خلیل‌زاد: فرار اشرف غنی روند انتقال قدرت را مختل کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خلیل‌زاد: فرار اشرف غنی روند انتقال قدرت را مختل کرد العربيه_فارسى

» بریتانیا افزوده است ساعاتی قبل از سقوط کابل، بر یک طرح توافق شده بود تا زمانی که دو طرف روی حکومت آینده به توافق نه رسیده‌اند اشرف غنی، همچنان به عنوان رئیس‌جمهوری افغانستان باقی بماند.خلیل‌زاد افزود: «هرچند جنگجویان طالبان در اطراف کابل حضور داشتند اما بر بنیاد این طرح آنها تا زمان دست یافتن به توافق وارد کابل نمی‌شدند.»

این دیپلمات وزارت خارجه آمریکا همچنان بیان کرده است، «هر آن چیزی که در توان داشت» را برای صلح افغانستان انجام داده است. از سوی دیگر طالبان نیز از جنجگویان خود خواست تا در دروازه‌های کابل باقی بمانند و وارد شهر نشوند، اما با فرار اشرف غنی و مسئولین امنیتی حکومت پیشین آنها به بهانه تامیین امنیت شهروندان و جلوگیری از احتمال غارت اموال و دارایی‌های دولت وارد شهر شدند و خود را به ارگ ریاست جمهوری رساندند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به پیشنهاد خلیل زاد فاشیست قومی مذاکرات با طالبان در دوحه صورت گرفت و طالبان که در تحریم سازمان ملل قرار داشت از تحریم بیرون گردید وخلیل زاد تا جایی پیش رفت که طالبان به حاکمیت مطلق در افغانستان رسید.

خلیل زاد از جمله انسان های است که پوست سگ را بروی خود کشیده است و با عملکرد های مرموز خود وطن را به اینجا کشانیده است.

خلیل زاد خجالت بکشد که در افغانستان صلح که به مردم افغانستان وعده داده بود انجام نشد بلکه صلح را بین طالب، القاعده و ISI-K محکم نمود تا بتوانند مردم مارا به تباهی و قهقرا رسانده تا باشد که دیگر تروریست ها به آمریکا و همپیمانان شأن درد سر نشوند. خجالت بکشد خلیل زاد.

در بوجود آوردن این حالت آشفته و در به دری مردم در افغانستان خلیل زاد هم سهم بارز داشته است.

بدبختى هاى امروز وقتل وقتال وفروپاشى دولت كار تو روباه مكار خاين بود. اگر درمذاكرات حكومت افغانستان را درحاشيه قرار نميدانى واز تجارت شخصى خود باطالبان ميگذشتى افغانستان به بدبختى دچار نميشد. يك گروه ترورستى را بايك همه قدرت معادل ساختى. زمستان ميگذرد روى سيايى به ذاال مى ماند.

حضور ۲۰ ساله آمریکا و غربی ها در افغانستان به جز تخریب و ویرانی و ناامنی و تحمیل تلفات نظامی و غیرنظامی سنگین، دستاوردی برای افغانستان نداشته است. دیگر امیدی به شما نیست دست از سر افغانستان بردارید.

مسئولیت تمام خونریزی ها بر عهده امریکاست که به نام صلح، بیست سال منابع افغانستان را غارت کرد و طالبان را گسترش داد. جنگ افغانستان در حقیقت جنگ امریکا و پاکستان بر علیه دولت افغانستان میباشد.

کارهایی که امریکادر افغانستان انجام داده:غارت معادن و اثار باستانی افغانستان، رواج فساد و بی بندباری در بین جوانان و فساد در ادارات دولتی،افزایش مواد مخدر واعتیاد در افغانستان،بمباران خانه و مراسم عروسی، گسترش انفجارو انتحار در افغانستان، از بین رفتن زراعت و..

امریکا و غرب و ناتو بیست سال در افغانستان حضور نظامی پیدا کرد و نتیجه آن هم تخریب و ویرانی زیر بناهای افغانستان، اواره شدن مردم افغانستان و کشته و زخمی شدن صد ها هزار انسان بی گناه بود.

آمریکا در هر کشوری که وارد شده از افغانستان و عراق گرفته تا سوریه و لبنان و لیبی و... جز جنگ و کشتار، ناامنی و بحران‌های اقتصادی و شکاف‌های اجتماعی و سیاسی ارمغانی برای آن کشورها نداشته.

خلیلزاد با اجرا کردن نقشه های آمریکا، باعث به وجود آمدن این وضعیت در افغانستان شد و مردم را آواره و در به در کرد و حالا دنبال مقصر می گردد.

