خودسوزی دختر عاشق فوتبال همدردی‌ها را برانگیخت

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خبر خودسوزی یک زن جوان عاشق فوتبال همدردی بسیاری را برانگیخته است. او با ورود به ورزشگاه بازداشت شده بود، چند روز پیش مقابل دادگاه خود را به آتش کشید. مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران و وریا غفوری، کاپیتان تیم استقلال از جمله کسانی هستند که با او ابراز همدردی کرده‌اند.

مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران، در اینستاگرام خود ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه را با کشف حجاب اجباری و ممنوعیت تحصیل دختران در تاریخ گذشته ایران مقایسه کرد:

میلاد میداودی بازیکن سابق تیم ملی ایران هم گزارشی درباره این زن جوان را همرسانی کرد و نوشت:"برای رویاهایی تا این اندازه ساده و پاک مثل رفتن به ورزشگاه چه هزینه‌های بزرگ و جبران ناپذیری را می‌دهیم. جان عزیز دختری که استقلال را دوست داشت و آتش به خود و آتش به قلب همه ما زد. چه هزینه‌ای بزرگتر از آن آتش مهیب و جانسوز را باید پرداخت تا درها را به روی زندگی بگشایند؟"

خواهر این زن به روزنامه شهروند، چاپ تهران، گفته است:"او اسفند سال گذشته برای دیدار بازی استقلال و العین رفته بوده که بازداشت می‌شود و پس از چند روز و با پرداخت وثیقه آزاد می‌شود."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زنی که مقابل دادگاه خودسوزی کرد، به خاطر تلاش برای تماشای فوتبال به شش ماه زندان محکوم شده‌بودزنی که چندی پیش مقابل یکی از واحدهای قضایی تهران خودکشی کرد،‌ یکی از دخترانی بود که به خاطر تلاش برای ورود به ورزشگاه آزادی و تماشای فوتبال سوی ماموران بازداشت شده بود. وب سایت خبری رکنا روز چهارشنب
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رییس اسبق فدراسیون فوتبال ایران: اگر فیفا بفهمد چه فکری می‌کند؟داریوش مصطفوی، رییس اسبق فدراسیون فوتبال ایران، در واکنش به خبر خودسوزی یک دختر طرفدار فوتبال که بعد از بازداشت مقابل ورزشگاه آزادی به زندان ورامین منتقل شده بود، گفت اگر مسئولان فیفا «بفهمند چنین اتفاقی افتاده، چه فکری درباره جامعه ما می‌کنند؟»
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

قطر، نخستین ایستگاه تیم ملی فوتبال افغانستان در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲تیم ملی فوتبال افغانستان، در نخستین دیدارش در مرحله مقدماتی جام جهانی ٢٠٢٢ و جام ملت های آسیا ٢٠٢٣ امشب در شهر دوحه، مهمان قطر، قهرمان قاره کهن است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ادامه خلف وعده فدراسیون فوتبال در حق بانوان/ پاداش دختران فوتسالیست پرداخت نشدادامه خلف وعده فدراسیون فوتبال در حق بانوان پاداش دختران فوتسالیست پرداخت نشد با اینکه معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان از پرداخت پاداش قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان خبر داد اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد که فدراسیون فوتبال در این زمینه اقدامی انجام نداده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رییس اسبق فدراسیون فوتبال ایران: اگر فیفا بفهمد چه فکری می‌کند؟داریوش مصطفوی، رییس اسبق فدراسیون فوتبال ایران، در واکنش به خبر خودسوزی یک دختر طرفدار فوتبال که بعد از بازداشت مقابل ورزشگاه آزادی به زندان ورامین منتقل شده بود، گفت اگر مسئولان فیفا «بفهمند چنین اتفاقی افتاده، چه فکری درباره جامعه ما می‌کنند؟»
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

توافق بیرانوند با باشگاه پرسپولیس امضای نهایی را کم دارد/ شرط جدایی پابرجاست- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimتوافق بیرانوند با باشگاه پرسپولیس امضای نهایی راکم دارد/شرط جدایی پابرجاست علیرضا بیرانوند در هفته‌ای که گذشت نشستی را با محمدحسن انصاری‌فرد برگزار کرد تا هم در مورد مطالباتش و همچنین تمدید قراردادخود صحبت‌هایی را با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس داشته باشد . بعد از این نشست بیرانوند مدعی شد قراردادی چهار ساله را با پرسپولیس امضا کرده، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. واقعیت امر این است که انصاری‌فرد در این جلسه پیشنهاد تمدید قرارداد را به بیرانوند می‌دهد و او هم می‌پذیرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »