خواهرزاده علی خامنه‌ای با وثیقه از زندان آزاد شد

10/02/1401 08:55 ب.ظ

محمود مرادخانی، برادر فریده_مرادخانی که خواهرزاده علی خامنه‌ای است با انتشار اطلاعیه‌ای از آزادی خواهرش پس از ۴ ماه حبس انفرادی در زندان اوین خبر داد. خانم مرادخانی با وثيقه ده ميليارد تومانی و تا زمان برگزاری دادگاه آزاد شده است. اخبار_ایران

محمود مرادخانی، برادر فریده مرادخانی که خواهرزاده علی خامنه‌ای است با انتشار اطلاعیه‌ای از آزادی خواهرش پس از ۴ ماه حبس انفرادی در زندان ... محمود مرادخانی، برادر فریده مرادخانی که خواهرزاده علی خامنه‌ای است با انتشار اطلاعیه‌ای از آزادی خواهرش پس از ۴ ماه حبس انفرادی در زندان اوین خبر داد.

آقای مرادخانی در این بیانیه که روز شنبه ۱۰ اردیبهشت منتشر کرده نوشته است که خواهرش با وثيقه ده ميليارد تومانی تا برگزاری دادگاه و همچنين با حکم ممنوعيت فعاليت، ارتباط و خروج از تهران، آزاد شده است.

محمود مرادخانی زندانی شدن خواهرش را ظالمانه خوانده و نوشته است که هدف جمهوری اسلامی از توسل به سرکوب و اختناق، افزایش طول عمر خود است. آقای مرادخانی در پایان اطلاعیه خود تاکید کرده که ضربه زدن به اين نظام در جهت براندازی آن، حق مسلم هر انسان و هر ايرانی است.فریده مرادخانی، فعال حقوق بشر و خواهرزاده علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، در روز پنجشنبه ۲۳ دیماه ۱۴۰۰ و در مسیر بازگشت به منزل توسط ماموران وزارت اطلاعات تهران دستگیر شد.

خانم مرادخانی یک روز بعد از بازداشت، در تماس با خانواده از انتقال به بازداشتگاه وزارت اطلاعات موسوم به بند ۲۰۹ زندان اوین خبر داده بود.

ادامه مطلب:
iranwire »

عراق می‌گوید با ایران برای از سرگیری واردات گاز توافق کرده استخبرگزاری دولتی عراق به نقل از عادل کریم، وزیر برق این کشور، گزارش داد که تهران و بغداد روز پنج‌شنبه با یکدیگر توافق کردند تا صادرات برق ایران به عراق از سر گرفته شود. از جوانمردی بدوره. سهم اولاد نواده نتیجه ندیده نیومده نسل هزاروچهارصد ساله رو ندیم. عراقیها یادگار عاشوراااااا هستند.ایرانیان باید تاوان امرعاس ابن ملجم شمر رو بدن. سلام بر قطعی برق...نگران بودیم نکنه امسال برق نره...

حملات روسیه به کی‌یف همزمان با بازدید دبیرکل سازمان ملل از پایتخت اوکراینآنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد، روز پنج‌شنبه در جریان بازدید خود از کی‌یف و مناطقی که در آن کشتار غیرنظامیان رخ داده است از حملات ارتش و وقوع انفجارها غافلگیر شد. کص زنت هومن عسگرررری🍆🍆🍆

آغاز سفرهای حج عمره با کشتی‌های کروز از استانبول به جدهعضو هیئت مدیره شرکت گروه کاستا اعلام کرد که در سال 2023 شهروندان کشورهای اسلامی می‌توانند برای ادای حج عمره با کشتی‌های کروز از استانبول به جده سفر کنند. - خبرگزاری آناتولی

انتقاد قالیباف از «انگیزه‌های سیاسی» در جنجال «سیسمونی‌گیت»؛ ۲۳۳ نماینده خواهان برخورد امنیتی با منتقدان شدند🔺انتقاد قالیباف از «انگیزه‌های سیاسی» در جنجال «سیسمونی‌گیت»؛ ۲۳۳ نماینده خواهان برخورد امنیتی با منتقدان شدند ▪️۲۳۳ نماینده مجلس با حمایت از قالیباف، از وزارت اطلاعات خواستند برای «شناسایی طراحان و مجریان تخریب مجلس» وارد عمل شود. ⬇️ بیشتر بخوانید: از طویله انتظاری نیست Hamatoon dozdid haromzadeha اهمیت رسوایی موضوع سیسمونی به کنار، تهدید ( در یک قایق هستیم )قالیباف موثر واقع شد ۲۳۳ نفر تائید کردند که همانند قالیباف شلغشون توبه دادن ملت هست نه توبه کردن.

روسیه: با آمریکا پس از پایان عملیات نظامی در اوکراین مذاکره می‌کنیمولادیمیر یرماکوف، رئیس اداره عدم انتشار و کنترل تسلیحات وزارت خارجه روسیه اعلام کرد، به محض اتمام «عملیات ویژه نظامی» روسیه در خاک اوکراین، گفتگوهای

سوئد از شهروندان خود خواست از «سفر غیرضروری» به ایران بپرهیزنددر پی اعلام درخواست دادستانی سوئد برای حبس ابد حمید نوری، دادیار پیشین زندان گوهردشت کرج و متهم به دست داشتن در اعدام‌های 67، وزارت خارجه سوئد به شهروندان

خواندن در ۲ دقیقه

محمود مرادخانی، برادر فریده مرادخانی که خواهرزاده علی خامنه‌ای است با انتشار اطلاعیه‌ای از آزادی خواهرش پس از ۴ ماه حبس انفرادی در زندان اوین خبر داد.

آقای مرادخانی در این بیانیه که روز شنبه ۱۰ اردیبهشت منتشر کرده نوشته است که خواهرش با وثيقه ده ميليارد تومانی تا برگزاری دادگاه و همچنين با حکم ممنوعيت فعاليت، ارتباط و خروج از تهران، آزاد شده است.

محمود مرادخانی زندانی شدن خواهرش را ظالمانه خوانده و نوشته است که هدف جمهوری اسلامی از توسل به سرکوب و اختناق، افزایش طول عمر خود است.

آقای مرادخانی در پایان اطلاعیه خود تاکید کرده که ضربه زدن به اين نظام در جهت براندازی آن، حق مسلم هر انسان و هر ايرانی است.فریده مرادخانی، فعال حقوق بشر و خواهرزاده علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، در روز پنجشنبه ۲۳ دیماه ۱۴۰۰ و در مسیر بازگشت به منزل توسط ماموران وزارت اطلاعات تهران دستگیر شد.

خانم مرادخانی یک روز بعد از بازداشت، در تماس با خانواده از انتقال به بازداشتگاه وزارت اطلاعات موسوم به بند ۲۰۹ زندان اوین خبر داده بود.

مقامات دستگاه قضایی جمهوری اسلامی درباره دلایل بازداشت فریده مرادخانی سکوت کرده‌اند اما گمانه‌زنی‌هایی درباره ارتباط این بازداشت با حضور خانم مرادخانی در مراسم بزرگداشت خدمات فرح‌ پهلوی، که در زادروز او برگزار شد، مطرح شده است.

فریده مرادخانی در همایش گرامیداشت زادروز و خدمات فرح پهلوی که پنجشنبه ۲۲ مهرماه سال گذشته به صورت آنلاین و با حضور فرح پهلوی برگزار شد، با خواندن دلنوشته‌ای خطاب به خانم فرح پهلوی گفته بود که «تو خواهی آمد و نور و مهر و عشق خواهی آورد.»