افغانستان طالبان_تروریست پنجشیر قهرمان ودلاور زنان_افغانستان - با تشکر از آقای خلیل زاد ومصاحبه شان ... - آقای خلیل زاد باید بگوید که نقش آخوندهای تروریست ایران دراین موضوع چه بوده است؟زیرا آقای اشرف غنی درحالیکه مقامات دست اول رژیم‌آخوندی درمراسم تحلیف

امریکا و خلیل زاد حتی در فرار غنی هم دست داشتند والا ممکن نبود غنی بدون پشتیبانی کشور خارجی با تمام اعضاخانواده و همکارانش وانهمه پول فرار کند .

امریکاوخلیل زاد خائن فاشیست با غنی و تیم فاشیستی اش تصمیم شان براین بود که قبل از تصمیم در باره حکومت انتقالی باید افغانستان بدست طالبان بیافتد تا دیگرا ن فرار ویا دستگیر شوند و از فکر تشکیل حکومت بیرون شوند وطالبان جاکم مطلق باشند .

امریکا و خلیل زاد بزرکترین خیانت را در افغانستان مرتکب شدند وبنام صلح طالبان را روی صحنه اوردند تا حاکمیت مطلق را در افغانستان داشته باشد .

به پیشنهاد خلیل زاد فاشیست قومی مذاکرات با طالبان در دوحه صورت گرفت و طالبان که در تحریم سازمان ملل قرار داشت از تحریم بیرون گردید وخلیل زاد تا جایی پیش رفت که طالبان به حاکمیت مطلق در افغانستان رسید.

اگر قرار باشد خائنان مجازات شود اول خلیل زاد باید به دار مجازات اویزان شود بعش غنی و بعدش کرزی تاعبرتی باشد برای همه فاشیستان .

خلیل زاد هم مانند وزیر خارجه بریتانیا ازتمام وظائف دولتی ونمایندگی امریکا در افغانستان بر کنار و محاکمه گردد.در غیر انصورت این خان وطن فروش بازهم خیانت میکند .

خلیل زادخائن در پولهای که غنی به دزدی ازافغانستان بیرون کشیده است شریک میباشد .دزدان امریکایی و افغانستانی افغانستان را تاراج نمودند .

‌امریکا خود به طالبان رسمیت بخشید و چند سال جنگ و مذاکره کرد که هیچ نتیجه ای نداشت . خلیلزاد هم خائن و خیانتکار به مردم و ملت افغانستان است.

خلیل زاد فاشیست با طرح توافق دوحه باعث تقویت طالبان گردید وطالبان را از انزوای جهانی بیرون اورد

خلیلزاد با ایجاد جنگ های داخلی و قومیتی در افغانستان، به دنبال تامین منافع امریکاست.

برو گمشو زنت گاییم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکسن به دلایل مختلف به دستمان می‌رسد/بانک مرکزی و وزارت خارجه پای ثابت جلسات هستندسخنگوی ستاد ملی کرونا: خیلی کشورهای دنیا که تولید کننده واکسن هستند، اکثر جمعیت خود را واکسیناسیون کردند، و واکسن به دلایل مختلفی به دست ما می‌رسد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حوزه باغبانی نیازمند حمایت، انتقال فناوری و ارتقا مکانیزاسیون استوزیر جهاد کشاورزی در نشست با روسای اتحادیه‌ها و تشکل‌های باغبانی: حوزه باغبانی نیازمند حمایت، انتقال فناوری و ارتقا مکانیزاسیون است.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

طالبان: از اقامتگاه‌های مسئولان سابق بیش از ۱۲ میلیون دلار پول و شمش طلا پیدا کردیم«این اموال نزد رهبران عالی‌رتبه حکومت پیشین، مانند امرالله صالح (معاون اشرف غنی) و شماری از نهادهای امنیتی که پول نقد و طلا در دفاتر خود نگهداری می‌کردند، پیدا شده است.» این سگ پدرا مگه بلدن بشمرن جنگ تبلیغاتی پاکستان. در چند روز گذشته دو دسته گی در گفتار طالبان دیده میشود شماری میگویند از خانه مقامات حکومت قبلی دریافت کردیم و شماری میگویند هیچ دریافت نکردیم. دروغ میگویند حرامزاده های جنایتکار
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کره جنوبی و ژاپن پرتاب دو موشک بالستیک کره شمالی را تأیید کردندکره شمالی موشک‌های تازه‌اش را یک «سلاح استراتژیک مهم» خواند و اعلام کرد که آنها قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را دارند و می‌توانند به پایگاه‌های آمریکا در ژاپن برسند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهور ایران «نقشه ملی پیشگیری و مقابله با فساد اداری و اقتصادی» را ابلاغ کردابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران نقشه ملی پیشگیری و مقابله با فساد اداری و اقتصادی دولت جدید این کشور را ابلاغ کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه حمله تروریستی در سومالی را محکوم کردوزارت امور خارجه ترکیه حمله تروریستی دیروز در سومالی را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »