خشونت خانگی, خشونت علیه زنان, فرانسه, قرنطینه, ویروس کرونا

خشونت خانگی, خشونت علیه زنان

خشونت خانگی در فرانسه همزمان با قرنطینه بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است

خشونت خانگی در فرانسه همزمان با قرنطینه بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است جزئیات بیشتر🔽

28/03/2020 10:55:00 ق.ظ

خشونت خانگی در فرانسه همزمان با قرنطینه بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است جزئیات بیشتر🔽

وزارت کشور فرانسه اعلام کرد موراد خشونت خانگی در این کشور در یک هفته اخیر همزمان با اجرای طرح قرنطینه برای مقابله با شیوع بیشتر ویروس کرونا ، بیش از ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

وی با استناد به گزارش‌ها درباره خشونت خانگی تاکید کرد که این خشونت در مناطقی که تحت نظارت ژاندارمری قرار دارد ۳۲ درصد و در پاریس ۳۶ درصد افزایش یافته است. این آمار، کل فرانسه را شامل نمی‌شود چراکه مناطق تحت نظارت ژاندارمری این کشور تنها شامل شهرهایی با جمعیت بیش از ۲۰ هزار نفر است.

نفت‌کش ایرانی فورچون در بندر ال‌پالیتوی ونزوئلا پهلو گرفت نوام چامسکی: کاخ سفید در دستان یک انسان ضد اجتماع خود بزرگ‌بین است تردید درباره کارآیی اف ۳۵ و اف ۲۲ | DW | 25.05.2020

خشونت خانگی چهار برابر «تروریسم» زنان اسپانیایی را می‌کشدوزیر کشور فرانسه گفته است که اقدامات جدیدی را اجرایی کرده‌اند تا قربانیان خشونت خانگی در زمان قرنطینه بتوانند از آن‌ها کمک بگیرند. یکی از این اقدام‌ها ایجاد «دستگاه هشدار» در داروخانه‌ها است.

آقای کاستنر گفت: «قربانیان می‌توانند در داروخانه‌ها درخواست کمک دهند.» وی افزود: «زنی که مورد خشونت خانگی قرار گرفته است وقتی بدون شریک زندگی‌اش به داروخانه می‌رود، باید بتواند درخواست کمک کند.»وی تاکید کرد که پلیس در این موارد در «حالت اضطراری» قرار خواهد گرفت. وی تصریح کرد که مبارزه با خشونت خانگی یکی از اولویت‌ها است.

در فرانسه قربانیان خشونت خانگی همچنین می‌توانند با شماره تلفن ۳۹۱۹ برای درخواست کمک تماس بگیرند. ادامه مطلب: euronews فارسی »

ترامپ : با چین در مبارزه با ویروس کرونا همکاری نزدیک داریمتهران – ایرنا – ساعاتی پس از قرار گرفتن آمریکا در صدر فهرست مبتلایان به کرونا در جهان، «دونالد ترامپ» که تاکنون اصرار داشت از عبارت «ویروسی چینی» یا «ویروس ووهان» بجای ویروس کرونا استفاده کند، در توئیتی از تماس تلفنی اش با همتای چینی خود درباره « ویروس کرونا » خبر داد و گفت که با چین در مبارزه با کرونا همکاری نزدیک داریم.

روحانی در انتظار موافقت خامنه‌ای با برداشت یک میلیارد دلار برای مقابله با کروناحسن روحانی در انتظار است تا رهبر جمهوری اسلامی ایران به نامه‌اش برای برداشت یک میلیارد دلار از صندوق

مایکل وایت پس از مرخصی از زندان در ایران با علائم کرونا در بیمارستان بستری شد🔺مایکل وایت پس از مرخصی از زندان در ایران با علائم کرونا در بیمارستان بستری شد ⚡️ مایکل_وایت، عضو سابق نیروی دریایی آمریکا که در ایران با مرخصی درمانی از زندان به طور موقت بیرون آمده بود، با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان بستری شده است.

آخرین وضعیت احسان حدادی در قرنطینه خانگیآخرین وضعیت احسان حدادی در قرنطینه خانگی عضو ستاد مقابله با کرونا در ورزش: احسان حدادی به دقت تحت نظر قرارداد و اقدامات لازم درمانی برای این ورزشکار طی دو روز اخیر انجام شده است نمی‌توان گفت احسان به کرونا مبتلا شده هرچند مشکوک به این بیماری است به این بدبخت زمین تمرین و پول تمرین نمیدادین حالا دلتون براش میسوزه مریض نشه؟ ول کن آقا من دیگه رد دادم!

پرزیدنت ترامپ با اشاره به گفت‌وگو با سران گروه ۲۰: برای توقف شیوع کرونا در جهان با متحدان خود همکاری نزدیک داریم🔺پرزیدنت ترامپ با اشاره به گفت‌وگو با سران گروه ۲۰: برای توقف شیوع کرونا در جهان با متحدان خود همکاری نزدیک داریم ⚡️رئیس جمهوری آمریکا در نشست خبری کاخ سفید گفت: با سران کشورهای عضو گروه ۲۰ و رؤسای برخی نهادهای بین‌المللی صحبت کردم و نظرات مختلفی مطرح شد پرزیدنت ترامپ اگر نبود الان کرونا هم نبود !! 😬😬😬😬 خلاصه ما ایرانیا حاضریم بهت کمک کنیم ، فقط بخواه ! شما کشتیای همو ندزدید بقیش پیشکش

ترامپ: در اجلاس گروه 20 راهکارهای مبارزه با کرونا را بررسی کردیمدونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا شامگاه پنج‌شنبه 26 مارس 2020 گفت در اجلاس فوق‌العاده IslamicRepublicVirus DoNotEaseSanctions