خلیل‌زاد با غنی و عبدالله پیرامون فصل جدید همکاری‌ها میان افغانستان و آمریکا دیدار کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان پس از ورود به کابل با رئیس‌جمهور و رئیس شورای عالی مصالحه ملی این کشور پیرامون فصل جدید همکاری‌ها میان دو کشور دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان پس از ورود به کابل با رئیس‌جمهور و رئیس شورای عالی مصالحه ملی این کشور پیرامون فصل جدید همکاری‌ها میان دو کشور دیدار و گفتگو کرد.پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری افغانستان امروز یکشنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: زلمی خلیل‌زاد، نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان طی سفر رسمی به کابل با محمد اشرف غنی٬ رئیس جمهور در مورد فصل جدید همکاری‌های دو کشور دیدار و گفتگو کرده است.

خلیل‌زاد ضمن تاکید بر ادامه کمک سالانه 3.3 میلیارد دلاری واشنگتن به نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان،اعلام کرد که ایالات متحده برای حمایت از نیروهای امنیتی و دفاعی به ویژه قوای هوایی٬ بخش‌های اقتصادی و حقوق بشری در افغانستان ادامه می‌دهد. از سوی دیگر نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان بر حفظ دستاوردهای 20 سال اخیر در این کشور تاکید کرده است.

شورای عالی مصالحه ملی اعلام کرد که خلیل‌زاد در دیدار با عبدالله عبدالله٬ رئیس این شورا تاکید کرد که آمریکا برای حمایت از نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان در راستای مبارزه با تروریسم و کمک‌های اقتصادی به این کشور متعهد است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مجیدی: تا آخرین بازی فصل فهرست خروجی ندارم/ استقلال باید میزبان بازی با الهلال باشدمجیدی: تا آخرین بازی فصل فهرست خروجی ندارم استقلال باید میزبان بازی با الهلال باشد وضعیت استقلال افتضاح است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آنتونی بلینکن بر تعهد آمریکا به بازسازی روابط با فلسطینی‌ها و مبارزه با یهودستیزی تاکید کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. گوه خورد این مردک و هم حزبی هاش خودشون یهود ستیزی رو گسترش دادن با حمایتشون از جمهوری کثیف اسلامی پایداری بر حقوق ضایع شده ملت فلسطین،یهود ستیزی نیست همچنانکه 'صهیونیزم اشغالگر' معادل دین یهود نیست اسرائیل رژیمی جغلی است و باید منحلّ شود و ملت فلسطین که صاحب اصلی سرزمین فلسطین است باید حکومت مورد علاقه خود را تاسیس کند..
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نخستین مناظره انتخاباتی با رویکرد اقتصادی عصر امروز برگزار می‌شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تصاویری از جان گرفتن گردشگری با مهار روزافزون کرونا | DW | 05.06.2021پاندمی کرونا زندگی روزمره مردم سراسر جهان را سخت تحت‌الشعاع قرار داده است. بحران کرونا به صنعت توریسم زیانی هنگفت وارد کرده و این صنعت را سخت زیر فشار گذاشته است. مروری تصویری بر رد پای کرونا در این عرصه. StopHazaraGenocide StopHazaraGenocide
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات: سن مصرف سیگار به ۱۲ سال رسیدسن استعمال دخانیات یا تریاک؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک هفته با کارگران ایران: در وضعیت ما، تغییری ایجاد نشده
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »