خواننده ایرانی با تک آهنگش وارد عرصه موسیقی ترکیه می‌شود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آیداز خواننده_ایرانی با نخستین تک آهنگش به نام «قمار عشق» به زبان ترکی وارد عرصه موسیقی پاپ ترکیه خواهد شد.

آیداز خواننده ایرانی با نخستین تک آهنگش به نام «قمار عشق» به زبان ترکی وارد عرصه موسیقی پاپ ترکیه خواهد شد.آیداز، خواننده ایرانی که قرار است با تک آهنگ ترکی‌اش به نام «قمار عشق» به زودی وارد بازار موسیقی ترکیه شود، در گفتگو با خبرنگار"آناتولی" در مورد نحوه آغاز به حرفه خوانندگی و دلیل انتخاب زبان ترکی برای ارائه آثارش اظهار داشت: موسیقی همیشه در قلب من جایگاه ویژه داشت و من نیز عاشق آن هستم. پیشتر در مورد این که چطور می خواهم شروع به خوانندگی کنم، ایده‌ای نداشتم.

آیداز که پیش از ترکیه در شهر دبی امارات متحده عربی نیز زندگی کرده است، در مورد انتخاب استانبول برای ادامه زندگی گفت: قصد مهاجرت به کانادا را داشتم، اما در ادامه تصمیمم را تغییر دادم. در ترکیه خودم را بسیار راحت حس می کنم. مردم ترکیه بسیار خونگرم و صمیمی هستند. یکی از دلایل اصلی انتخاب زبان ترکی برای فعالیت موسیقی ام همین موضوع است. البته در آینده به زبان‌های دیگر نیز می خوانم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گفتگوی سعید ملایی، قهرمان ایرانی جودوی جهان، با بی‌بی‌سی فارسیسعید مولایی، قهرمان جودوی جهان، در گفتگو با بی‌بی‌سی گفته امیدوار است که در پی مرگ سحر خدایاری، دنیا به کمک زنان ایرانی بیاید تا آنها بتوانند به دیدن مسابقه‌های ورزشی بروند.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: دلایل کافی در دست داریم که محموله نفتکش ایرانی آدریان دریا1 در سوریه تخلیه شدوزارت خارجه آمریکا در بیانیه گفته است، واشينگتن دلایل کافی در دست دارد که ثابت می‌کند نفتکش ایرانی شده که شده هر گوهی میخوان بخورن، بخورن کسی مانع نیست
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

'گرانی چادر مشکی خانواده‌های ایرانی را در تامین آن به سختی انداخته است'نماینده مجلس ایران از گرانی چادر مشکی در این کشور انتقاد و تصریح کرد این روزها گرانی این محصول خانواده‌ها را در تامین آن به سختی انداخته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

از نگاه برخی‌ همه مطالبات زنان ایرانی به ورزشگاه آزادی ختم می‌شودرئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور: از نگاه برخی‌ همه مطالبات زنان ایرانی به ورزشگاه آزادی ختم می‌شود متاسفانه برخی در داخل یک دوقطبی کاذب موافق و مخالف ورود زنان به ورزشگاه ایجاد کردند و اصل مطالبات زنان در کشور فراموش شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'۲۸میلیون زن ایرانی از نظر اقتصادی غیرفعالند' | DW | 12.09.2019اینفوگرافی اتاق بازرگانی تهران از وضعیت اشتغال زنان ایران در سال ۹۷ نشان‌ می‌دهد که تنها ۱/ ۱۶ درصد از کسانی که در سن کار هستند، فعالیت اقتصادی دارند و سهم زنانی که به کار تمام وقت مشغولند، یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تردد بیش از 8000 زائر ایرانی از مرزهای خوزستان در تاسوعا و عاشورامدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: امسال بیش از 8000 زائر ایرانی در تاسوعا و عاشورای حسینی از گذرگاه‌های مرزی استان تردد کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »