خط تولید خودروی تجاری سنگین با نام «چاپار» افتتاح شد

14/10/1398 03:59:00 ب.ظ

افتتاح خط تولید خودروی سنگین چاپار با حضور دکتر روحانـے

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور ظهر چهارشنبه خط تولید خودروی تجاری سنگین با نام اصیل ایرانی «چاپار» را در کیلومتر 30 اردبیل به مشگین‌شهر افتتاح کرد. عملیات اجرایی این واحد تولیدی خودروسازی در سال 86 در زمینی به مساحت 50 هکتار آغاز شد و تولید خودروهای سنگین در 3 فاز برای این مجموعه پیش‌بینی شده است که فاز اول این طرح امروز با حضور دکتر روحانی افتتاح شد.

برای بهره‌برداری فاز اول این طرح عظیم که به صورت کامل توسط بخش خصوصی اجرا می‌شود، 10 هزار میلیارد ریال هزینه شده و برای 1200 نفر اشتغال‌زایی دارد. پیش‌بینی شده که در 4 سال آینده این طرح عظیم خودروسازی به صورت نهایی تکمیل و راه‌اندازی شود که در آن صورت 5 هزار نفر در این واحد تولیدی مشغول به کار خواهد شد.

رئیس جمهور پس از رونمایی و افتتاح خط تولید کامیون چاپار از بخش‌های مختلف فاز یک این مجتمع تولیدی بازدید و با مهندسان و کارکنان این بخش گفتگوکرد. دکتر روحانی همچنین از نخستین کامیون چاپار تولید شده در این کارخانه رونمایی کرد. headtopics.com

رئیس جمهور مردمی دکتر روحانی

رئیس جمهور بعد از افتتاح این کارخانه کامیون سازی به میان تعدادی از اهالی روستای ارباب کندی همجوار کارخانه که برای دیدار رییس جمهور و بیان مشکلاتشان حضور یافته بودند رفت و به‌ گرمی با انان سخن گفت و دستورات لازم را برای حل مشکلات مطرح شده صادر کرد.

ادامه مطلب:
پاد »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

واکنش ترکیه به توافق ساخت خط لوله گاز مدیترانه شرقی

آمریکا از خط قرمز ایران عبور کرد/ ترامپ منتظر واکنش ایران باشدیک نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا از خط قرمز ایران عبور کرد، گفت: به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی توسط آمریکا در راستای تضعیف نفوذ منطقه‌ای ایران صورت گرفته است.

اسرائیل، یونان و قبرس توافقنامه احداث خط لوله گازی مدیترانه را امضا کردند | DW | 03.01.2020اسرائیل، یونان و قبرس طرح احداث خط لوله گازی مدیترانه را در آتن امضا کردند. این خط لوله، گاز شرق مدیترانه را به غرب اروپا انتقال خواهد داد. ترکیه با این طرح مخالف است. هنوز مشخص نیست هزینه این پروژه چگونه تامین خواهد شد. ترکیه گو خورد كمتر كسي اين خبر را درك مي كند. اين قرارداد محصول يك دهه خونريزي در خاورميانه ،، بخصوص اين سوريه ي نگون بخت، و علت اصلي ساختن داعش است. جايگزيني گاز سرقتي سوريه بجاي گاز سوريه و صدور ان به اروپا. ملتهاي خاورميانه همين اندازه براي غرب متمدن ارزش دارند! كشته شوند و اواره براي گاز!

گفت‌وگوی پمپئو با مقامات چینی، انگلیسی و آلمانی درباره شهادت سردار سلیمانیوزیر امور خارجه آمریکا در گفت‌وگو با مقامات انگلیسی، آلمانی و چینی مدعی شد که آمریکا خواهان کاهش تنش‌ با ایران است. پمپو گفت منم مثل همه مردم صبح جمعه فهمیدم قاسم سلیمانی کشته شد! Rouhani_ir

با ترور سردار سلیمانی از جنگ با ایران جلوگیری کردیم!دونالد ترامپ به بیان گزافه‌گویی‌های تازه در مورد ایران پرداخت و مدعی شد: ترور سردار سلیمانی با هدف جلوگیری از وقوع جنگ صورت گرفت، نه با هدف آغاز آن. اتفاقا احمقانه ترین اقدام بود که باعث روشن شدن جرقه جنگ شد تمام فتنه های جهان زیر سر توست

مدارس مشهد فردا همزمان با تشیع پیکر مطهر "شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی" ‌تعطیل شد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها‌ ـ رئیس اداره اطلاع‌رسانی ‌آموزش وپرورش ‌خراسان رضوی گفت: تمام مدارس 'نواحی هفت‌گانه مشهد و تبادکان' همزمان با تشیع پیکر مطهر 'شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی'  در تمامی مقاطع و در دو نوبت صبح و عصر تعطیل خواهند بود.