خلاقیت در دوران کرونا؛ ماسک‌های جذاب و پرفروش - BBC News فارسی

22/05/1399 05:09:00 ب.ظ

خلاقیت در دوران کرونا؛ ماسک‌های جذاب و پرفروش

یک طراح فرانسوی از زمان شروع قرنطینه در لندن ماسک‌هایی با طرح‌های جالب و نو درست کرده‌است.

او برای تزئین کردن این ماسک‌ها از هر چیزی که دم دست بوده استفاده کرده حتی عروسک باربی و اسباب بازی‌ پوکِمون. این طراح معتقد است که استفاده از ماسک‌های یک بار مصرف باعث اضطراب مردم می‌شود و می‌خواهد آمریکا هم با استفاده از ایده‌های او ماسک‌های جذاب‌تری تولید کند..این مراسم مدنی با حمایت سازمان غیردولتی «ریو برای صلح» برگزار شد. این سازمان همچنین با استفاده از یک نمایشگر شهری که ۴ متر ارتفاع دارد، ضمن یادآوری تعداد قربانیان کرونا در برزیل، مدام این سوال را نمایش می‌دهد که «چرا برزیل دومین کشور چهان از نظر شیوع ویروس کروناست؟» شمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در برزیل از ۳ میلیون نفر فراتر رفته و از میان آنها تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار نفر جان خود را از دست داده‌اند..Share via Email.Share via Email.

.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

پرواز هزاران بادکنک قرمز در اعتراض به افزایش قربانیان کرونا در برزیلمنتقدان عملکرد دولت برزیل در مقابله با شیوع ویروس کرونا به نشانه اعتراض، هزاران بادکنک قرمز را که در کنار صلیب‌های ایستاده در ساحل ریودو‌ژانیرو جانمایی شده بود، به پرواز درآوردند ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

کرونا در ایران – مرگ ۱۸۴ نفر دیگر؛ سرایت‌پذیری کرونا ۳ تا ۹ برابر شده استکرونا در ایران – مرگ ۱۸۴ نفر دیگر؛ سرایت‌پذیری کرونا ۳ تا ۹ برابر شده است همچنین با ابتلای ۲۳۴۵ نفر دیگر که حدود نیمی از آنها یعنی ۱۲۶۹ نفر این افراد در بیمارستان‌ها بستری شدند، تعداد کل مبتلایان به کرونا از ۳۳۱ هزار و ۱۸۹ نفر گذشت.

شش زندانی سیاسی در زندان اوین به کرونا مبتلا شده‌اند؛ پروتکل بهداشتی رعایت نمی‌شود🔺شش زندانی سیاسی در زندان اوین به کرونا مبتلا شده‌اند؛ پروتکل بهداشتی رعایت نمی‌شود ⚡️همسر اسماعیل_عبدی، فعال صنفی معلمان می‌گوید، این معلم زندانی و ۱۱ نفر دیگر از زندانیان بند ۸ زندان اوین به کرونا مبتلا شده‌اند و برخی وضعیت جسمی مناسبی ندارند. در این عکس، به اشتباه تصویری از یوسف ندرخانی کشیش زندانی (وسط پایین) هم آمده بود که اشتباه است و بدینوسیله اصلاح می‌شود.

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- 22 مرداد 1399از دیروز تا امروز 22 مرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 510 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 89 نفر از آنها بستری شدند.

کرونا در ایران؛ شمار جان‌باختگان به حدود 19 هزار نفر رسیدکرونا در ایران؛ شمار جان‌باختگان به حدود 19 هزار نفر رسید

شمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به 224 هزار و 970 تن رسیدشمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به 224 هزار و 970 تن رسید