذربایجان_غربی اخبار_ایران جزییات بیشتر را اینجا بخوانید👇

استان‌وایرـ در روزهای گذشته، در زندان ارومیه حداقل شش زندانی خودکشی کرده‌اند که یکی از آن‌ها جان باخته‌ است.

«کریم خواجه‌پور»، زندانی محبوس در زندان ارومیه بود که روز دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ به همراه چند زندانی دیگر، با خوردن خرده شیشه و خودزنی اقدام به خودکشی کرد و پس از انتقال به بیمارستان «خمینی»، روز چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹«خواجه‌پور» و سایر زندانیانی که دست به خودکشی زده، در پی یک درگیری در بند ۱ و ۲ زندان ارومیه به بند «امن» این زندان منتقل شده بودند.

چهار نفر از هم‌بندی‌های این زندانی جان‌باخته پس از خودزنی او، با سایر زندانیان درگیر و توسط مسوولان زندان به سلول‌های انفرادی منتقل شده‌اند. این چهارنفر به نام‌های «حجت دلارام»، «بابک صوفی»، «توحید غزنوی» و زندانی دیگری به نام «میلاد» در اعتراض به منتقل شدن خود به انفرادی، اقدام به خودزنی کرده‌اند. بنا بر گزارش سازمان حقوق‌بشری هه‌نگاو، مسوولان زندان با وجود خون‌ریزی این افراد، به سلول‌های انفرادی آن‌ها رفته و با باتون به آن‌ها حمله کرده‌اند.»، زندانی سیاسی کُرد در همین زندان اقدام به خودسوزی در مقابل چشمان قاضی ناظر و معاون زندان کرده بود. او پس از آن نیز در اعتراض به بلاتکلیفی ۱۰ ماهه خود و عدم تحقق وعده‌های مسوولان زندان در پی شکستن اعتصاب غذای او، با خوردن خرده شیشه اقدام به خودکشی کرده بود.است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تمام زندگی شما وطن فروشا با دروغه! اینم مثل زنده کردن آیت اله بهجت بعد ۱۱ سال میمونه😁😁😁😁😁😁

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عادل مکرم، زندانی سیاسی در سلول انفرادی اقدام به خودکشی کردزندونی سیاسیِ محبوس تو انفرادی، خُرده شیشه از کجا آورده که بخوره؟؟؟؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

خودکشی چهار نوجوان و جوان در نیشابور و همدانآقا نکنید، آنطرف حساب کتاب داره،دهن سرویس می کنند، بدون ویزا و سند و اجازه عزرائیل بیایید در قبر و بدن خود زندانی خواهید شد تا زمان مرگ طبیعی تا فرابرسد تا بعدا به پرونده تان رسیدگی کنند. برای ثبت در تاریخ... باز این بی کفایتا‌ لاپوشونیا و دست پیش گرفتنای تخمیشون شروع شد.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دلیل خودکشی سه جوان نیشابوری اختلافات خانوادگی بوده استتوضیح فرماندار نیشابور در مورد ۳ خودکشی: دلیل خودکشی سه جوان نیشابوری اختلافات خانوادگی بوده است، این افراد هیچ گونه ارتباطی با یکدیگر نداشته‌اند و سن آنها بین ۱۵ تا ۲۲سال بوده است چه قدر خودکشی زیاد شده اصلأ هم بابت مشکلات مالی و اقتصادی نبوده ! ریدید تو اعصاب ملت ... جمع_کنید_کاسه_کوزه_تون فرماندار چرا نمیگه همینجوری دستشون لرزید و چاقو خورد به شکمشون....
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ماجرای خودکشی نوجوان ۱۱ ساله همدانیماجرای خودکشی نوجوان ۱۱ ساله همدانی دادستان همدان: *پدر و نامادری نوجوان ۱۱ ساله اعتقاد دارند ممکن است خودکشی بر اثر تأثیر گرفتن از چالش مومو باشد *این ادعا هنوز محرز نشده است *شبهات پرونده در دست بررسی است *فعلاً نمی‌توان با قطعیت نتیجه‌ را اعلام کرد «مومو» همون مم‌جوات آذری جهرمیه؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روایت نماینده چابهار از خودکشی یک زن برای تامین آب برای فرزندانش
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فوت 322 بیمار کرونایی طی شبانه‌روز گذشته در ایرانطبق آخرین گزارش وزارت بهداشت ایران طی یک روز گذشته 322 نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند و با 5 هزار و 39 بیمار جدید شناسایی شده است که بیشترین میزان از زمان شیوع این ویروس است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »