خطیر: غفوری گفت رحمتی را بیرون کن تا استقلال درست شود/ وریا فوتبال را رها کن و وارد سیاست شو

01/07/1398 11:12 ق.ظ

خطیر: *وریا غفوری گفت رحمتی را بیرون کن تا استقلال درست شود * وریا فوتبال را رها کن و وارد سیاست شو *شما فقط ۵۰۰ میلیون تومان سال گذشته زیرمیزی گرفتی! *شما که سر دسته باند شل‌ها هستید، چه کار کرده‌اید؟

علی خطیر، معاون پیشین باشگاه استقلال به اظهارات وریا غفوری کاپیتان آبی‌پوشان واکنش نشان داد. او افزود: من از محبوبیت سلبریتی‌ها به خوبی با خبر هستم، اما نمی‌توانم واقعیت‌ها را نگویم.

سؤال من از این بازیکن و هواداران استقلال این است که آیا یک بازیکن حرفه‌ای که پول حرفه‌ای می‌گیرد، وظیفه ندارد خوب تمرین و خوب فوتبال بازی کند؟ با احترام به همه دغدغه‌های فرافوتبالی که همه‌مان داریم، آیا دغدغه‌ یک بازیکن باید فعالیت اجتماعی و حتی برخی اوقات سیاسی در فضای مجازی باشد و همین ماجرا روی کار فنی‌اش اثر بگذارد؟ خیلی‌ها به کاپیتان فعلی استقلال گفته‌اند که به جای این کارها، تمرکز را روی فوتبالت بگذارد و اگر هم نمی‌توانی فوتبال را رها و کار سیاسی کن، یا اصلا از استقلال برو و در تیم دیگری باش و این کارها را انجام بده.

معاون پیشین باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: آقای وریا غفوری! تو به حرف‌ها، پست‌ها و استوری‌هایت در اینستاگرام هم اعتقاد نداری، چرا که اگر داشتی از استقلال و از پول بیت‌المال تقاضای سالی سه و نیم میلیارد تومان نمی‌کردی. تو فقط ادای امثال مرحوم ناصر حجازی را در می‌آوری.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

کیر تو ایسنا و خطیر 🖕😂😂😂 با این کصشعرا نمیتونید وریا رو خراب کنید 🖕🖕🖕 وریای عزیز رو چون طرفداری کرد از دختر آبی الان می خوان خرابش کنن.نمی دونن هر کی طرف مردم ایستاد، توی قلبشون می مونه وریا غفوری شده یه تیر تو قلب شما خیرگزاری ایسنا: هم‌زمانی این افشاگری و انتقادات با همدردی وریا غفوری با دختر_آبی کاملاً تصادفی است و هرگونه نقشه تخریب، اکیداً تکذیب می‌شود!

تو گوزو از تو کدوم سطل آشغالی و با کدوم رزومه واقعی سر از ورزش در اوری ؟! وریا رو نمیتونید خراب کنید و حاشیه بسازید براش خودتون خوب میدونید که کیا ریدن به تیم نتیجه ی تحریم نکردن و رفتن به استادیوم... جناب خطیر شما هفده بازیکن خوب استقلال فرستادین رفت از پژمان منتظری تا صیاد منش و خودتون استعفا حالا میخوای استقلال از وجود یه بزرگتر خالی کنی الحق بی شرف تر از شما نیست لطفا نام استقلال بر زبان نیارین تف به شرف نداشتتون

چرا الان میگی اگر شما نیت خیر داشتی همون موقع شفاف سازی میکردی، پس خودت هم مشکل داری به گفته خطیر: آقای غفوری تو چه کار کرده‌ای؟ شمایی که فقط ۵۰۰ میلیون تومان سال گذشته زیرمیزی گرفتی! یه BMW سری ٧ گرفتی که ۵ میلیارد قیمتش بود! بهتر آقای غفوری اینها رو جواب بده تا ببینیم ایشان با مردم چند چند هستند وریا غفوری با این مبلغ گزافی که از بودجه بیت المال می‌گیره نسبت به استقلال و هواداران استقلال دین بر گردنش داره و فعالیت‌های اجتماعی را به اهلش که واقعا دغدغه مردم خود را دارند، واگذار کنه آیا یک بازیکن حرفه‌ای که پول حرفه‌ای می‌گیرد، وظیفه ندارد خوب تمرین و خوب فوتبال بازی کند؟

استقلال شهرآورد حیاتی را واگذار کرد؛ بازگشت پرسپولیس به جمع مدعیانعلیرضا بیرانود در نیمه نخست پنالتی استقلالی‌ها را مهار کرد و در نیمه دوم گل به خودی حسین حسینی نتیجه شهرآورد تهران را به سود پرسپولیس رقم زد. استقلال خیلی بدشانسی آورد و بازیکن پنالتی زن هم نداره باید یک بازیکن مخصوص زدن پنالتی تربیت کند.

