خوان گوایدو: نیکلاس مادورو قصد انحلال پارلمان را دارد

21/05/1398 12:46:00 ب.ظ

🔺خوان گوایدو: نیکلاس مادورو قصد انحلال پارلمان را دارد ⚡️خوان گوایدو رئیس جمهور موقت ونزوئلا اعلام کرده است که نیکولاس مادورو قصد دارد تا با انحلال پارلمان دست به برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام بزند.

خوان گوایدو رئیس جمهور موقت ونزوئلا اعلام کرده است که نیکولاس مادورو قصد دارد تا با انحلال پارلمان دست به برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام بزند. به گزارش خبرگزاری رویترز، خوان گوایدو، رئیس پارلمان متهم ردیف اول پرونده فساد در بانک مرکزی «متواری» است در حالی رسیدگی به پرونده فساد در بانک مرکزی ایران ، پس از گذشت یکسال از بازداشت متهمان دولتی آن آغاز شده که رسانه‌های ایران از متواری شدن «سالار آقاخان» متهم ردیف اول این پرونده خبر می‌دهند.

خبرگزاری تسنیم رسانه نزدیک به سپاه روز دوشنبه ۲۱ مرداد نوشت که «سالار آقاخان» از جمله اخلالگران بازار ارز در ایران فراری است . از این متهم به عنوان «عامل بانک مرکزی» در توزیع ارز نیز یاد می‌شود و در پرونده تشکیل شده برای مسئولان و مقامات سابق بانک مرکزی، متهم ردیف اول است.

از جمله اتهامات سالار آقاخان که ۲۸ساله است، «مشارکت در اخلال در نظام ارزی و پولی کشور از طریق قاچاق عمده ارز به صورت شبکه‌ای و سازمان یافته در حد کلان به میزان ۱۵۹ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار و ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو و دو پرداخت رشوه به میزان ۱۱۸ هزار دلار به متهم میثم خدایی و نیز پرداخت رشوه به متهم سید رسول سجاد مدیر بین‌الملل معاونت ارزی بانک مرکزی» عنوان شده است. headtopics.com

میخوای دو دستی ونزوئلا رو بدن به تو اربابت آمریکا ، چطوره موافقی؟

انتخابات؟ ونزوئلا؟ بعدشم، مگە پول دارن کە اونجا انتخابات برگزار کنن؟ رفتنی_هستین

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

آشنایی با گزینه جذاب استقلال در جناح چپ؛ از بازی کنار کریم تا ایستادن مقابل مسیمیلیچ بین سال‌های 2013 تا 2014 سابقه انجام 6 بازی ملی را هم در کارنامه دارد که برابر تیم‌های آرژانتین، پرتغال،سوئیس، کره جنوبی، مالت و لیختن‌اشتاین بود.

جان بر کمان گذاشتن- کیهان_کلهر برنده جایزه وومکس شده است - وومکس به چهره‌های تاثیر‌گذارموسیقی جهانی و موسیقی ملل اهدا می‌شود - این جایزه آبان ماه امسال در فنلاند به کلهر اهدا خواهد شد 📹:

آیا قانونا پدر حق دارد که بدون موافقت مادر در مورد نحوه تحصیل فرزند تصمیم‌گیری کند؟

دیوارهای دانشگاه ها برداشته می‌شودتهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: این وزارتخانه در نظر دارد برای ارتباط بیشتر دانشگاه و جامعه دیوارهای دانشگاه‌ها را حذف کند تا همگان با بخش‌های مختلف مراکز آموزشی آشنا شوند. hesamodin1 اونوقت در کنار آگهی پایان‌نامه آگهی «شرکت در جلسات امتحان با کمترین قیمت» هم رو دیوارا چسبونده میشه. بسوزه پدر انتخابات پیش رو! hesamodin1 البته یه مزیتی که داره اینه که دانشجو دیگه فکر نمیکنه کسانی که اونور دیوار راه میرن عوام هستند و خودش صاحب فهم عمیق. hesamodin1 اغلب دانشگاه ها در بیابان ها جای گرفته اند! منظور از همگان سگ و شغال است؟!

شیوع ناباروری مردان در ایران بالاتر از آمارهای جهانیشیوع ناباروری مردان در ایران بالاتر از آمارهای جهانی عضو تیم تخصصی مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا: آمارهای جدید در ایران سهم علت‌های مردانه در ناباروری را ۷۰ درصد اعلام کرده‌اند که بالاتر از ۵۰ درصد اعلامی از سوی سازمان جهانی بهداشت است

عزاداری ایام مسلمیه در حرم حضرت عبدالعظیم(ع)عزاداری ایام مسلمیه در حرم حضرت عبدالعظیم (علیه السلام) گوش ملت از این چرت و پرت ها پرت است. آق با ایام مسلمیه موافق نیستن ومنع فرمودن آقا .اشتباه تایپی شد