خط خبری رسانه‌های خارج از کشور، تحریک مردم برای فروش سهام شان است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر کشور: *خط خبری رسانه‌های خارج از کشور، تحریک مردم برای فروش سهام‌شان است *رسانه‌ها به صورت کارشناسانه و دقیق به بورس بپردازند و از تهییج افکار عمومی پرهیز شود *همه بورس‌ها در بعضی از مقاطع دچار نوسانات می‌شوند که این نوسانات باید جبران شود

به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه پنجاه و پنجمین جلسه ستاد اطلاع رسانی تبلیغات اقتصادی کشور با اشاره به اینکه یکی از دستورات جلسه بررسی گزارش دستگاه‌های مختلف در حمایت از واحدهای تولیدی آسیب دیده در کرونا بود، گفت: از سوی اصناف گزارش خوبی در این جلسه ارایه و مقرر شد که موضوع بررسی کارشناسی و آسیب شناسی شود و سپس به رییس‌جمهور ارائه کنیم تا بتوانند با دستوراتی که می‌دهند حمایت‌های لازم را با سرعت، تداوم دهند تا ان شاءالله با مشکلات در این واحدها مواجه نشویم.

وی ادامه داد: گزارشی که از بورس داشتیم بحمدالله مناسب بود ولی لازم بود که هماهنگی رسانه‌ای در اینجا انجام شود تا همه رسانه‌ها به صورت کارشناسانه و دقیق به بورس بپردازند و از تهییج افکار عمومی پرهیز شود، زیرا خط رسانه‌ای رسانه‌های خارج از کشور و ماهواره‌ها در چند روز گذشته تحریک و تهییج مردم و دعوت آنها برای فروش سهام خود بوده است.

رحمانی فضلی درباره مشکلات حوزه دارو تصریح کرد: وزارت بهداشت توضیح داد که بحمد الله با هماهنگی بانک مرکزی در حوزه تخصیص و تامین منابع دارو مشکلی نخواهند داشت و قول دادند بازار در حد تامین مایحتاج فراهم است و تا آخر سال نیز فراهم خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نتانیاهو: به دنبال خط پرواز مستقیم به امارات با گذر از آسمان عربستان هستیمرووین ریولین، رئیس‌جمهوری اسرائیل با ارسال نامه‌ای از محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی برای سفر به بیت المقدس دعوت کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئوهای برگزیده هفته؛ از اعتراضات بلاروس تا دیدار با یکی از بازماندگان انفجار بیروتویدئوهای برگزیده این هفته، شامل تصاویری از اعتراضات مینسک، دیدار با یکی از بازماندگان انفجار بیروت، طغیان رودخانه در جزیره اویان یونان و درنهایت ویدئوی بزی می‌شود که از لذت گشت و گذار روی تختۀ موج سواری غافل نیست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز عملیات پاکسازی سواحل موریس از آلودگی نفتی ناشی از دو نیم شدن شناور ژاپنیعملیات پاکسازی ساحل ۱۵ کیلومتری جزیره موریس از آلودگی نفتی حاصل از دو نیم شدن نفت‌کش ژاپنی با مشارکت نیروهای داوطلب محلی و بین ‌المللی و همکاری سازمان‌های حامی محیط زیست ادامه دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 231 هزار و 971 تن رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 231 هزار و 971 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نمایندگان نباید مقابل یکدیگر قرار بگیرند/ شورای نگهبان از رد صلاحیت هیچ یک از نمایندگان خرسند نمی‌شوددبیر شورای نگهبان گفت: اختلافات نظر و تنوع افکار و ایده‌ها در مجلس هیچ اشکالی ندارد بلکه لازم هم هست اما نباید نمایندگان به واسطه نظرات مخالف و موافق در مقابل یکدیگر قرار بگیرند. تضارب آرا و مشورت داشته باشید اما از درگیری و مقابل هم قرار گرفتن پرهیز کنید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

"طرح ترافیک" از اول شهریور اجرا می‌شود- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimطرح_ترافیک از اول شهریور اجرا می‌شود رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران: لغو طرح ترافیک تاثیری را در تعداد مسافران مترو نداشته است ما تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم اما لغو طرح ترافیک تشویق شهروندان به استفاده از خودرو شخصی است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »