خطیب‌زاده: آزاد کردن پول‌های مسدود شده ایران ربطی به آمریکا ندارد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

خطیب‌زاده: آزاد کردن پول‌های مسدود شده ایران ربطی به آمریکا ندارد بیشتر بخوانید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران می‌گوید توافقی در دسترس نیست که طرفین بتوانند درباره جزئيات آن صحبت کنند.

خطیب‌زاده در بخش دیگری از صحبت‌های خود در نشست خبری با اشاره به اینکه سالهاست برجام برای ایران کار نمی‌کند مدعی شد که جمهوری اسلامی ایران برنامه‌های دوم و سوم خود را در دستور کار داشته و اقتصاد را به نتیجه مذاکرات هسته‌ای گره نزده است. این دیپلمات ایرانی همچنین در ادامه با اشاره به سفر انریکه مورا به تهران و واشنگتن، ایالات متحده را مسئول عقب افتادن‌های مدام پاسخ مناسب در روند گفتگوهای احیای برجام دانست.

سخنگوی وزارت خارجه ایران در ادامه تاکید کرد که در هر دو این قسمت‌ها تفاوت نظرهایی میان طرفین وجود دارد و اطمینانی وجود ندارد که این نکات که برطرف شدن آن لازمه حصول به توافق است، حاصل شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

و ایضا حتما ربطی به روسیه و چین داره

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران ماشین‌های تولید قطعات سانتریفیوژ را به «مکان امن‌تر» منتقل کرده است🔺ایران ماشین‌های تولید قطعات سانتریفیوژ را به «مکان امن‌تر» منتقل کرده است ▪️سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران گفت جمهوری_اسلامی ضمن «تشدید تدابیر امنیتی»، بخش مهمی از ماشین‌های تولید قطعات سانتریفیوژ را به «مکان امن‌تر» منتقل کرده است ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

لغو سفر وزیر اقتصاد ایران به آمریکارسانه‌های ایران از لغو سفر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران به آمریکا برای شرکت در اجلاس بهاره بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول خبر دادند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

سخنگوی سازمان انرژی هسته‌ای ایران: مذاکرات به نتیجه نرسد، اطلاعات دوربین‌های آژانس را حذف می‌کنیمبهروز کمالوندی می‌گوید روند انتقال تاسیسات ساخت سانتریفیوژهای کرج به نطنز در دو مرحله به اطلاع مدیران آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رسیده و توضیحاتی در خصوص پرسش‌های آژانس ارائه داده شده است. آژانس بین المللی انرژی اتمی،خودش جاسوس اطلاعات ایران؛ به دشمنان است،ودرقالب ستون پنجم دشمن عمل میکند،واین مایه' شرم' است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جنجال «قرآن‌سوزی»؛ کاردار سوئد به وزارت خارجه ایران احضار شدسعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت امور خارجه نیز با «هتاکانه» خواندن تکرار آتش زدن قرآن در سوئد خواستار «واکنش فوری، شدید و صریح این کشور» در برخورد با عوامل این اقدام شد. همراه قرآن تورات و انجیل را هم آتش بزنید تا از دست سرطان دین خلاص شوند . هرجا دین هست آنجا انسانیت تعطیل است . گور بابای خامنه‌ای و خطیب‌زاده
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نایب رئيس فدراسیون فوتبال ایران به اتهام کلاه‌برداری بازداشت شدشهره موسوی در ارتباط با پرونده کلاه‌برداری یک شرکت رمزارز در ایران که گفته می‌شود بیش از ۳ هزار نفر شاکی دارد بازداشت و روانه زندان شده است. هرمی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش سفیر ایران در پرتغال به مطلب توهین‌آمیز باشگاه اسپورتینگ علیه طارمیواکنش سفیر ایران در پرتغال به مطلب توهین‌آمیز باشگاه اسپورتینگ علیه طارمی: شعبده بازی مرد پارسی در سیرک اتفاق نمی افتد، بلکه به صورت «هت تریک» در مسابقه فوتبال است. این هنر یک «شاهزاده پارسی» است که با گل های زیاد می‌آید!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »