خودکشی چهار نوجوان و جوان در نیشابور و همدان

21/10/2020 02:27:00 ب.ظ

خودکشی

رسانه‌های ایران از خودکشی سه نوجوان و یک جوان در شهرهای نیشابور و همدان طی روز گذشته خبر داده‌اند. سه نفر از این افراد در نیشابور و به طور همزمان خودکشی کرده‌اند. نفر چهارم نوجوان ۱۱ ساله‌ای است که در همدان بر اثر خودکشی جان داده است. اخبار_ایران

سه نفر از این افراد در نیشابور و به طور همزمان خودکشی کرده‌اند. نفر چهارم نوجوان ۱۱ ساله‌ای است که در همدان بر اثر خودکشی جان داده است.«علیرضا قامتی»، فرماندار نیشابور، روز چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹، با اعلام  خبر خودکشی سه نفر در این شهرستان گفت سن این افراد ۱۵، ۱۷ و ۲۲ سال بوده است.

گزارش شده است که دو نفر از این افراد فوت کرده اند و یک نفر نیز در بیمارستان بستری شده است.فرماندار نیشابور به بازتاب گسترده این خودکشی‌ها در شبکه‌های اجتماعی اشاره کرده و گفته برای بررسی دلایل دقیق این حادثه یک تیم ویژه از صبح دیروز مامور شده‌اند.دادستان عمومی و انقلاب استان همدان نیز از خودکشی یک نوجوان ۱۱ ساله در این استان خبر داده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

زمانی انسان دست به خودکشی میزنه که به انتهای مسیر زندگی رسیده و هیچ چیز برای او ارزشمند نیست حتی با ارزش ترین چیزی که دارد یعنی جان!! 😡😡😡 باز این بی کفایتا‌ لاپوشونیا و دست پیش گرفتنای تخمیشون شروع شد. چه بدبختی گریبان ایران را گرفته که مرگ شده خود زندگی . نه جزئی از زندگی . برای ثبت در تاریخ... آقا نکنید، آنطرف حساب کتاب داره،دهن سرویس می کنند، بدون ویزا و سند و اجازه عزرائیل بیایید در قبر و بدن خود زندانی خواهید شد تا زمان مرگ طبیعی تا فرابرسد تا بعدا به پرونده تان رسیدگی کنند.

ماجرای خودکشی نوجوان ۱۱ ساله همدانیماجرای خودکشی نوجوان ۱۱ ساله همدانی دادستان همدان: *پدر و نامادری نوجوان ۱۱ ساله اعتقاد دارند ممکن است خودکشی بر اثر تأثیر گرفتن از چالش مومو باشد *این ادعا هنوز محرز نشده است *شبهات پرونده در دست بررسی است *فعلاً نمی‌توان با قطعیت نتیجه‌ را اعلام کرد «مومو» همون مم‌جوات آذری جهرمیه؟

روایت نماینده چابهار از خودکشی یک زن برای تامین آب برای فرزندانش

عادل مکرم، زندانی سیاسی در سلول انفرادی اقدام به خودکشی کردزندونی سیاسیِ محبوس تو انفرادی، خُرده شیشه از کجا آورده که بخوره؟؟؟؟

چهار سال دلسردی؛ نگاهی به روابط دیپلماتیک دونالد ترامپ با اتحادیه اروپاآنگلا مرکل هنگامی که در سال ۲۰۱۶ خبر پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را شنید ابراز امیدواری کرد که آلمان بتواند در سایۀ احترام به ارزش‌های دموکراتیک، با رئیس جمهوری ایالات متحده همکاری کند؛ امیدی که در این چهار سال تحقق نیافت. دلسردی ؟! تا انجا که میدانم آمریکا پول های زیادی خرج اتحادیه اروپا می کرد . مثلا بیشتر هزینه های ناتو را تقبل میکرد . بیشتر سازمانهای حقوق بشری با گرایش چپ ضدآمریکایی ، انتظار کمک از ایالات متحده داشتند . اقتصاد اروپا به لطف آمریکا رشد کرد و البته درنهایت طلبکار هم بودند .

ماجرای خودکشی نوجوان ۱۱ ساله همدانیماجرای خودکشی نوجوان ۱۱ ساله همدانی دادستان همدان: *پدر و نامادری نوجوان ۱۱ ساله اعتقاد دارند ممکن است خودکشی بر اثر تأثیر گرفتن از چالش مومو باشد *این ادعا هنوز محرز نشده است *شبهات پرونده در دست بررسی است *فعلاً نمی‌توان با قطعیت نتیجه‌ را اعلام کرد «مومو» همون مم‌جوات آذری جهرمیه؟

پارلمان اروپا خواستار وضع مقررات دقیق و سختگیرانه برای غول‌های اینترنتی شدوزارت دادگستری و یازده ایالت جمهوری‌خواه از جمله تگزاس و فلوریدا در پی جلوگیری از انحصار شرکت گوگل در زمینه ارائه خدمات عمومی جستجو و تبلیغات آنلاین در ایالات متحده هستند.