اتاق عملیات روانی اصلاح طلبان و حامیانش(وریا غفوری) چاره ای جز تحریک گسل‌های سه گانه فیلترینگ ، حجاب و حقوق زنان ، معیشت وحقوق کارگری ندارد تا خود انتخابات دست فرمان همین است مثل اينكه حرفاى وریا_غفوری بدجايى از عرزشيها را سوزونده هههههه حرف بزنيد تا خنك شيد زنده و سربلند باد وریا_غفوری ، شما هم جلز و ولز کنید!

خطير گوه نخور بيشرف خطیر اگه اینها رو نگه چی بگه مردک بی عرضه .وریا غفوری تو قلب مردم ایرانه و با این حمله ها عزتش بیشتر میشه من به پرسپولیسیها حسودیم میشه که همچون جلال حسینی کاپیتانی دارن،نه اهل حاشیه نه اهل سیاست فقط در زمین تلاش میکنه،ای کاش ما استقلالیها کاپیتانی مثل اون داشتیم که به جای اینستاگرام در زمین فوتبال بازی می کرد ای کاش.....

ایسنا هم زده تو کار پرونده سازی انگار. پولش خوبه؟ ای پفیوز واقعا سر در نمیارم این خطیر و خطیر‌ها از کجا وارد فوتبال میشن، اخه یکی نیست بگه تو کی هستی که حالا باند متلاشی میکنی ، لطفا از فوتبال برید یدونه دلخوشی داریم اونم گند نزنید. انقدر این پسر فرصت طلبه که باور نمکنید .فقط پول و منفعت طلبی

پرسپولیس نودمین شهرآورد را یک بر صفر برد؛ استقلال پنالتی از دست داد🔺پرسپولیس نودمین شهرآورد را یک بر صفر برد؛ استقلال پنالتی از دست داد ⚡️تیم فوتبال پرسپولیس در بازی حساس شهرآورد نود توانست با یک گل استقلال را شکست دهد. بازی دو تیم در حالی برگزار شد که باز هم مانند گذشته زنان ایرانی اجازه حضور در ورزشگاه را نداشتند. این راه دادن حکومت جاهلیت بیگانگان فرقه فارسیسم به زنان و به ورزشگاها و شاید در دیگر موضوعات و عملکردهاش یک مکرست کوتاه مدت از علوم‌ جاهلیت شئونیزم پان فارسی که خرش از پل بگذرد.وگرنه در علوم جاهلیت ذهنی مذهبی هفتگانه ی فارسیعربی شئونیزم تحمیلی حکومت فرقه فارسیسم پان فارسی... ♥️♥️♥️♥️♥️♥️ پرسپولیس کی بودی؟ ما دربی را بردیم💑👍🤜🤜😍😻💃 پرسپولیسی بیرانوند دروازبان_پرسپولیس سنگربان_پرسپولیس دختر_آبي دختر_سرخابی

سناریو تخریب غفوری شروع شد! خطیر گه خورد با تو. خطیر غلط کرد با تو

همزمان با شهرآورد تهران؛ فیفا می‌گوید ایران اطمینان داده که زنان را به ورزشگاه‌ها راه می‌دهد🔺همزمان با شهرآورد تهران؛ فیفا می‌گوید ایران اطمینان داده که زنان را به ورزشگاه‌ها راه می‌دهد ⚡️فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) اعلام کرد که از سوی مقامات جمهوری_اسلامی ایران اطمینان یافته که زنان در بازی‌های مقدماتی جام جهانی حضور خواهند یافت. درود بر صدای آمریکا که واژه فارسی و درست 'شهرآورد' را بجای دربی نوشته است. خواهشمند است این روش درست و نیکو را ادامه دهید. ❤️❤️❤️ دروغ میگویند.۴۱ساله دارند دروغ میگن.

