خودروی فوتبالیست فرانسوی به آتش کشیده شد

02/05/1399 12:22 ق.ظ

بازیکن تیم فوتبال برست فرانسه مورد حمله افراد ناشناس قرارگرفته و خودروی وی به آتش کشیده شد. - خبرگزاری آناتولی

23.07.2020باشگاه فوتبال برست فرانسه طی اطلاعیه ای اعلام کرد که گروهی ناشناس به «رونال پیر گابریل» بازیکن 22 ساله این باشگاه در حاشیه شهر برست حمله کرده و خودروی وی را به آتش کشیدند.

در این بیانیه با اشاره به اینکه پلیس فرانسه تحقیقات در مورد این حادثه را آغاز کرده آمده است: اخیراً حملات مشابهی در منطقه مذکور اتفاق افتاده است. باشگاه این حمله را محکوم و به حمایت کامل از فوتبالیست خود ادامه خواهد داد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

اعتراض‌های اسرائیل به خشونت کشیده شد - BBC News فارسیدیشب اعتراض‌ هزاران نفر به بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر اسرائیل در شهر بیت‌المقدس به خشونت کشیده شد.

یک نماینده دیگر به کرونا مبتلا شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimیک نماینده دیگر به کرونا مبتلا شد فاطمه رحمانی نماینده مردم مشهد و کلات هم به ویروس کرونا مبتلا شد

فاطمه رحمانی به کرونا مبتلا شدیک عضو دیگر مجلس خبر ابتلای خود به کرونا را تایید کرد

صدور حکم دادگاه برای دختری که صندلی را از بالای آسمانخراش به وسط بزرگراهی در تورنتو پرتاب کردویدیو مربوط به این کار خطرناک صدها هزار بار در اینترنت دیده شد و پس از آن بود که پلیس از مارسلا زویا به علت به خطر انداختن جان شهروندان شکایت کرد.

آنچه درباره برخورد ۸۰۰ میلیون سال پیش شهاب ‌سنگ‌ها با زمین و کره ماه می‌دانیمدانشمندان بر این باور هستند که برخورد ۸۰۰ سال میلیون پیش شهاب ‌سنگ‌ها با زمین به مراتب از بارش ۶۶ میلیون سال پیش که منجر به انقراض دایناسورها شد گسترده‌تر بود.

جسد غلامرضا منصوری به کشور منتقل شدجسد غلامرضا منصوری به کشور منتقل شد | جسد قاضی غلامرضا منصوری متهم ردیف نهم مرتبط با پرونده معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضائیه اول مرداد به کشور منتقل شد