استان‌وایر- رسانه‌های ایران از خودکشی سه نوجوان و یک جوان در شهرهای نیشابور و همدان طی روز گذشته خبر داده‌اند.حسن خانجانی در گفت‌وگو با ایسنا، بیان کرد: طی روزهای گذشته پدر و نامادری این پسر ۱۱ ساله با جسم بی جان او در منزل مواجه شدند و قضیه را به پلیس آگاهی اطلاع دادند.استان‌وایرـ نماینده چابهار در مجلس یازدهم از «هم‌خوابگی زنی بیوه با مردی غریبه برای تامین آب فرزندانش» در سیستان و بلوچستان و خودکشی او خبر داد.استان‌وایر- «عادل مکرم»، زندانی سیاسی محبوس در زندان مرکزی ارومیه در سلول انفرادی این زندان با خوردن خرده شیشه اقدام به خودکشی کرد.

سه نفر از این افراد در نیشابور و به طور همزمان خودکشی کرده‌اند. نفر چهارم نوجوان ۱۱ ساله‌ای است که در همدان بر اثر خودکشی جان داده است. خانجانی با اشاره به اینکه شبهات پرونده در دست بررسی است و پلیس آگاهی روی ابهامات مطرح شده کار می‌کند، گفت: طبق گفته‌ها نوجوان خود را حلق آویز کرده و این ادعا نیز باید بررسی شود. « علیرضا قامتی »، فرماندار نیشابور، روز چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹، با اعلام  خبر خودکشی سه نفر در این شهرستان گفت سن این افراد ۱۵، ۱۷ و ۲۲ سال بوده است.» در ادامه او با اشاره به زنی که برای تامین آب مورد نیاز فرزندان خود با «مردی غریبه هم‌خوابه» شده و سپس خودکشی کرده، می‌گوید: «شرافت انسانی این زن از من و آقای اردکانیان و رییس جمهور بالاتر بود. گزارش شده است که دو نفر از این افراد فوت کرده اند و یک نفر نیز در بیمارستان بستری شده است. انتهای پیام. فرماندار نیشابور به بازتاب گسترده این خودکشی‌ها در شبکه‌های اجتماعی اشاره کرده و گفته برای بررسی دلایل دقیق این حادثه یک تیم ویژه از صبح دیروز مامور شده‌اند.  این زندانی سیاسی کُرد اواخر پاییز سال ۱۳۹۸ در حالی که در ترکیه اعلام پناهندگی کرده بود، به ایران دیپورت و در شهریور ۱۳۹۹ توسط قاضی «شیخلو»، در دادگاه انقلاب ارومیه به «عضویت در احزاب کردستانی و خروج غیرقانونی از کشور» متهم شد.

دادستان عمومی و انقلاب استان همدان نیز از خودکشی یک نوجوان ۱۱ ساله در این استان خبر داده است.  همچنین در خرداد ۱۳۹۹، سه کودک دیگر حین برداشت آب از «هوتگ‌ها» (گودال‌های جمع‌آوری آب) در بخش «پلان» از توابع شهرستان چابهار در جنوب استان سیستان و بلوچستان، . «حسن خانجانی»، گفته: «طی روزهای گذشته پدر و نامادری این پسر ۱۱ ساله با جسم بی جان او در منزل مواجه شدند و قضیه را به پلیس آگاهی اطلاع دادند.» اظهارات ضد و نقیضی درباره تاثیر پذیری این نوجوان از «چالش مومو» از سوی مقامات ایران بیان شده است. خانجانی،‌ روز چهارشنبه ۳۰ مهرماه به خبرگزاری ایسنا گفت: «در حال حاضر بحث مهم درباره نحوه مرگ این نوجوان است که شاید از چالش مومو بهره گرفته باشد، اما فعلا نمی‌توان با قطعیت نتیجه را اعلام کرد.» این در حالی است که پیش از این «رامین پاشایی»،‌ معاون اجتماعی پلیس فتا، چالش مومو را «صرفا یک شوخی،‌ سرگرمی و برای تشویش اذهان عمومی» خوانده بود.

سهم نوجوانان ایرانی از خودکشی‌های سالانه از سوی سازمان پزشکی قانونی بیش از هفت درصد اعلام شده است.   📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: .