خودسوزی و خودکشی ۶۰ نفر در دیشموک در ۴ سال گذشته

26/11/1399 03:08:00 ب.ظ

سلمان بینا، عضو شورای شهر دیشموک در استان کهگیلویه و بویراحمد، گفته است در چهار سال گذشته نزدیک به ۶۰ نفر در این شهر اقدام به خودسوزی و خودکشی کرده‌اند. اخبار_ایران کهگیلویه_و_بویراحمد خودکشی

سلیمان بینا روز یکشنبه ۲۶ بهمن به خبرگزاری ایلنا گفت که خودکشی ۳۱ نفر از این افراد موفق بوده و بیشتر کسانی که در این شهر کوچک دست به خودکشی و خودسوزی زده‌اند از زنان بودند.

به گفته این عضو شورای شهر در یک ماه اخیر هم دو مرد و یک دختر ۱۱ ساله خودکشی کردند که همگی جان خود را از دست دادند.

سلمان بینا علت نرخ بالای خودکشی دختران در این شهر را ترک تحصیل و بیکاری دانست. عضو شورای دیشموک افزود که بیشتر مسئولان استانی به ویژه مسئولان دیشموک اصلا به این شهر اهمیتی نمی‌دهند و اغلب آنان به دلیل ترس از دست دادن پست و مقام‌شان نمی خواهند قدمی برای مشکلات بی‌شمار این بخش بردارند.

شهر دیشموک در استان کهگیلویه و بویراحمد که جمعیتی نزدیک به ۶ هزار نفر دارد به پایتخت خودسوزی و خودکشی ایران معروف شده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

تهیه اطلس خودکشی در محلات آسیب‌خیز/ خودکشی نوجوانان افزایش یافته استمدیرکل دفتر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از تهیه اطلس خودکشی در محلات آسیب‌خیز خبر داد. تنها راهی که خامنه ای برای مردم ایران گذاشته که جلوی زور بدون اسلحه بایستند وبه احترام مرگه شهیدانه ۲۶ آبان رأی دادن را خود به خود ممنوع کنید. مردم رأی ندهید

پنهان‌کاری چین در ارتباط با کرونا؛ ابهام در مورد 174 مبتلا به کرونا در 2019سازمان جهانی بهداشت تأکید کرد که چین از ارائه اطلاعات در مورد 174 مورد ابتلا به کرونا که در سال 2019 میگن بن نایف رو میخوان پادشاه کنن خبر درسته یا شایعه ست چين بايد پاسخگو باشد. و عادلانه محاكمه شوند كه چرا در ابتداي اين ويروس، بجاي روشنگري، ان دكتر را به زندان فرستادند. مسول اينهمه جانباختگان از اين ويروس، تنها چين است.

سفارت آمریکا در میانمار به شهروندان آمریکایی در آن کشور هشدار داد در خانه بمانندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

رغد دختر صدام حسین: در نبود حاکمیت حقیقی در بغداد، ایران آشکارا در عراق دخالت می‌کندرغد دختر ارشد صدام حسین رئیس جمهوری اسبق عراق دوشنبه 15 فوریه 2021 ضمن تاکید این که دخالت‌های ایران عامل آمدن آمریکابه منطقه واین همه کشتاربه بهانه های مختلف از۴۰سال گذشته تاکنون پدر رغدخانم است جنگ باایران،کشتارفجیع کوردها،ماجرای انفال ،حمله به کویت ،اعدام ی متعددو..همه ی این ها بخش ناچیزی ازجنایات صدام است،حال دخترجانی تاریخ نگاه به ریاست دارند؟!!حافظه ی تاریخ راچکارمیکنند؟ همین گوینده این گذاره گویایی همه چیز هست انگار نه انگار بعثی های سابق معلمای داعشی های الان اند گوه خورد توله کفتار تکریتی

دیدگاه | محور مقاومت در سوریه در برابر اسرائیل در هم شکسته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. زارت خواهی دید یعنی محور شکسته اینقدر ترس داشت که جو بمبارانش کرد؟نکنه پمپئو با تمام مشنگیش راست گفت که امیدوارم بیابان رو بمباران نکرده باشند اسرائیل مگر وجود دارد ؟