خطیب‌زاده: به آمریکا پیام دادیم دنبال تنش در منطقه نیستیم | DW | 28.12.2020

08/10/1399 05:57:00 ب.ظ

سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی می‌گوید ایران 'از طریق مختلف' به آمریکا و همسایگان پیام داده دنبال تنش در منطقه نیست. خطیب‌زاده حمله‌های راکتی اخیر به اطراف سفارت آمریکا در بغداد را 'امر مردودی' خواند.

سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی می‌گوید ایران 'از طریق مختلف' به آمریکا و همسایگان پیام داده دنبال تنش در منطقه نیست. خطیب‌زاده حمله‌های راکتی اخیر به اطراف سفارت آمریکا در بغداد را 'امر مردودی' خواند. خطیب‌زاده: به آمریکا پیام دادیم دنبال تنش در منطقه نیستیم سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی می‌گوید ایران"از طریق مختلف" به آمریکا و همسایگان پیام داده دنبال تنش در منطقه نیست.

خطیب‌زاده حمله‌های راکتی اخیر به اطراف سفارت آمریکا در بغداد را"امر مردودی" خواند.

سعید خطیب‌زاده در نشست خبری دوشنبه هشتم دی ماه (۲۸ دسامبر) به پرسش‌های خبرنگاران، از جمله درباره احتمال اقدام نظامی آمریکا علیه جمهوری اسلامی و اتهام دخالت ایران در حمله‌های راکتی اخیر به اطراف سفارت ایالات متحده در بغداد پاسخ داد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، سخنگوی وزارت خارجه در مورد زمزمه‌های احتمال اقدام نظامی آمریکا علیه ایران در روزهای پایانی حضور دونالد ترامپ در کاخ سفید گفته که جمهوری اسلامی برای هر سناریویی آمادگی دارد، به آنها فکر می‌کند و برای هر سناریو پاسخی آماده کرده است. headtopics.com

رژیم جنایتکار آخوندی سر تا پا تنشه تا نابود نشه تروریسم هم از بین نمیره

فقط همینو تو پیغام ات گفتی دهاتی.، مثلا نگفتی بابا بی خیال ما که کاری نکردیم

انتقام سخت كه مى گفتند،منظور فرستادن اين پيام بوده كه ما هيچ كارى كه بر خلاف ميل شما باشد انجام نميدهيم.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

مشخصا از اول هم کارشان همین بوده است. نقابدار تکذیب میکند و بدون نقاب کارش را انجام میدهد. ،،،، احتمالا پیامی که با راکت فرستاده بشه درکش مشکله. به جای اون بهتر نبود با ایمیل یا به‌واسطه شخص فرستاده میشد؟

عراق: به ایران درباره واکنش آمریکا نسبت به حمله به سفارتش هشدار دادیمفواد حسین، وزیر امور خارجه عراق، روز دوشنبه 18 ژانویه در مصاحبه‌ای اختصاصی با تلویزیون الحدث، گفت که آخرشم چشمشون کور شد !!! همتی و آخوندها دارند دلار میخرند تا تو قیمت بالا بفروشن.البته دلار را از خود بانک مرکزی با کد ملی کارتن خوابها میخرند و وقتی باز دلار را بالا بردند .به خود بانک مرکزی میفروشند و از جیب مردم دزدی میکنند.الان که دلار ۲۱هزار تومان است.تو بازار معروفه .به اینکه همتی خریدار شد. 😁😁😁😁😁 جمهوری اسلامی.تو شاخص سهام ۶۰۰ هزار خریدند.و دلار را کردند ۳۵ هزار تومان.ملت فقیر و طمعکار را خر کردند و تو شاخص ۲میلیون.به ملت احمق فروختند و آمدند بیرون.الان شاخص با دلار ۲۱تومان شده ۱میلیون تومان.جهانگیری و روحانی و آخوندی و خامنه و اراذل به ریش ملت میخندند.

پیام رهبر کاتولیک‌های جهان به دومین رئیس ‌جمهوری‌ کاتولیک تاریخ آمریکاآقای بایدن، مانند شماری از دیگر سیاستمدارن کاتولیک گفته است که شخصا با سقط جنین مخالف است اما نمی‌تواند عقیده‌اش را به دیگران تحمیل کند.

هشدار 10 وزیر دفاع سابق آمریکا درباره دخالت ارتش آمریکا به اختلافات انتخاباتی10 تن از وزیران دفاع پیشین ایالات متحده از هر دو حزب جمهوری‌خواه و دمکرات با ارسال نامه‌ای به مقامات گوه خوردن 10 تا وزیر با تو دیوث بی شرف

سفر وزیر خزانه‌داری آمریکا به خارطوم؛ مرحله‌ای جدید در روابط سودان و آمریکاعبدالله حمدوک نخست‌وزیر سودان چهارشنبه 6 ژانویه اعلام کرد که خارطوم به دنبال «گام‌های مشخصی است که

کشته‌های کنگره آمریکا به 5 نفر رسید- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimکشته‌های کنگره_آمریکا به ۵ نفر رسید یک مامور پلیس که در جریان اعترضات طرفداران ترامپ در کنگره آمریکا زخمی شده بود، فوت کرد پلیس_آمریکا کاری به کاخ سفید وکاخ سعداباد ندارم، ازبینجره کوچیک خونه، خودم نگاه میکنم، تلفات ارازیل و اوباش واشینگتن دی سی، باتلفات ارازیل و اوباش، کشور امام زمان درسال ۹۸ ۵۰۰برابر تفاوت دارند فعلا تا 1500 کلی مونده