خشونت پلیس و معترضان هنگ‌کنگی؛ بانک‌های چینی هدف قرار گرفتند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پلیس ضد شورش و معترضان هنگ کنگی امروز یکشنبه ۲۰ اکتبر در خیابان‌ها مقابل یکدیگر قرار گرفتند و به سوی همدیگر گاز اشک آور و کوکتل مولوتف پرتاب کردند.

پلیس ضد شورش و معترضان هنگ کنگی امروز یکشنبه ۲۰ اکتبر در خیابان‌، مقابل یکدیگر قرار گرفتند و به سوی همدیگر گاز اشک آور و کوکتل مولوتف پرتاب کردند. این در حالی است که اخیرا ممنوعیت تجمع و محدودیت رفت و آمد در برخی نقاط هنگ ‌کنگ وضع شده است.

او اضافه کرد: «شما می‌توانید ببینید تا زمانی که مردم به‌طور گسترده بیرون می‌آیند، ایمن هستیم و می‌توانیم به مبارزه ادامه دهیم.» پس اینکه امروز پلیس به سمت معترضان گاز اشک آور شلیک کرد، آن‌ها در مقابل به داخل یک پاسگاه پلیس کوکتل مولوتف پرتاب کردند. در طول مسیر راهپیمایی، معترضان چندین ایستگاه مترو را به آتش کشیدند و تخریب کردند و اجناس صدها مغازه به داخل خیابان پرتاب شد و چندین بانک چینی نیز مورد هدف معترضان قرار گرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معترضان در شیلی با وجود اعلام وضعیت اضطراری با پلیس درگیر شدندمعترضان در شیلی روز شنبه علیرغم اعلام وضعیت اضطراری از سوی دولت در شهر سانتیاگو، با پلیس درگیر شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شعبه ای از پلیس فتا در سازمان محیط زیست فعال می‌شودتهران- ایرنا- رئیس پلیس فتا نیروی انتظامی گفت: این پلیس در نظر دارد به منظور افزایش همکاری با سازمان حفاظت محیط زیست از جمله مبارزه با حیوان آزاری، شعبه‌ای از پلیس فتا را با هدف پایش و برخورد با جرائم محیط زیستی در فضای مجازی راه‌اندازی کند. دانش صحیح محیط زیست وجودنداردودلیل انکه راهکارهای ان ،نتیجه خلاف داده ومی دهد،ان است که بایدبازشناسی صورت گیردوان دردام وطیوروبهداشت ادغام شودتابرنامه هایی که ارایه می شودعلمی شودوان بایدمنطبق باقران کریم باشد تاصحیح باشد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تشدید فشار بر مخالفان حجاب اجباری؛ پلیس در پاساژهای تهران با «بدحجابی» برخورد می کند🔺تشدید فشار بر مخالفان حجاب اجباری؛ پلیس در پاساژهای تهران با «بدحجابی» برخورد می کند ⚡️در ادامه برخوردهای قضایی با مخالفان حجاب_اجباری در ایران، رئیس پلیس تهران از اجرایی طرح برخورد با «بد حجابی» در «پاساژها و مال‌های بزرگ تهران» خبر داد. اول از ورود یا تولید مانتو شیشه ای و پرده ای و جلو باز جلوگیری بشه یعنی خدا وقتی زن را آفرید نعوذبالله شعورش نرسید که یک لچک روی سر زن بندازه اما سران نظام مافیایی فرقه_تبهکار حاکم بر ایران شعورشون به این مورد رسیده.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آماده‌باش پلیس راهور برای موج آخر بازگشت زائران/ رصد تخلفات اتوبوس‌های ایرانی در عراقرییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتطامی با تاکید بر نظارت پلیس بر رانندگان در بازگشت از راهپیمایی اربعین اعلام کرد: راننده اتوبوس‌های ایرانی که در کشور عراق تخلف کرده باشند، پس از بازگشت به ایران مورد اعمال قانون قرار خواهند گرفت. اتوبوس ها را به زور می فرستن برای مراسم بعد هم اعمال قانون می کنن.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پلیس استرالیا یک مرد عراقی را در ارتباط با مرگ ۳۵۰ پناهجو بازداشت کردپلیس استرالیا یک مرد عراقی را در ارتباط با مرگ ۳۵۰ پناهجو در سال ۲۰۰۱ بازداشت کرد عراقی ها وحشی هستند و اینها به امام حسین رحم نکردند و جنگ هشت سال جوانان را شکنجه ها دادند وبه دختران وزنان خرمشهر تجاوز کردند قبل جنگ ومشهد شده تایلند عراقی ها وکلا عربها ایرانی ها را قبول ندارند و همیشه حسادت کینه ها دارند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

معترضان در شیلی با وجود اعلام وضعیت اضطراری با پلیس درگیر شدندمعترضان در شیلی روز شنبه علیرغم اعلام وضعیت اضطراری از سوی دولت در شهر سانتیاگو، با پلیس درگیر شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »