خواب تازه اسرائیل برای ایران تعبیر می‌شود؟

06/10/1400 11:19:00 ق.ظ

خواب تازه اسرائیل برای ایران تعبیر می‌شود؟ در آخرین اظهارنظرهای خیال‌پردازنه و زیاده‌گویانه شخصیت‌های بارز رژیم صهیونیستی، فرمانده جدید نیروی هوایی این رژیم ادعا کرد تل‌آویو به طور مشروط ظرفیت انجام عملیات موفق علیه ایران را دارد.

رهبران رژیم صهیونیستی مدام اظهارات و زیاده‌گویی‌های خود علیه جمهوری اسلامی را با ترجیع‌بند تهاجم نظامی همراه می‌کنند تا نشان دهند همچنان در صدد تحقق آرزوهای خود در این زمینه هستند. سیدعماد حسینی- در آخرین اظهارنظرهای خیال‌پردازنه و زیاده‌گویانه شخصیت‌های بارز رژیم صهیونیستی، فرمانده جدید نیروی هوایی این رژیم ادعا کرد تل‌آویو به طور مشروط ظرفیت انجام عملیات موفق علیه ایران را دارد.

شکی در این نیست که مدت‌های مدیدی است رهبران رژیم اسرائیل آرزوها و تخیلات خود را تحت عنوان توانایی‌های اسرائیل به خورد افکار عمومی داخلی می‌دهند، اما نکته جالب در اظهارات اخیر «تامر بار»، فرمانده جدید نیروی هوایی اسرائیل، آن است که او تاکید کرد اسرائیل احتمالاً می‌تواند در انجام حملات خود علیه برنامه هسته‌ای ایران موفق عمل کند.

او که با روزنامه «یدیعوت آحارانوت» گفت‌وگو می‌کرد بازگو کرد، از زمانی که در رأس بخش برنامه‌ریزی و طراحی نیروی هوایی حضور دارد، ایران یکی از مسئولیت‌های اصلی او محسوب می‌شود. اما آیا این ادعا سنخیتی با واقعیت‌های روی زمین دارد؟ به بیانی واضح‌تر، آیا اسرائیل اصولاً توان انجام چنین کاری را دارد؟ headtopics.com

رهبران رژیم صهیونیستی مدام اظهارات و زیاده‌گویی‌های خود علیه جمهوری اسلامی را با ترجیع‌بند تهاجم نظامی همراه می‌کنند تا نشان دهند همچنان در صدد تحقق آرزوهای خود در این زمینه هستند.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

کرونا در ایران و جهان؛ رکورد بیشترین ابتلای روزانه در فرانسه و لغو هزاران پروازاین بار شیوع کرونا با سویه اومیکرون در جهان اوج گرفته و رکوردهای جدیدی بر جای گذاشته است. کشورها برای مهار این سویه برخی محدودیت‌ها را تشدید کرده‌اند و خواستار واکسیناسیون با دُزهای تقویتی شده‌اند. ایران نیز در این بین محدودیت‌هایی برای مسافرت اعمال کرده است. فرانسه خط مقدم است.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ هشدار به دو گروه سنی در مورد ابتلا به اُمیکرونوزارت بهداشت ایران روز شنبه، چهارم دی، از جان باختن ۴۲ نفر دیگر بر اثر کرونا و شناسایی حدود هزار و ۲۰۰ بیمار جدید در کشور طی شبانه‌روز گذشته خبر داد. خوب که چی؟

ائتلاف عربی: سفیر ایران در یمن رهبری حوثی‌ها را در درگیری‌های مارب برعهده داشتسخنگوی ائتلاف به رهبری عربستان سعودی اظهار داشت که سفیر ایران در یمن فرماندهی شبه‌نظامیان حوثی در درگیری‌های مارب را برعهده داشت. - خبرگزاری آناتولی

انتظار افزایش سرعت انتشار اُمیکرون در ایران/ضرورت «تعویق امتحانات حضوری» و «دورکاری کارمندان»یک اپیدمیولوژیست: *متاسفانه انتظار داریم سرعت پیشرفت اُمیکرون در کشور بسیار بالا باشد *«تعویق امتحانات حضوری» و «دورکاری کارمندان» ضروری است *از اکنون اقدام شود *واکسیناسیون واکسن نزده‌ها جدی گرفته شود *آمادگی مقابله با شرایط روزهای آتی را داشته باشیم

پرداخت آخرین قسط از غرامت عراق به کویت؛ غرامت ایران در مسیر فراموشی

ایران: به زودی از سوخت «هسته‌ای» در نیروگاه بوشهر استفاده می‌کنیممحمد اسلامی، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران اعلام کرد که نیروگاه بوشهر به‌زودی از سوخت هسته‌ای استفاده کرده و این کشور قادر به تولید برنامه_اتمی_ایران USAbilAraby وزارت_خارجه_آلمان محمد اسلامی،اعلام کردکه نیروگاه بوشهر بزودی از سوخت_هسته‌ای استفاده کرده واین کشورقادربه تولیدداخلی این محصول هسته‌ای است. نسیم:آقای گروسی iaeagc محمداسلامی چه میگویدوموضع آژانس چیست؟ آنهاکدام بندازتوافق رانقض کرده اند؟