خطر فساد حجم زیادی پرتقال‌ و سیب در انبارها/ قیمت میوه‌های نوبرانه به زودی ریزش می‌کند/ فرصت صادرات را از دست دادیم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛ خطر فساد حجم زیادی پرتقال‌ و سیب در انبارها/ قیمت میوه‌های نوبرانه به زودی ریزش می‌کند/ فرصت صادرات را از دست دادیم

بهمن رحیم‌وند در گفت‌وگو با ایلنا با تاکید بر اینکه ما قبل‌تر نیز درباره شرایطی که اکنون باغداران و تجار میوه گرفتار آن شده‌اند به دستگاه‌ها و مسولین مربوطه اطلاع داده‌ایم، اظهار کرد: در سال زراعی جاری تولید پرتقال و سیب با بارندگی‌های مناسب و به موقع افزایش داشت و به نحوی از همان ابتدای فصل برداشت مشخص بود عرضه این میوه‌ها بیش از تقاضا خواهد بود.

وی یادآور شد: شرایط به نحوی شده بود که شما میوه‌های تنظیم بازاری مانند سیب و پرتقال را در غرفه‌های دولتی بیش از قیمت در بازار آزاد می‌دیدید. رحیم‌وند با توجه به زمان اندک باقی مانده برای حفظ باقی میوه‌های مانده در انبار و سردخانه‌ها از دستگاه‌های مسئول خواست هر چه سریعتر بازار مصرف برای آن تعریف کنند که یکی از این بازارها می‌تواند صادرات به کشورهای همسایه باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

میدونی سیب دماوند(ریز)یواشکی وقایم شده در انبارمیوه وتره بارشهرداری صارمی مشهد مقدس فاسد دزد متقلب پدرکش‌ها چند؟ صداوسیما گزارش تهیه کرد که در سردخانه ۵یا۶یا۷هزار تومان. مگر Khamenei_fa غصه نخورد؟ کیلویی۱۷۰۰۰تومان. چه حالی داری برای معیشت مردم ؟«هیچ». ایران Rouhani_ir

طمع زیاد دلالان و افزایش قیمت‌ها که باغداران نصیبی از آن نبرده باشند سرنوشت بهتر از این نخواهد داشت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیسی: واکسیناسیون نقش زیادی در امنیت روانی مردم دارد/ فساد در حوزه غذا و دارو جنایت است- اخبار حقوقی و قضایی - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimرئیسی: فساد در حوزه غذا و دارو جنایت است رئیس قوه قضائیه در دیدار وزیر بهداشت: تسریع در تهیه واکسن وواکسیناسیون عمومی موجب آرامش مردم خواهد بود وقتی نظر صاحب‌نظران این است که الان خطری کشور یا شهر و منطقه‌ای را تهدید می‌کند، حتماً باید به آن توجه شود رئیسی:فساد در حوزه غذا و دارو مصداق بارز جنایت است و از کسانی که با جان مردم بازی می‌کنند و سوداگرانی که برای منفعت شخصی دست به سودجویی می‌زنند، نمی‌توان گذشت پس اطفا بعداز یکسال با داروخانه دارهایی که قلم انسولین را به صورت آزاد به بیمارها میفروشن برخورد کنید. ما که از ایشون در سطح خرد، فقط سخنرانی شنیدیم تا حالا فلسطین آزاد خواهد شد FreePalestine قدس_تنها_نیست
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

وزیر دارایی قطر به اتهام فساد مالی و سوءاستفاده از جایگاه شغلی بازداشت شددادستان کل قطر در بیانیه‌ای اعلام کرد بازداشت وزیر دارایی این کشور بعد از بررسی اسناد و مدارک مربوط به تخلفات دولتی صورت گرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تداوم آمار بالای مرگ بر اثر کرونا در ایران؛ فساد و سوءاستفاده مقامات در تزریق واکسنصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. تازه اینا آمار واقعی رو تقسیم بر ده و بیست می‌کنند و به عنوار شمار قربانیان اعلام می کنند‌.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

از خبر بازداشت اسماعیل خلیل‌زاده تا تکذیبیه باشگاه استقلال؛ ردپای فساد مسعود سلطانی‌فر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

توضیحات حناچی درباره فساد و رانت در شهرداری تهران/به مردم تهران دروغ نگفتمشهردار تهران با اشاره به اینکه در مورد دستگاهی مثل شهرداری با این حجم از گردش مالی و استحکاک با مردم، شرایط در معرض فساد بودن فراهم است و اگر حساسیت وجود نداشته باشد مشکلات بسیاری به همراه دارد، تأکید کرد: ما برخورد می کنیم؛ اما موضوع را در بوق نمی زنیم. در تلاش هستیم با شفاف کردن و سامانه ای کردن تصمیمات و سامانه ای کردن سیستم صدور پایان کار، در جلوگیری از بروز تخلف تاثیرگذار باشیم. بودجه شهرداری تهران اندازه لندن هستش میخوام بپرسم توی این چند سال چیکار کردی،؟؟؟ پس چرا اگه ناتوانی استعفا نمیدی!!! نمیصرفه؟؟؟ تو هم امدی و مالیدی حالا که داری میری نتونستی!!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »