خودروی زرهی «یؤروک 4X4» ترکیه ماموریت خود را در آفریقا آغاز کرد

خودروی زرهی «یؤروک 4X4» ترکیه که بالاترین سطح تحرک و عملکرد حفاظتی را در کلاس خودروهای زرهی سبک دارد، اولین ماموریت خود را در قاره آفریقا آغاز کرد. - خبرگزاری آناتولی

یؤروک, آفریقا

22/05/2022 03:04:00 ب.ظ

خودروی زرهی « یؤروک 4X4» ترکیه ماموریت خود را در آفریقا آغاز کرد یکی دیگر از خودروهای زرهی توسعه یافته در صنایع دفاعی ترکیه به نام « یؤروک 4X4 اولین ماموریت میدانی خود را در کشور آفریقا یی چاد آغاز کرد.

خودروی زرهی « یؤروک 4X4» ترکیه که بالاترین سطح تحرک و عملکرد حفاظتی را در کلاس خودروهای زرهی سبک دارد، اولین ماموریت خود را در قاره آفریقا آغاز کرد. - خبرگزاری آناتولی

22.05.2022آنکارا/ خبرگزاری آناتولییکی دیگر از خودروهای زرهی توسعه یافته در صنایع دفاعی ترکیه به نام «یؤروک 4X4 اولین ماموریت میدانی خود را در کشور آفریقایی چاد آغاز کرد.شرکت نورول ماکینا ( Nurol Makina) ترکیه که با تمام خودروهای تولیدی خود به موفقیت در صادرات دست یافته، اکنون با محصول جدید وارد بازارهای جهانی می‌شود.

نورول ماکینا یکی از تولیدکنندگان مهم خودروهای زرهی ترکیه است که این محصول خود را اولین بار در نمایشگاه بین المللی صنعت دفاعی در سال 2017 رونمایی کرد.نورول ماکینا اولین قرارداد صادراتی «یؤروک 4X4» را قبل از تکمیل مقدمات تولید امضا کرده و هم اکنون تعداد کشورهایی که با آن قراردادهای صادراتی بسته به 4 کشور رسیده است.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • حسن گل‌نراقی | DW | 30.06.2022

در پادکست این هفته 'آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز' از حسن گل‌نراقی، ترانه جاودانه 'مرا ببوس' و روایات مختلفی که درباره این اثر وجود دارد، گفته‌ایم. این اثر با ویولن پرویز یاحقی و پیانو مشیرهمایون شهردار اجرا شده است. ادامه مطلب >>

ماکرون وزرای دولت جدید را در آستانه انتخابات پارلمانی فرانسه معرفی کردژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه در دولت قبلی جای خود را به کاترین کولونا، سفیر فرانسه در بریتانیا داد. سباستین لوکورنو، وزیر قلمروهای فرادریایی فرانسه نیز در دولت جدید جانشین فلورانس پارلی در مقام وزیر نیروهای مسلح (دفاع) شد.

برادر من در اعتراضات بازداشت شده؛ چطور وضعیتش را پیگیری کنم؟⚖️ برادر من در اعتراضات بازداشت شده؛ چطور وضعیتش را پیگیری کنم؟ پاسخ را در ایران‌وایر بخوانید👇 راه‌های ارسال سوالات: ارسال به واتس‌اپ به شماره: ۰۰۹۰۵۴۱۱۹۹۴۰۱۸ ارسال به تلگرام به آدرس shomairanwire سوال_جواب_حقوقی اطلاع_رسانی

اسرائیل 'مواضع ایران' در نزدیکی دمشق را هدف حمله موشکی قرار داد | DW | 21.05.2022حمله موشکی اسرائیل به مواضعی در نزدیکی دمشق سه کشته بر جای گذاشت. دیده‌بان حقوق بشر سوریه می‌گوید، هدف این حملات اسرائیل مواضع جمهوری اسلامی و انبارهای اسلحه در نزدیکی دمشق بوده است.

روسیه خودورکوفسکی و کاسپاروف را در فهرست 'عوامل خارجی' قرار داد | DW | 21.05.2022میخائیل خودورکوفسکی، الیگارش سابق و گاری کاسپاروف، قهرمان پیشین شطرنج جهان مدت‌هاست که زادگاه خود روسیه را ترک کرده‌اند. وزارت دادگستری روسیه این دو منتقد پوتین را در فهرست 'عوامل خارجی' قرار داده است.

دولت تاکیدات راهبردی رهبر معظم انقلاب در زمینه جمعیت را با جدیت پیگیری می‌کندمعاون امور مجلس رئیس جمهور با اشاره به آثار و آسیب‌های غفلت از رشد و جوانی جمعیت اظهارداشت: دولت مصمم است تاکیدات راهبردی رهبر معظم انقلاب در زمینه توجه به رشد جمعیت را با جدیت پیگیری کند.

بریتانیا دو زیرمجموعه جدید امیکرون را در فهرست انواع «نگران‌کننده» قرار داد🔺بریتانیا دو زیرمجموعه جدید امیکرون را در فهرست انواع «نگران‌کننده» قرار داد ▪️در بریتانیا، زیرمجموعه‌های BA.۴ و BA.۵ از سویه امیکرون ویروس کرونا به عنوان انواع «نگران‌کننده» طبقه‌بندی شده‌اند. ⬇️ بیشتر بخوانید: