خطوط هوایی امارات و اتحاد کاهش موقت دستمزد کارکنان خود را تا آخر سپتامبر تمدید کردند

18/03/1399 10:46 ب.ظ

🔺خطوط هوایی امارات و اتحاد کاهش موقت دستمزد کارکنان خود را تا آخر سپتامبر تمدید کردند ⚡️خطوط هوایی «امارات» و «اتحاد» دوره کاهش دستمزد کارکنان خود را، که پس از شیوع ویروس_کرونا و محدودیت‌های پروازی ناشی از آن اعمال کرده‌اند، تا آخر سپتامبر تمدید کردند

صدای آمریکا یک سازمان بینالمللی خبری و رسانهای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. به گزارش خبرگزاری رویترز، شرکت هواپیمایی امارات مستقر در دوبی روز یکشنبه به کارکنان خود اعلام کرد که دوره کاهش موقت دستمزدها را برای سه ماه دیگر تمدید کرده است.

سخنگوی شرکت هواپیمایی اتحاد مستقر در ابوظبی نیز، که پیشتر دستمزد کارکنان خود را بین ۲تا۰ درصد کاهش داده بود، گفته است که این روند تا پایان سپتامبر ادامه خواهد یافت.۹

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

یونان ۶۰ کمپ مهاجران را تا پایان سال تعطیل می‌کندهمزمانی جنگ در سوریه و ناآرامی در افغانستان با بحران فراگیر اقتصادی در یونان، بخش‌های بزرگی از شهروندان این کشور را به سوی مخالفت با میزبانی هرچند موقت از پناهجویان سوق داده است. اهوازآب ندارد سپاس از اطلاع رسانیتون رفقا

برایان هوک:‌ پرزیدنت ترامپ درهای دیپلماسی را به روی ایران باز نگه داشته است♦️ برایان_هوک:‌ پرزیدنت ترامپ درهای دیپلماسی را به روی ایران باز نگه داشته است ▪️ آقای هوک همچنین گفت که آمریکا خواستار آزادی سایر شهروندان آمریکایی از ایران از جمله باقر و سیامک نمازی و همچنین مراد_طاهباز فعال محیط زیست زندانی در ایران است. اینقدر درهای دیپلماسی رو باز نگه داره تا ببینه که زیر پاش علف سبز شده . گفتن اینکه درهای دیپلماسی برای رژیم اخوندها باز است مثل یک فش بزرگ بر علیه مردم ایران است اون زمان که طرف اصرار داشت با کدخدا !!! گفتگو کنه و مجلس هم پشت سرش ، هی ناز و عشوه اومدید ، حالا که طرف از شما قطع امید کرده(ظاهرا') و یه مجلس انقلابی داریم اومدی . . . آمدی ولی حالا چرا ای بوفالو!!!

تحریم جلوی واردات داروی بیماران «سی اف» را گرفته استتهران - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت پیوند و بیماری‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تحریم‌های ظالمانه آمریکا موجب کمبود برند خارجی داروی پانکراتین به نام کرون برای بیماران «سی اف» شده است.

ایران اولین کشوری است که موج دوم شیوع کرونا را تجربه می‌کند«دیلی میل» : ایران اولین کشوری است که موج دوم شیوع کرونا را تجربه می‌کند حسن جاهل عملاً از مسئولین و کادر بهداشتی میخواهد مثل ملاها با شئونیزم فارسی جاهلانه عمل کنند و موج جدید شیوع کرونا را نگویند و پنهانکاری کنند. آخ جون شدیم مرکز آزمایشات پزشکی حالا دیگه تنها و بهترین کیس مطالعه هستیم کاش حالا که فروختنمون برای تحقیقات پول خوبی به جیب زده باشند

ترامپ دستور کاهش شمار نیروهای آمریکایی در خاک آلمان را صادر کرده استرئیس جمهوری لهستان، مهم‌ترین متحد اروپایی ترامپ خواستار انتقال نیروهای آمریکایی از آلمان به کشورش شده است. این برای ساکنان آن منطقه که پادگان های آمریکایی در آن قرار دارند بد است.چند سال قبل مردم یک شهر آلمان که در آن پادگان آمریکایی قرار داشت در مقابل تصمیم دولت آلمان در برچیده شدن پادگان اعتراض کردند زیرا میگفتند: این سربازان خارجی از ما خرید میکنند و از آمریکا هم کلی کالا می آورند اروپا و آمریکا از خانه عنکبوت هم سست ترند. با کوچکترین فشاری اعلام ورشکستگی اقتصادی و بیچارگی میکنند. ملت هایی که فقط به مادیات فکر میکنند سست و نابود شونده هستند.

هشدار دانشمندان: واکسن‌گریزان ممکن است مقابله با کرونا را دشوار کنندگروهی از پژوهشگران در دانشگاه جورج واشنگتن در آمریکا ضمن بررسی روش‌های تبلیغ مخالفان واکسن هشدار داده‌اند که واکسن‌گریزان ممکن است در صورت کشف واکسن بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» بر تلاش‌ها برای ریشه‌کنی این بیماری تاثیر منفی بگذارند.

خطوط هوایی «امارات» و «اتحاد» دوره کاهش دستمزد کارکنان خود را، که پس از شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های پروازی ناشی از آن اعمال کرده‌اند، تا آخر سپتامبر تمدید کردند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، شرکت هواپیمایی امارات مستقر در دوبی روز یکشنبه به کارکنان خود اعلام کرد که دوره کاهش موقت دستمزدها را برای سه ماه دیگر تمدید کرده است.

سخنگوی شرکت هواپیمایی اتحاد مستقر در ابوظبی نیز، که پیشتر دستمزد کارکنان خود را بین ۲تا۰ درصد کاهش داده بود، گفته است که این روند تا پایان سپتامبر ادامه خواهد یافت.۹

و اعمال محدودیت‌های اجتماعی در کشورهای مختلف و افت شدید تقاضای سفر، صنعت هواپیمایی یکی از بدترین شرایط را در میانه بحران همه‌گیری کرونا دارد.