خنثی شدن «طرح تخریبی» و بازداشت یک جاسوس آمریکایی در ونزوئلا- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

22/06/1399 05:13:00 ق.ظ

بازداشت جاسوس_آمریکایی در نزدیکی پالایشگاه ونزوئلا مادرو: جاسوس بازداشت شده عضو تفنگداران نیروی دریایی آمریکا است که در پایگاه‌های نظامی وابسته به آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا در عراق فعالیت میکرد جاسوس آمریکایی به جاسوسی اعتراف کرده است

رئیس جمهور ونزوئلا اعلام کرد که به تازگی طرحی تخریبی در یک پالایشگاه بزرگ نفتی خنثی و یک جاسوس آمریکایی در حال انجام ماموریت جاسوسی در دو پالایشگاه بزرگ نفت این کشور دستگیر شده است. به نقل از ریانووستی، «نیکولاس مادرو» رئیس جمهور ونزوئلا روز جمعه در نشست مجازی با شاخه جوانان حزب...

به نقل از ریانووستی، «نیکولاس مادرو» رئیس جمهور ونزوئلا روز جمعه در نشست مجازی با شاخه جوانان حزب سوسیالیست ونزوئلا گفت که دیروز (پنجشنبه) یک جاسوس آمریکایی که در پالایشگاه های آموی و کاردون جاسوسی می‎کرد، در ایالت «فالکون» بازداشت شد.

وی افزود: جاسوس بازداشت عضو سپاه تفنکداران نیروی دریایی آمریکا است که در پایگاه‌های نظامی وابسته به سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در عراق فعالیت می‎کرد. مادورو تاکید کرد که هنگام بازداشت جاسوس آمریکای، مقادیری سلاح‌های سنگین و مبالغ زیادی دلار و وسایل دیگر کشف و ضبط و تحویل دادستانی داده شد و اکنون نیز به جاسوسی خود اعتراف کرده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

همدلی سربازان ترکیه با کودکان زلزله‌زده

وزارت دفاع ملی ترکیه تصاویر بازی و همدلی سربازان کشور با کودکان در مناطق زلزله‌زده را به اشتراک گذاشت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نتایج امیدوارکننده واکسن کرونای یک شرکت چینی در برزیلفرماندار ایالت سائوپائولو برزیل روز چهارشنبه گفت که آزمایشات بالینی فاز ۳ واکسن کووید-۱۹ که توسط شرکت داروسازی چینی 'سینوواک بایوتک'(Sinovac Biotech) تولید شده است، نتایج امیدوار کننده‌ای را نشان داده و ممکن است از اوایل ماه دسامبر در دسترس برزیلی‌ها قرار گیرد.

«محکویت یک فحاش در مشهد به مطالعه متون دینی»

سازمان عفو بین‌الملل: یک شرکت میانماری در قتل عام مسلمانان آراکان دست داشته است

بندر بیروت بار دیگر دچار سانحه شد؛ آتش سوزی گسترده در یک انبار کالابندر بیروت بار دیگر دچار سانحه شد؛ آتش سوزی گسترده در یک انبار کالا علت این آتش سوزی هنوز روشن نشده است. اما وقوع آن یادآور کاستی‌های امنیتی بود که منجر به انفجار بزرگ بندر بیروت در ماه گذشته میلادی شد.

ترامپ: اگر در انتخابات برنده شوم ایران کمتر از یک ماه با آمریکا به تفاهم می‌رسددونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، گفت در صورت پیروزی او در انتخابات ریاست‌جمهوری آبان ماه، جمهوری اسلامی به سرعت با ایالات متحده به تفاهم خواهد رسید.

بیم و امید یک اتفاق در ۱۲۰ سالگی/ کرونا رمق سینما را گرفتآنطور که تقویم می‌گوید امروز ۲۱ شهریور و روز ملی سینما است. سینمای ایران در این روز جشن ۱۲۰ سالگی‌اش را در حالی برگزار می‌کند که حال و روز خوبی به واسطه شیوع ویروس کرونا ندارد.