شمنی که می‌خواست پوتین را برکنار کندمخالفان دولت روسیه این روزها در گروه های متنوع و با اعتقادات گوناگون ظاهر می شوند.

پرواز پهپاد فرود هواپیماها در فرودگاه دوبی را مختل کردفرودگاه دوبی از نظر پروازهای بین المللی پر رفت و آمدترین فرودگاه جهان محسوب می شود. خبر امد، خبری در راه است ...

دیوان عالی ایران حکم پرونده محمدعلی نجفی را نقض کرد🔺دیوان عالی ایران حکم پرونده محمدعلی نجفی را نقض کرد ⚡️در حالی که محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران پس از حکم پرونده قتل میترا استاد با سپردن وثیقه از زندان آزاد شده است، حکم پرونده قتل میترا استاد از سوی دیوان عالی ایران نقض شد. قوه قضاییه مسخره مملکت ما را ببین. جای تأسف داره که یک قاتل بواسطه خودی بودن، آزاد بشه عدالت واقعی در رژیم ج.ا دقیقا همینه،طرف آدم کشته،انگار که آب از آب تکون نخورده،آنوقت کارگر بیچاره چند ماه حقوق نگرفته و زمانی که برای حقوقش تجمع مسالمت آمیز انجام میده،کتک میخوره و زندانی میشه،کی گفته که این رژیم اصلاح پذیر؟ موج_ضد_روسی_بسازید دیگه_تمومه_ماجرا

به گزارش ایسنا، علی خطیر، معاون مستعفی باشگاه در واکنش به صحبت‌های وریا غفوری در میکسدزون ورزشگاه آزادی پس از داربی ۹۰ تهران گفت: همه می‌دانند که من چقدر استقلالی‌ام و در یک سالی که در این باشگاه بودم این موضوع را نشان دادم. کارنامه من در استقلال مشخص است، اما جالب است که یک بازیکن که بازوبند مهم کاپیتانی را هم بر بازو می‌بندد و وظایف فنی و مدیریتی دارد، به جای خوب تمرین و خوب فوتبال بازی کردن و نشان دادن کیفیت بالایش در زمین، دائما دنبال فعالیت اجتماعی در فضای مجازی و جمع‌آوری فالور در صفحات مجازی است.

او افزود: من از محبوبیت سلبریتی‌ها به خوبی با خبر هستم، اما نمی‌توانم واقعیت‌ها را نگویم. سؤال من از این بازیکن و هواداران استقلال این است که آیا یک بازیکن حرفه‌ای که پول حرفه‌ای می‌گیرد، وظیفه ندارد خوب تمرین و خوب فوتبال بازی کند؟ با احترام به همه دغدغه‌های فرافوتبالی که همه‌مان داریم، آیا دغدغه‌ یک بازیکن باید فعالیت اجتماعی و حتی برخی اوقات سیاسی در فضای مجازی باشد و همین ماجرا روی کار فنی‌اش اثر بگذارد؟ خیلی‌ها به کاپیتان فعلی استقلال گفته‌اند که به جای این کارها، تمرکز را روی فوتبالت بگذارد و اگر هم نمی‌توانی فوتبال را رها و کار سیاسی کن، یا اصلا از استقلال برو و در تیم دیگری باش و این کارها را انجام بده.

معاون پیشین باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: آقای وریا غفوری! تو به حرف‌ها، پست‌ها و استوری‌هایت در اینستاگرام هم اعتقاد نداری، چرا که اگر داشتی از استقلال و از پول بیت‌المال تقاضای سالی سه و نیم میلیارد تومان نمی‌کردی. تو فقط ادای امثال مرحوم ناصر حجازی را در می‌آوری. تو کجا، ناصر حجازی کجا؟ اگر دیدی ناصر حجازی این کار را می‌کرد و درد مردم و جامعه را فریاد می‌زد، خودش هیچ وقت از استقلال چیز زیادی نخواست و حتی بعضی وقت‌ها هم با کم‌ترین پول برای استقلال کار می‌کرد و برای خودش بیش‌تر از مردمش نمی‌خواست. ناصر حجازی در زمان بازی‌ و هم در زمان سرمربیگری‌اش در بحث فنی کیفیت بالایی داشت، اما حالا بازیکنان فوتبال یاد گرفته‌اند که ضعف‌های‌شان را با فعالیت در فضای مجازی و پست‌ها و استوری‌ها بپوشانند.

