خط و نشان بایدن برای لندن: پایبندی به «جمعه نیک» شرط توافق تجاری است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خط و نشان بایدن برای بریتانیا: پایبندی به «جمعه نیک» شرط توافق تجاری است جزئیات بیشتر🔽

جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به بریتانیا هشدار داد که توافق تجاری بین دو کشور در صورت راهیابی او به کاخ سفید بدون پایبندی لندن به توافق صلح ایرلند شمالی ممکن نخواهد بود.

تاکید جو بایدن بر لزوم پایبندی به توافق صلح در ایرلند شمالی در حالی مطرح می شود که لایحه دولت محافظه کار بریتانیا برای بازنگری در بخش هایی از توافق برکسیت، نگرانی هایی را در مورد اجرای توافق صلح ایرلند شمالی در صورت عدم توافق بریتانیا و اتحادیه اروپا بر سر آینده روابط دوجانبه پدید آورده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در رسانه‌های آمریکا؛ آیا خطبه اخیر نماز جمعه مکه نشانه شتاب عربستان برای رابطه علنی با اسرائیل است؟ - BBC News فارسیدونالد ترامپ در حالی برقراری روابط میان اسرائیل و امارات متحده عربی و بحرین را موفقیتی بزرگ در کارنامه سیاست خارجی خود جلوه می‌دهد که بسیاری از ناظران به میزان اثربخشی آن در برقراری صلح در خاورمیانه با ملاحظه و تردید نگاه می‌کنند. همزمان توصیه عبدالرحمن السدیس، امام جمعه مسجدالحرام و از مهم‌ترین چهره‌های مذهبی عربستان سعودی به پرهیز از 'احساسی و غضب آلود به یهودیان' نگریستن، به سرعت توجه کسانی که تاریخچه خطبه‌های او را می‌دانستند جلب کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

حاجی میرزایی: اطلس آموزشی برای هر مدرسه تدوین شودوزیر آموزش و پرورش در اولین گفتگوی زنده با مدیران مدارس سراسرکشور، سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش در سال جدید تحصیلی را تشریح کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روسیه: آمریکا برای سازماندهی انقلاب رنگین در بلاروس تلاش می‌کندمدیر سازمان اطلاعات خارجی روسیه واشنگتن را به حمایت مالی از نویسندگان وبلاگ‌های مخالف دولت بلاروس، آموزش فعالان مخالف دولت با کمک سازمان‌های غیردولتی و طرفداری از سوتلانا تیخانوویسکایا، رقیب الکساندر لوکاشنکو در انتخابات اخیر متهم کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کمپین میهن من - عزت من؛ تلاشی برای جلوگیری از مهاجرت غیرقانونی افغانستانی‌ها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

خبر مهم برای بازار سرمایه/تصویب تخصیص 1 درصد منابع صندوق توسعه ملی برای حمایت از بورس- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimتخصیص منابع صندوق توسعه ملی برای حمایت از بورس بر اساس جزییات آخرین جلسه اعضای هیات عامل صندوق توسعه ملی، موضوع سپرده‌گذاری یک درصد از منابع صندوق برای حمایت از بازار سرمایه مورد تاکید قرار گرفت
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مژگان کاووسی برای جراحی به بیمارستان رفت، اما فقط معاینه شد!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »