خواندن در تاریکی- سفرنامه ظهیر‌الدوله به فرنگستان- قسمت هفده

20/04/1399 05:31:00 ب.ظ

برنامه رادیویی خواندن در تاریکی- قسمت هفده. دو نفر پيدا شدند و زراعت كردند با اسبابى كه آن‌وقت زراعت مى‌كردند. به اندازه‌اى خوب و تماشائى كه ممكن نيست هيچ گوينده و نويسنده‌اى بتواند به شخص نديده حالى كند. tinoushnazmjou نسخه کامل👇

دو نفر پيدا شدند و زراعت كردند با اسبابى كه آن‌وقت زراعت مى‌كردند. به اندازه‌اى خوب و تماشائى كه ممكن نيست هيچ گوينده و نويسنده‌اى بتواند به شخص نديده ح... Share Description دو نفر پيدا شدند و زراعت كردند با اسبابى كه آن‌وقت زراعت مى‌كردند. به اندازه‌اى خوب و تماشائى كه ممكن نيست هيچ گوينده و نويسنده‌اى بتواند به شخص نديده حالى كند.

Share Description دو نفر پيدا شدند و زراعت كردند با اسبابى كه آن‌وقت زراعت مى‌كردند. به اندازه‌اى خوب و تماشائى كه ممكن نيست هيچ گوينده و نويسنده‌اى بتواند به شخص نديده حالى كند.

ادامه مطلب:
ايران اينترنشنال »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

خواندن سرود معترضان دموکراسی‌خواه در مدارس هنگ‌کنگ ممنوع شد؛ افزایش نگرانی‌ها نسبت به کاهش آزادی‌هاصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

برخورد با افرادی که ثروت غیرمشروع به دست آورده‌اند، از وظایف قوه قضاییه استمحسنی اژه‌ای: *برخورد با افرادی که ثروت غیرمشروع به دست آورده‌اند، از وظایف قوه قضاییه است *برخی افراد هزار میلیارد وام می‌گیرند اما هفت‌خانی را که یک فرد برای گرفتن وام ازدواج در پیش دارد، طی نمی‌کنند *بانک‌ها باید در این باره اعتبارسنجی کنند

سوئد؛ کشوری که سیاستمداران هیچ برتری مالی و حقوقی نسبت به دیگران ندارنددر این کشور «مصونیت قضایی» سیاستمداران بی‌معنی است، اغلب آنها از وسائل حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند و نمایندگان پارلمان در آپارتمان‌های ۴۵ متری اجاره‌ای به سر می‌برند.

حمله به ساختمان مجلس صربستان در اعتراض به قرنطینه مجدد | DW | 09.07.2020اعتراض‌ها به برقراری دوباره قرنطینه در پایتخت صربستان وارد دومین روز خود شد. پلیس علیه تظاهرکنندگان وارد عمل شد و اقدام به پرتاب گاز اشک‌آور کرد. معترضان عملکرد دولت را مسبب شیوع کرونا می‌دانند.

مرد آمریکایی یک پدر و دختر را به دلیل شکایت از سگش به قتل رساندقاتل با دو کلت کمری وارد خانه مقتول شده و با تیراندازی به سوی اعضای خانواده هانسمن، الکساندر پدر خانواده و دختر ۱۱ ساله او را به قتل رساند.

عفو بین‌الملل: فروش مجدد سلاح توسط انگلیس به عربستان بی‌توجهی به قانون استسازمان عفو بین الملل ادامه فروش تسلیحات نظامی توسط انگلیس به عربستان را 'بی‌توجهی به قانون بین‌المللی' خواند.