خطیر با اشاره به طلب ۵۰۰ میلیون تومانی‌اش از باشگاه استقلال گفت: بحث‌هایی مطرح شده که انگار من ۱۰ بازیکن را از استقلال فراری داده‌ام. من کدام بازیکن استقلال را فراری داده‌ام؟ من اگر شخم زدن بلد بودم، باید اول تو را شخم می‌زدم. مدیربرنامه شما که هم‌چنان علیه من خط می‌دهد، باعث و بانی باخت استقلال در داربی بود، چون همه بازیکنانش بی‌کیفیت بودند و بد بازی کردند و تو هم اصلا خوب نبودی. من از استقلالی ریالی پول نگرفتم و ۵۰۰ میلیون تومان هم از جیبم خرج کرده‌ام و می‌توانی این را از مدیران باشگاه بپرسی، ولی تو چه کار کرده‌ای؟ شمایی که فقط ۵۰۰ میلیون تومان سال گذشته زیرمیزی گرفتی! یک BMW سری ٧ گرفتی که ۵ میلیارد قیمتش بود! من که می‌دانم چه کسی به تو خط می‌دهد که علیه من مصاحبه کنی. آقای غفوری! اگر جرأت داشتی باید جواب خبرنگاری که به تو اعتراض کرده را، می‌دادی، اما این جرأت را نداشتی. به گواه کارشناسان در چهار بازی اول استقلال، جزو ضعیف‌ترین بازیکنان استقلال بودی. خدا نبخشد آن‌هایی که تیم را به دست تو و آن دلال معروف دادند تا به این روز بیفتد.

وی ادامه داد: من ۱۰ بازیکن را از استقلال فراری داده‌ام؟ یادت نیست در بازی استقلال - سایپا و هم‌چنین در منزل من در حضور دوست مشترک به من گفتی که مهدی رحمتی را از تیم کنار بگذارید، تیم درست می‌شود؟ آیا تیم درست شد؟ مشکل باند سفت‌ها بود؟ باز باند سفت‌ها در کورس قهرمانی قرار داشتند، شما که سر دسته باند شل‌ها هستید، چه کار کرده‌اید؟ استقلال هر چه می‌کشد، از دست باند شل‌هاست!

معاون پیشین باشگاه استقلال با انتقاد از رفتارهای وریا غفوری در یکی دو فصل اخیر گفت: شما بازیکنانی هستید که فصل قبل، همه پولتان را گرفتید و تیم را دو بار به ناجوانمردانه‌ترین شیوه به اعتصاب کشاندید. اگر معرفت دارید، همین الان بیایید به خاطر هواداران، یک میلیارد تومان از پول‌تان را به باشگاه ببخشید، آن هم به خاطر هواداران، اما شما از این کارها نمی‌کنید. شما حالا باندی دارید که همه‌تان بنده پول هستید و دلال معروف هم شما را هدایت می‌کند و تیم را به ورطه سقوط کشانده است. شما بویی از عشق به تیم و بازوبند و استقلال نبرده‌اید.

خطیر افزود: آقای غفوری! تو حتی جرأت نمی‌کنی اسم من را بیاوری، آن وقت از اعلام اسامی مقصران شکست داربی خبر می‌دهی. مقصر داربی من بودم یا تو که سایه‌ات تو زمین نیست. آیا مقصر کسی است که استعفا داده و رفته است؟ به خاطر قدرت مدیر برنامه‌های شما در تیم استعفا کردم و رفتم، چون زروم به باند شما نرسید. اگر زورم می‌رسید باند شما را متلاشی می‌کردم تا استقلال از دست شما نفس بکشد. من کدام بازیکن را فراری داده‌ام؟ این شما بودید که به سرکردگی دلال معروف، به عوامل فضای مجازی‌تان خط می‌دادید بازیکن غیر باند شما را بزنند تا راحت تیم را در اختیار بگیرید، این کار بزدلانه نشان می‌دهد که شما که باعث باخت استقلال در داربی روز گذشته شدید، لیاقت پوشیدن پیراهن استقلال را ندارید.

او تصریح کرد: شما به دروغ بازارگرمی می‌کردید که تراکتور ما را می‌خواهد و حاضر است ۶ میلیارد تومان بدهد. کدام مدیر تراکتور حاضر است این موارد را تأیید کند؟ رفتید و دورهای‌تان را زدید و آمدید در نهایت با استقلال قرارداد بستید. بازارگرمی دلال شما و موج‌های رسانه‌ای مشکوک که هدفش ادامه حضور شما در استقلال بود کار را به این‌جا کشانده است. خدا از شما نگذرد و امیدوارم این پول‌های میلیاردی که از استقلال می‌گیرید و پول زور است از گلوی شما به خوشی پایین نرود.

خطیر با اشاره به یک ماجرای عجیب گفت: من خیلی چیزها را می‌دانم، اما به خاطر استقلال چیزی نمی‌گویم. این شما و باند شما بود که با بازیکنان به صورت پکیجی قرارداد بستید. یعنی یک بازیکن که قیمت بالایی داشت به شرطی قرارداد می‌بست که بازیکن دیگری که قیمت بالایی نداشت، اول قرارداد ببندد. این شما نبودی که به عنوان کاپیتان با همراهی دوستان‌تان، بازیکنان جوان دیگری را مجبور می‌کردید که با مدیربرنامه شما قرارداد امضا کنند؟ آن وقت می‌آیی و پست حمایت از جامعه و کولبرها می‌گذاری؟ هوادار تو را نمی‌شناسد، من که تو را خوب می‌شناسم. بازیکنان استقلال می‌توانند شهادت دهند که این کار را کرده‌اید و حالا این نتایج تاوان آن کارهاست. سال گذشته سرجمع ۱۰ بازی کردی، ۵ میلیارد تومان نقد گرفتی، BMW سری ۷ گرفتی، بعد می‌آمدی و بازیکنان را تحریک می‌کردی که اعتراض کنند؟ معلوم است که باید از رفتن من خوشحال باشی و علیه من حرف بزنی، چون می‌خواستی با این کیفیت، از استقلال سه و نیم میلیارد تومان بگیری، اما من نگذاشتم و جلوی این قرارداد را گرفتم.

وی یادآور شد: به من می‌گویی شخم زن؟ من اگر شخم زن بودم، باید اول تو و دار ودسته‌ات را شخم می‌زدم، اما نگذاشتند استقلال را درست کنیم. وریا جان، تو گران‌ترین فعال اجتماعی هستی، فعالان سیاسی و اجتماعی واقعی، وضعیت‌شان اصلا مشابه تو نیست. آن‌ها بیش‌ترین فشارها را تحمل می‌کنند و چیزی هم ندارند، ولی تو پردرآمدترین فعال اجتماعی و سیاسی این کشور هستی! سینه من پر از درد است، اما به خاطر استقلال سکوت اختیار کرده‌ام. صحبت‌های کاپیتان استقلال، بیش‌تر به زخم استقلال نمک می‌پاشد تا این که زخم‌های استقلال را التیام ببخشد. توصیه دوستانه من به غفوری این ست که از امروز با خودش عهد کند که تنها بر فوتبال و کیفیت فنی خود در زمین تمرکز و از هرگونه فعالیت اجتماعی و سیاسی در فضای مجازی دوری کند، چرا که او با این مبلغ گزافی که از بودجه بیت المال می‌گیرد نسبت به استقلال و هواداران استقلال دین بر گردنش دارد و فعالیت‌های اجتماعی را به اهل‌شان که واقعا دغدغه مردم خود را دارند، واگذار کند.

معاون ورزشی پیشین باشگاه استقلال گفت: این که گفته‌ای ۱۰ نفر از استقلال رفته‌اند، در واقع بازیکنان فعلی را تضعیف کرده‌ای. اگر شخصیت یک کاپیتان را داشتی، هیچ وقت این حرف را نمی‌زدی و با این حرف روحیه خودت و تیم را قبل از داربی پایین نمی‌آوردی. یک کاپیتان هر چقدر تیمش ضعیف باشد، به آن‌ها روحیه می‌دهد. تو شخصیت یک کاپیتان را نداری. تو عملا من را نزده‌ای، بلکه استقلال و همه هم‌تیمی‌هایت را زده‌ای.

خطیر در پایان تصریح کرد: با توجه به توانایی‌های استراماچونی که روز گذشته در داربی نمایان شد، به هواداران قول می‌دهم با کمی صبوری خیلی زود استقلال به کوران مسابقات و قهرمانی برمی‌گردد.